-

Zawodnicy

A B C D E F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U v W Z Ż

Wakeboard

A

Adamczyk Justyna

Wiek: 42

Nr licencji: 233

Klub: SLALOM

Adamek Michał

Wiek: 25

Nr licencji: 469

Klub: KS Floating

Adamek Wiktor

Wiek: 21

Nr licencji: 333

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Adamski Marek

Wiek: 55

Nr licencji: 000563

Klub: Niezrzeszony

Ambrożewicz Rafał

Wiek: 39

Nr licencji: 289

Klub: Niezrzeszony

Andrzejczak Dominik

Wiek: 10

Nr licencji: 689

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Andrzejczak Martyna

Wiek: 14

Nr licencji: 448

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

B

Balas Artur

Wiek: 45

Nr licencji: 261

Klub: Klub Sportowy Manta

Balas Dawid

Wiek: 23

Nr licencji: 204

Klub: Klub Sportowy Manta

Bartecka Jowita

Wiek: 19

Nr licencji: 443

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Bartkowiak Bartosz

Wiek: 19

Nr licencji: 464

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Bartkowski Jakub

Wiek: 33

Nr licencji: 604

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Bielak Rafał

Wiek: 32

Nr licencji: 661

Klub: Klub Sportowy Wake Park Giżycko

Bieniecki Kacper

Wiek: 10

Nr licencji: 702

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Bilicki Hubert

Wiek: 32

Nr licencji: 696

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Bober Paweł

Wiek: 35

Nr licencji: 547

Bobiński Mikołaj

Wiek: 35

Nr licencji: 460

Klub: Niezrzeszony

Bogucki Dominik

Wiek: 29

Nr licencji: 655

Klub: SLALOM

Bohosiewicz Grzegorz

Wiek: 44

Nr licencji: 596

Klub: Niezrzeszony

Bojanowicz Iwona

Wiek: 25

Nr licencji: 437

Klub: Niezrzeszony

Borskowicz Emil

Wiek: 18

Nr licencji: 366

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Bromboszcz Robert

Wiek: 27

Nr licencji: 267

Klub: Niezrzeszony

Brulińska Paulina

Wiek: 23

Nr licencji: 274

Byczkowska Milena

Wiek: 18

Nr licencji: 496

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

C

Cecot Julia

Wiek: 20

Nr licencji: 398

Klub: SLALOM

Cegielski Jakub

Wiek: 40

Nr licencji: 331

Klub: Radomskie Stowarzyszenie Sportów Wodnych

Ceran Łukasz

Wiek: 37

Nr licencji: 203

Klub: Niezrzeszony

Chodorowski-Wojewnik Błażej

Wiek: 16

Nr licencji: 326

Chorożyczewska Natalia

Wiek: 28

Nr licencji: 465

Klub: Niezrzeszony

Czak Jakub

Wiek: 16

Nr licencji: 481

Klub: Niezrzeszony

Czerniec Filip

Wiek: 21

Nr licencji: 196

Klub: Klub Sportowy Manta

Czerobska Urszula

Wiek: 24

Nr licencji: 279

Klub: Niezrzeszony

Czerobski Adam

Wiek: 28

Nr licencji: 285

D

Daniło Marta

Wiek: 40

Nr licencji: 459

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Dąbrowski Jakub

Wiek: 16

Nr licencji: 000511

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Dąbrowski Patryk

Wiek: 28

Nr licencji: 598

Klub: Niezrzeszony

Demidowicz Robert

Wiek: 49

Nr licencji: 243

Klub: Niezrzeszony

