-
Patenty Rejestracja łodzi

Pięć medali Polaków na zakończenie ME w narciarstwie wodnym

Finałowy dzień ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem okazał się udany dla dwóch polskich reprezentantów. W juniorskiej kategorii U15 aż trzy medale wywalczył Mateusz Wycisk. Wśród seniorów dwukrotnie na podium stanął Michał Kędrak.

więcej...

Srebrny medal polskiej drużyny narciarzy wodnych na ME juniorów

Polska drużyna narodowa w kategorii U15 wywalczyła Wicemistrzostwo Europy w narciarstwie wodnym za wyciągiem. Zawody trwają w Mińsku na Białorusi, a na ten sukces zapracowali: Mają Piątek i Gabriela Koszycka (AKS Sparta) oraz Mateusz Wycisk i Ksawery Szumański (Zefir Bytom).

więcej...

Mińsk 2019 – na starcie juniorzy i seniorzy

W Mińsku na Białorusi startuje właśnie druga cześć Mistrzostw Europy w narciarstwie wodnym za wyciągiem – po kategorii OPEN przyszedł czas na juniorów i seniorów. Polska reprezentacja to pięcioro juniorów i jeden senior. Szanse medalowe? Jak najbardziej!

więcej...

Kamil Borysewicz Mistrzem Europy w skokach!

Kamil Borysewicz został Mistrzem Europy w skokach na nartach wodnych za wyciągiem w kategorii OPEN. Zawodnik Augustowskiego Klubu Sportowego SPARTA tytuł wywalczył podczas zawodów w Mińsku na Białorusi.

więcej...

Zapraszamy na wrześniowy kurs Instruktora Wakeboardu

Już 21 września rozpoczniemy zajęcia teoretyczne podczas kursu Instruktora Wakeboardu PZMWiNW. Zachęcamy do zapisywanie się na kurs – liczba miejsc jest ograniczona. Szczegóły poniżej.

Medale MP w narciarstwie wodnym za wyciągiem za 2019 rok rozdane

Zawody w WOSiR Szelment pod Suwłkami za nami. Przez trzy dni toczyła się tu rywalizacja o medale mistrzostw Polski. Walczyło o nie prawie sześćdziesięciu zawodników i zawodniczek we wszystkich kategoriach wiekowych. Impreza była też ważnym start-testem przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy.

więcej...

„Lato z motorowodniakami” w WOSiR Szelment

Z nami kolejny przystanek „Lata z motorowodniakami 2019”, czyli naszego projektu skierowanego do najmłodszych. Tym razem odwiedziliśmy przepiękną Suwalszczyznę. W WOSiR Szelment przez dwa sierpniowe dni z bezpłatnych zajęć (narciarstwo wodne i wakeboard) skorzystało prawie 100 dzieci.

więcej...

więcej...

więcej...

III. edycja „Alei Olimpijczyków” uświetni MP w narciarstwie wodnym

23 sierpnia przy ośrodku WOSiR Szelment zostaną odsłonięte kolejne gwiazdy Polskich Olimpijczyków w tamtejszej Alei Gwiazd Sportu.

więcej...

Biuro związku nieczynne 16 sierpnia 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że 16 sierpnia 2019 roku biuro Związku przy ulicy Nowogrodzkiej 40 w Warszawie będzie nieczynne. Wszystkich interesantów zapraszamy po długim weekendzie (19 sierpnia od godziny 9.00).

więcej...

więcej...

W weekend w Mińsku walczymy o medale ME w narciarstwie wodnym

Wrzesień jest arcyważnym miesiącem dla polskich narciarzy wodnych. W Mińsku odbędą się bowiem mistrzostwa Europy. Walkę o medale rozpoczynają zawodnicy w kategorii Open już w ten weekend. Kilka dni później do akcji wkroczą juniorzy i seniorzy.

więcej...

MP w narciarstwie wodnym już w ten weekend w WOSiR Szelment

Od piątku do niedzieli, w położonym tuż obok Suwałk ośrodku WOSiR Szelment, toczyć się będzie walka o medale Mistrzostw Polski w narciarstwie wodnym za wyciągiem. Zawody są też ważnym sprawdzianem i etapem przygotowań przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy.

więcej...

Lotto Netta Cup 2019 – najlepsi w Augustowie

W prestiżowych zawodach w skokach na nartach wodnych za motorówką – Lotto Netta Cup, Memoriał Zygmunta Kowalika – zarówno w dzień jak i w nocy najlepszy okazał się Rosjanin Vladimir Ryanzin. Poznajcie najlepszych zawodników augustowskich zmagań narciarzy wodnych.