Patenty Rejestracja łodzi

Medaliści MP w wakeboardzie i wakeskacie – duży wyciąg 2022

W Brwinowie zakończyły się Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie i Wakeskacie na dużym wyciągu. Wśród kobiet kapitalną formą popisała się Martyna Andrzejczak, która został mistrzynią Polski w najbardziej prestiżowej kategorii Open zarówno w wakeboardzie jak i wakeskacie. Złoty medal w wakeboardzie Open mężczyzn trafił do 15-letniego Patryka Łojka, mistrzem w kategorii Open Wakeskate został Mike Wise.

więcej...

Walne Zgromadzenie Delegatów PZMWiNW przyjęło sprawozdanie Zarządu za 2021 rok

W Warszawie obradowało Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Delegaci jednogłośnie przyjęli Sprawozdanie Zarządu i Sprawozdanie Finansowe za 2021 rok, ocenione przez Biegłego Rewidenta.

więcej...

Medaliści MP w wakeboardzie i wakeskacie – mały wyciąg 2022

W podwarszawskich Trzcianach zakończyły się Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie i Wakeskacie na małym wyciągu. W kategorii Wakeboard Open triumfowali: Jagoda Kamińska i Jakub Kado. W wakeskacie Open najlepsza okazała się Agnieszka Kobylańska.

więcej...

2 x Wake Family – 2 x MP!!!

Tak, tak to nie nasza pomyłka! To efekt współpracy z KS Wake Family. Obie imprezy mistrzowskie w wakeboardzie i wakeskacie - MP na dużym i MP na małym wyciągu - zostały w tym sezonie powierzone jednemu organizatorowi wykonawczemu. I w związku z tym w sobotę 24.09 widzimy się na MP na wyciągu dwusłupowym w Trzcianach, a tydzień później 1.10 na MP na dużym wyciągu w Brwinowie.

więcej...

Zawiadomienie o zwołaniu WZD PZMWiNW na 28.09.2022 r.

Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego uprzejmie informuje, że w dniu 28 września 2022 r. (środa) o godzinie 12:45 w pierwszym terminie lub o godzinie 13:00 w drugim terminie, zwołuje Walne Zgromadzenie Delegatów. Szczegóły znajdą Państwo poniżej.

więcej...

Medale Polaków na wakeboardowych MEiA juniorów i seniorów!!!

W duńskim Thisted zakończyły się MEiA w Wakeboadzie za wyciągiem w kategoriach juniorskich i seniorskich. Do sobotnich finałów awans wywalczyły dwie Polki oraz trzech Polaków. Z tego grona na podium stanęli: Marcin Maćkowski (złoto Wakeboard Veteran Men +40), Elżbieta Nitsze (srebro Wakeboard Masters Ladies +30) i Patryk Łojek (brąz Wakeboard Junior Men U18).

więcej...

Rozpoczynamy ME w wakeboardzie i wakeskacie

13 reprezentantek i reprezentantów Polski wystartuje w Mistrzostwach Europy i Afryki w Wakeboardzie i Wakeskacie. Zawody w duńskim Thisted rozpoczną się od poniedziałkowych i wtorkowych zmagań w kategorii Open. Później do boju ruszą juniorzy i seniorzy.

więcej...

więcej...

więcej...

MEiA w Wakeboardzie i Wakeskacie - są pierwsze medale dla Polski!!!

W duńskim Thisted trwają Mistrzostwa Europy i Afryki w Wakeboardzie i Wakeskacie za wyciągiem. Dziś zakończyła się rywalizacja w kategorii OPEN, w której reprezentantki Polski wywalczyły dwa medale. Na podium w kategorii Wakeskate Open Ladies stanęły Martyna Andrzejczak i Agnieszka Kobylańska.

więcej...

Fotorelacje z Ostrowa Warckiego i Augustowa

Zapraszamy do obejrzenia dwóch nowych fotorelacji na naszej oficjalnej stronie internetowej. TUTAJ zdjęcia z I. rundy MP Skuterów Wodnych (Ostrów Warcki 2022); TUTAJ zdjęcia z MP w slalomie na nartach wodnych za motorowką (Augustów 2022).

więcej...

więcej...

PZMWiNW w Sejmie RP o sportach wodnych i problemach dot. turystyki wodnej

W lipcu br. przedstawiciele PZMWiNW wzięli udział w posiedzeniu sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki. Podczas posiedzenia zostały zaprezentowane osiągnięcia sportowe oraz dyscypliny jakimi opiekuje się nasza organizacja. Lwią część prezentacji poświęciliśmy na przedstawienie największych problemów w obszarze turystyki wodnej.

więcej...

Rekordowy samotny rejs skuterem wodnym!

Dr Artur Biel – chirurg ortopeda z Warszawy - jako pierwszy człowiek w historii samotnie pokonał prawie 800 km z Gdańska na Bornholm i wyspę Christianso, płynąc skuterem wodnym. Ten wyczyn jest częścią projektu o nazwie "Ekspedycja trzech mórz", ktora realizowana jest pod patronatem PZMWiNW.

więcej...

W weekend motorowodne emocje w Mechelinkach i Trzciance

To będzie klejny weekend z emocjami, jakich dostarczą nasi zawodnicy. W sobotę w Mechelinkach odbędzie się 2. runda MP Skuterów Wodnych, a w Trzciance 2. eliminacja MP w Sporcie Motorowodnym. Tym zawodom będą towarzyszyły imprezy popularyzujące sporty wodne oraz turystykę motorowodną. Organizatorzy przewidzieli moc atrakcji. Zapraszamy!