Deputat Aleksandra

Wiek: 23

Nr licencji: 198

Deputat Izabela

Wiek: 21

Nr licencji: 199

Derlatka Agnieszka

Wiek: 28

Nr licencji: 707

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Dębowski Arkadiusz

Wiek: 46

Nr licencji: 237

Dittrich Maice

Wiek: 18

Nr licencji: 000555

Klub: Niezrzeszony

Dittrich Timmy

Wiek: 18

Nr licencji: 000556

Klub: Niezrzeszony

Dobracki Krzysztof

Wiek: 42

Nr licencji: 000561

Klub: KS Floating

Domke Jakub

Wiek: 12

Nr licencji: 697

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Drapa Grzegorz

Wiek: 43

Nr licencji: 000565

Klub: Niezrzeszony

Drosik Przemysław

Wiek: 37

Nr licencji: 472

Klub: Niezrzeszony

Drozdowski Hubert

Wiek: 44

Nr licencji: 190

Duverger Alexis

Wiek: 28

Nr licencji: 581

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Dylewski Amadeusz

Wiek: 22

Nr licencji: 219

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Dzwoniarek Dawid

Wiek: 16

Nr licencji: 000560

Klub: KS Floating

Dzwoniarek Gaspar

Wiek: 12

Nr licencji: 000558

Klub: KS Floating

E

Eliasz Eliza

Wiek: 31

Nr licencji: 468

Klub: KS Floating

Engelhardt Jarosław

Wiek: 38

Nr licencji: 494

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

F

Fejfer Robert

Wiek: 50

Nr licencji: 281

Fejfer Sebastian

Wiek: 22

Nr licencji: 282

Flur Barbara

Wiek: 26

Nr licencji: 397

Klub: Niezrzeszony

G

Gagan Patryk

Wiek: 36

Nr licencji: 236

Klub: Niezrzeszony

Gaworski Mateusz

Wiek: 27

Nr licencji: 000557

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardingu i Narciarstwa Wodnego

Gawron Kacper

Wiek: 19

Nr licencji: 000562

Klub: Niezrzeszony

Gawron Patryk

Wiek: 16

Nr licencji: 461

Klub: Klub Sportowy Manta

Gąsiewski Daniel

Wiek: 21

Nr licencji: 324

Ginew Jakub

Wiek: 26

Nr licencji: 312

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Girtler Angelika

Wiek: 17

Nr licencji: 701

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Golański Jan

Wiek: 24

Nr licencji: 320

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Gołuński Karol

Wiek: 20

Nr licencji: 409

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Górski Konrad

Wiek: 34

Nr licencji: 319

Klub: Niezrzeszony

Gruchal Zuzanna

Wiek: 33

Nr licencji: 456

Klub: Niezrzeszony

Guślakow Małgorzata

Wiek: 44

Nr licencji: 230

Klub: Niezrzeszony

Gwiazda Klaudiusz

Wiek: 13

Nr licencji: 619

Klub: KS Floating

Gwiazda Oskar

Wiek: 18

Nr licencji: 666

Klub: KS Floating

H

Helbin Gabriela

Wiek: 13

Nr licencji: 603

Klub: Niezrzeszony

Helbin Natalia

Wiek: 15

Nr licencji: 601

Klub: Niezrzeszony

Helsner Alan

Wiek: 12

Nr licencji: 449

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Helsner Arkadiusz

Wiek: 40

Nr licencji: 501

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Huszcza Paweł

Wiek: 37

Nr licencji: 283

Hutnik Michał

Wiek: 24

Nr licencji: 705

Klub: Klub Sportów Wodnych "FARWATER"

J

Jachymek Agnieszka

Wiek: 28

Nr licencji: 238

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Janczuk Marta

Wiek: 26

Nr licencji: 400

Klub: SLALOM

Janowski Adrian

Wiek: 22

Nr licencji: 000542

Klub: Niezrzeszony

Jańczuk Damian

Wiek: 22

Nr licencji: 276

Jarczak Paweł

Wiek: 27

Nr licencji: 270

Jaromin Jan

Wiek: 16

Nr licencji: 000546

Klub: Niezrzeszony

Jaworska Anna

Wiek: 32

Nr licencji: 000539

Klub: Klub Sportowy Wake Family

Jeruć Weronika

Wiek: 19

Nr licencji: 339

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

K

Kaczan Dawid

Wiek: 17

Nr licencji: 000540

Klub: Niezrzeszony

Kado Agnieszka

Wiek: 12

Nr licencji: 451

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Kado Jakub

Wiek: 12

Nr licencji: 450

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Kado Magdalena

Wiek: 18

Nr licencji: 454

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Kamińska Jagoda

Wiek: 11

Nr licencji: 658

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Karczewski Ksawery

Wiek: 19

Nr licencji: 000531

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Karczewski Maurycy

Wiek: 21

Nr licencji: 452

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Karykowska Anna

Wiek: 23

Nr licencji: 262

Klub: Klub Sportowy Manta

Kasperski Bartosz

Wiek: 32

Nr licencji: 605

Klub: Niezrzeszony

Kasprzak Kacper

Wiek: 15

Nr licencji: 588

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Kasprzak Mateusz

Wiek: 12

Nr licencji: 589

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Keller Sandra

Wiek: 20

Nr licencji: 000564

Klub: Niezrzeszony

Knoll Monika

Wiek: 35

Nr licencji: 597

Klub: Niezrzeszony

Kobylańska Agnieszka

Wiek: 40

Nr licencji: 396

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Kobylańska Franciszka

Wiek: 12

Nr licencji: 704

Klub: Klub Sportowy "XSKI" Gliwice

Kobylański Tadeusz

Wiek: 10

Nr licencji: 641

Klub: Klub Sportowy "XSKI" Gliwice

Kobyliński Łukasz

Wiek: 31

Nr licencji: 682

Klub: Klub Sportowy Wake Family

Konefał Angelika

Wiek: 24

Nr licencji: 215

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Konefał Jakub

Wiek: 20

Nr licencji: 216

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Konikowska Marta

Wiek: 2017

Nr licencji: 000543

Klub: Polish Water Sport Federation Plus

Konstantynowicz Ewa

Wiek: 34

Nr licencji: 318

Klub: Niezrzeszony

Kopański Łukasz

Wiek: 35

Nr licencji: 244

Klub: Niezrzeszony

Korycki Jan

Wiek: 29

Nr licencji: 327

Klub: Niezrzeszony

Koszowski Jan

Wiek: 11

Nr licencji: 590

Kowalski Dariusz

Wiek: 42

Nr licencji: 298

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Kownacki Bartłomiej

Wiek: 20

Nr licencji: 325

Kozera Tomasz

Wiek: 36

Nr licencji: 239

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Kozerski Maciej

Wiek: 32

Nr licencji: 226

Klub: Niezrzeszony

Krępicz Marcin

Wiek: 41

Nr licencji: 383

Klub: Niezrzeszony

Król Witold

Wiek: 27

Nr licencji: 365

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Królikowska Inez

Wiek: 18

Nr licencji: 453

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Królikowski Błażej

Wiek: 15

Nr licencji: 445

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Krystosiak Barbara

Wiek: 36

Nr licencji: 268

Krystosiak Wojciech

Wiek: 42

Nr licencji: 269

Kubiak Mateusz

Wiek: 26

Nr licencji: 698

Klub: Klub Żeglarski "REDA"

Kuc Przemysław

Wiek: 42

Nr licencji: 202

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Kuc Zuzanna

Wiek: 33

Nr licencji: 227

Klub: Niezrzeszony

Kukliński Karol

Wiek: 27

Nr licencji: 392

Klub: Niezrzeszony

Kurdziel Maciej

Wiek: 33

Nr licencji: 297

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Kurnik Maciej

Wiek: 34

Nr licencji: 700

Klub: Klub Sportów Wodnych "FARWATER"

Kuśnierz Marcin

Wiek: 32

Nr licencji: 240

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

L

Lasoń Krzysztof

Wiek: 56

Nr licencji: 548

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Lechańska Weronika

Wiek: 26

Nr licencji: 385

Klub: Niezrzeszony

Lenda Radosław

Wiek: 37

Nr licencji: 708

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardingu i Narciarstwa Wodnego

Lewandowski Maciej

Wiek: 26

Nr licencji: 371

Klub: Niezrzeszony

Lis Agata

Wiek: 21

Nr licencji: 462

Klub: Klub Sportowy Manta

Lisiecki Filip

Wiek: 20

Nr licencji: 363

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Ł

Łapacz Agniszka

Wiek: 20

Nr licencji: 439

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Łapacz Patryk

Wiek: 21

Nr licencji: 440

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Łojek Marek

Wiek: 51

Nr licencji: 579

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Łojek Patryk

Wiek: 10

Nr licencji: 578

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Łopińska Emilia

Wiek: 30

Nr licencji: 195

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Łotysz Marcin

Wiek: 44

Nr licencji: 000537

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Łupij Julia

Wiek: 12

Nr licencji: 580

Klub: Klub Sportowy Acroboard

M

Maciejewski Łukasz

Wiek: 25

Nr licencji: 471

Klub: KS Floating

Maczugowski Jędrzej

Wiek: 14

Nr licencji: 457

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Maćkowski Marcin

Wiek: 39

Nr licencji: 364

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Magnuszewski Krzysztof

Wiek: 16

Nr licencji: 444

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Majchrzak Mateusz

Wiek: 33

Nr licencji: 218

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Makuch Łukasz

Wiek: 29

Nr licencji: 197

Malinowski Artur

Wiek: 16

Nr licencji: 499

Klub: Klub Sportowy "XSKI" Gliwice

Marczewski Marcel

Wiek: 15

Nr licencji: 000559

Klub: KS Floating

Marona Filip

Wiek: 25

Nr licencji: 368

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Masiulaniec MieczysŁaw

Wiek: 19

Nr licencji: 217

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Materna Dariusz

Wiek: 40

Nr licencji: 241

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Matysiak Marcin

Wiek: 19

Nr licencji: 681

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Michalik Michał

Wiek: 17

Nr licencji: 467

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Micuła Krzysztof

Wiek: 26

Nr licencji: 310

Mik Arkadiusz

Wiek: 39

Nr licencji: 706

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardingu i Narciarstwa Wodnego

Mik Krzysztof

Wiek: 35

Nr licencji: 709

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardingu i Narciarstwa Wodnego

Mikołajczyk Julia

Wiek: 11

Nr licencji: 675

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Miłowicki Arkadiusz

Wiek: 35

Nr licencji: 275

Misiak Krystian

Wiek: 19

Nr licencji: 334

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Mrugalski Cezary

Wiek: 46

Nr licencji: 455

Klub: Niezrzeszony

Mrzygłód Mateusz

Wiek: 26

Nr licencji: 493

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

Munje Antoni

Wiek: 13

Nr licencji: 652

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Murawski Sebastian

Wiek: 31

Nr licencji: 436

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Muszyński Mateusz

Wiek: 20

Nr licencji: 359

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

N

Naborczyk Marcin

Wiek: 39

Nr licencji: 188

Napiontek Barbara

Wiek: 29

Nr licencji: 362

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Nycz Grzegorz

Wiek: 26

Nr licencji: 399

Klub: Polish Water Sport Federation Plus

O

Oberlan Dominik

Wiek: 15

Nr licencji: 618

Klub: KS Floating

Ostrzycki Michał

Wiek: 33

Nr licencji: 307

Klub: Polish Water Sport Federation Plus

P

Pałczyński Arkadiusz

Wiek: 40

Nr licencji: 337

Pater Michał

Wiek: 33

Nr licencji: 235

Klub: Niezrzeszony

Pawelczyk Piotr

Wiek: 25

Nr licencji: 470

Klub: KS Floating

Pawikowska Anna

Wiek: 34

Nr licencji: 401

Klub: SLALOM

Pawikowska Magdalena

Wiek: 29

Nr licencji: 290

Klub: SLALOM

Pawikowski Łukasz

Wiek: 35

Nr licencji: 308

Klub: SLALOM

Perużyński Łukasz

Wiek: 34

Nr licencji: 234

Klub: Niezrzeszony

Pieczonka Bartosz

Wiek: 29

Nr licencji: 00000

Klub: Klub Sportowy "XSKI" Gliwice

Pietrys Bartosz

Wiek: 25

Nr licencji: 384

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Plewiński Ireneusz

Wiek: 50

Nr licencji: 382

Klub: Radomskie Stowarzyszenie Sportów Wodnych

Plewiński Karol

Wiek: 26

Nr licencji: 541

Klub: Radomskie Stowarzyszenie Sportów Wodnych

Pławnicki Marcin

Wiek: 33

Nr licencji: 407

Klub: Niezrzeszony

Płaza Karolina

Wiek: 16

Nr licencji: 466

Klub: Niezrzeszony

Płaza Rafał

Wiek: 26

Nr licencji: 259

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Pokusa Maciej

Wiek: 2017

Nr licencji: 000536

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Poszepczyński Jakub

Wiek: 38

Nr licencji: 317

Klub: Niezrzeszony

Potrawiak Karolina

Wiek: 35

Nr licencji: 438

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Projs Kacper

Wiek: 17

Nr licencji: 000532

Klub: Niezrzeszony

Prokop Piotr

Wiek: 27

Nr licencji: 278

Pruszak Leliwa Wojciech

Wiek: 22

Nr licencji: 221

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Przydatek Dominik

Wiek: 30

Nr licencji: 369

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Putowska Agnieszka

Wiek: 32

Nr licencji: 346

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

R

Raczyński Emil

Wiek: 26

Nr licencji: 220

Radziejewska Karolina

Wiek: 12

Nr licencji: 653

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Radziejewski Karol

Wiek: 17

Nr licencji: 577

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Rogala Wiktoria

Wiek: 33

Nr licencji: 441

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Rybicki Wojciech

Wiek: 2017

Nr licencji: 594

Klub: Klub Sportowy Acroboard

S

Satoła-Niemiec Iwona

Wiek: 51

Nr licencji: 549

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Satowski Paweł

Wiek: 38

Nr licencji: 205

Sawicki Marcel

Wiek: 13

Nr licencji: 695

Klub: KS Floating

Sawulski Michał

Wiek: 16

Nr licencji: 463

Klub: Klub Sportowy Manta

Serwa Paulina

Wiek: 27

Nr licencji: 442

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Siedlecki Paweł

Wiek: 30

Nr licencji: 284

Simiński Maciej

Wiek: 19

Nr licencji: 340

Klub: xxx

Skrzypkowski Jakub

Wiek: 30

Nr licencji: 402

Klub: Niezrzeszony

Stańczak Aleksandra

Wiek: 18

Nr licencji: 515

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

Starzyk Michał

Wiek: 33

Nr licencji: 242

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Stelmaszyńska Maja

Wiek: 11

Nr licencji: 694

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardingu i Narciarstwa Wodnego

Stelmaszyński Jakub

Wiek: 13

Nr licencji: 687

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Styczyński Artur

Wiek: 47

Nr licencji: 228

Klub: Niezrzeszony

Sypień Olaf

Wiek: 26

Nr licencji: 599

Klub: Niezrzeszony

Sypień Rafał

Wiek: 24

Nr licencji: 600

Klub: Niezrzeszony

Szewczyk Mateusz

Wiek: 33

Nr licencji: 000510

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Szukiel Damian

Wiek: 23

Nr licencji: 225

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Szumski Seweryn

Wiek: 25

Nr licencji: 287

Szymańska Olga

Wiek: 9

Nr licencji: 656

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Szymański Igor

Wiek: 13

Nr licencji: 576

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Szymański Tomasz

Wiek: 42

Nr licencji: 591

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Ś

Śmietana Maja

Wiek: 14

Nr licencji: 458

Klub: Stowarzyszenie sportów ekstremalnych "KARTEL"

Śnieciński Jacek

Wiek: 41

Nr licencji: 189

T

Talkowski Patryk

Wiek: 19

Nr licencji: 332

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Tępiński Hubert

Wiek: 49

Nr licencji: 659

Klub: Niezrzeszony

Tomkowicz Aleksandra

Wiek: 45

Nr licencji: 690

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Tymoszewicz Mirosław

Wiek: 35

Nr licencji: 370

Klub: Niezrzeszony

U

Ułanowicz Olaf

Wiek: 26

Nr licencji: 280

Klub: Niezrzeszony

Urbanek Krzysztof

Wiek: 18

Nr licencji: 486

Klub: Niezrzeszony

v

von Engel Aleksandra

Wiek: 27

Nr licencji: 229

Klub: Niezrzeszony

W

Walendzik Jakub

Wiek: 19

Nr licencji: 232

Klub: SLALOM

Walendzik Wojciech

Wiek: 54

Nr licencji: 231

Klub: SLALOM

Wawer Dariusz

Wiek: 49

Nr licencji: 309

Klub: Radomskie Stowarzyszenie Sportów Wodnych

Wawrykiewicz Andrzej

Wiek: 40

Nr licencji: 595

Klub: Niezrzeszony

Wawrzyniak Mateusz

Wiek: 22

Nr licencji: 361

Klub: Niezrzeszony

Wąsik Anna

Wiek: 23

Nr licencji: 201

Wąsik Magdalena

Wiek: 22

Nr licencji: 200

Wiszyński Michał

Wiek: 31

Nr licencji: 277

Witt Bartosz

Wiek: 27

Nr licencji: 313

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Wojewódzki Daniel

Wiek: 11

Nr licencji: 703

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardingu i Narciarstwa Wodnego

Wojewódzki Sebastian

Wiek: 15

Nr licencji: 660

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Wojtczak Agata

Wiek: 31

Nr licencji: 446

Klub: Klub Wakeboardowy MARGO9

Wojteczko Kamil

Wiek: 28

Nr licencji: 495

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

Wojteczko Rafał

Wiek: 26

Nr licencji: 498

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

Wójciuk Aleksander

Wiek: 19

Nr licencji: 408

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Wróbel Eugeniusz

Wiek: 16

Nr licencji: 000527

Klub: Niezrzeszony

Wycisk Mateusz

Wiek: 13

Nr licencji: 699

Klub: Klub Żeglarski "REDA"

Z

Zaleska Aleksandra

Wiek: 12

Nr licencji: 688

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardowy "KABEL"

Zawadzki Bartosz

Wiek: 12

Nr licencji: 593

Klub: Klub Sportowy Acroboard

Zborowski Piotr

Wiek: 18

Nr licencji: 500

Klub: Niezrzeszony

Zdebel Tomasz

Wiek: 28

Nr licencji: 606

Klub: Niezrzeszony

Ziobrowski Stefan

Wiek: 12

Nr licencji: 602

Klub: Niezrzeszony

Ż

Żukiewicz Kamil

Wiek: 32

Nr licencji: 260

Żukowski Marcin

Wiek: 32

Nr licencji: 575

Klub: Klub Sportowy Acroboard

background