-

Artykuł

Wykaz kadr narodowych PZMWiNW na pierwsze półrocze 2021 r.

35 zawodniczek i zawodników tworzy polską kadrę narodową (pierwsze półrocze 2021 roku) w czterech dyscyplinach prowadzonych przez PZMWiNW – narciarstwie wodnym, sporcie motorowodnym, skuterach wodnych i wakeboardzie. Oto oni:

Kadra narodowa – narciarstwo wodne

Ewa Bartoszewska – KS Zefir Bytom
Kamil Borysewicz – AKS Sparta Augustów
Igor Domaszewski – AKS Sparta Augustów
Jakub Drewiczewski – KS Zefir Bytom
Oliwia Janik  – KS Zefir Bytom
Dawid Kazek  – KS Zefir Bytom
Dominik Kisiel – UKS MOS Augustów
Kacper Klukowski – UKS MOS Augustów
Gabriela Koszycka – AKS Sparta Augustów
Maja Piątek – AKS Sparta Augustów
Bartosz Pieczonka – KS Zefir Bytom
Zuzanna Polkowska – UKS MOS Augustów
Jakub Siedlarski – KS Zefir Bytom
Emilia Szumańska – KS Zefir Bytom
Ksawery Szumański – KS Zefir Bytom
Karol Wnukowski – AKS Sparta Augustów
Julia Zawacka – UKS MOS Augustów
Erwin Zawadzki – UKS MOS Augustów

Kadra narodowa – sport motorowodny

Sebastian Kęciński – KSMiM w Trzciance
Grzegorz Stępniak – TKKF Wodnik
Cezary Strumnik – KS Przygoda Chodzież
Henryk Synoracki – Poznański Klub Morski LOK
Marcin Zieliński – KM H2O Szczecin

Kadra narodowa – skutery wodne

Anna Jachimek – Prima Jet Łódź
Amanda Karasek – ATVJet Racing Team Rybnik

Kadra narodowa – wkeboard

Martyna Andrzejczak – Klub Wakeboardowy MARGO9
Jakub Kado – Klub Wakeboardowy MARGO9
Jagoda Kamińska – KS Acrobiard Łomianki
Sandra Keller – Klub Wakeboardowy MARGO9
Agnieszka Kobylańska – Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych Kartel
Tadeusz Kobylański – Xski Gliwice
Wiktor Kozarski – KS Wake Zone Stawiki
Patryk Łojek – KS Acroboard Łomianki
Julia Łupij – Klub Wakeboardowy MARGO9
Bartosz Nowodworski - KS Wake Zone Stawiki

Oficjalne dokumenty z zatwierdzonymi kadrami narodowymi dostępne są na:

http://www.motorowodniacy.org/dokumenty/narciarstwo_wodne.html

http://www.motorowodniacy.org/dokumenty/sport_motorowodny.html

http://www.motorowodniacy.org/dokumenty/skutery_wodne.html

http://www.motorowodniacy.org/dokumenty/wakeboard.html

(opracował Adrian Skubis)

			
			object(Articles)#20 (11) {
  ["id"]=>
  string(4) "1649"
  ["title"]=>
  string(60) "Wykaz kadr narodowych PZMWiNW na pierwsze półrocze 2021 r."
  ["url"]=>
  string(57) "wykaz_kadr_narodowych_pzmwinw_na_pierwsze_polrocze_2021_r"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(275) "

35 zawodniczek i zawodników tworzy polską kadrę narodową (pierwsze półrocze 2021 roku) w czterech dyscyplinach prowadzonych przez PZMWiNW – narciarstwie wodnym, sporcie motorowodnym, skuterach wodnych i wakeboardzie. Oto oni:

" ["content"]=> string(2862) "

Kadra narodowa – narciarstwo wodne

Ewa Bartoszewska – KS Zefir Bytom
Kamil Borysewicz – AKS Sparta Augustów
Igor Domaszewski – AKS Sparta Augustów
Jakub Drewiczewski – KS Zefir Bytom
Oliwia Janik  – KS Zefir Bytom
Dawid Kazek  – KS Zefir Bytom
Dominik Kisiel – UKS MOS Augustów
Kacper Klukowski – UKS MOS Augustów
Gabriela Koszycka – AKS Sparta Augustów
Maja Piątek – AKS Sparta Augustów
Bartosz Pieczonka – KS Zefir Bytom
Zuzanna Polkowska – UKS MOS Augustów
Jakub Siedlarski – KS Zefir Bytom
Emilia Szumańska – KS Zefir Bytom
Ksawery Szumański – KS Zefir Bytom
Karol Wnukowski – AKS Sparta Augustów
Julia Zawacka – UKS MOS Augustów
Erwin Zawadzki – UKS MOS Augustów

Kadra narodowa – sport motorowodny

Sebastian Kęciński – KSMiM w Trzciance
Grzegorz Stępniak – TKKF Wodnik
Cezary Strumnik – KS Przygoda Chodzież
Henryk Synoracki – Poznański Klub Morski LOK
Marcin Zieliński – KM H2O Szczecin

Kadra narodowa – skutery wodne

Anna Jachimek – Prima Jet Łódź
Amanda Karasek – ATVJet Racing Team Rybnik

Kadra narodowa – wkeboard

Martyna Andrzejczak – Klub Wakeboardowy MARGO9
Jakub Kado – Klub Wakeboardowy MARGO9
Jagoda Kamińska – KS Acrobiard Łomianki
Sandra Keller – Klub Wakeboardowy MARGO9
Agnieszka Kobylańska – Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych Kartel
Tadeusz Kobylański – Xski Gliwice
Wiktor Kozarski – KS Wake Zone Stawiki
Patryk Łojek – KS Acroboard Łomianki
Julia Łupij – Klub Wakeboardowy MARGO9
Bartosz Nowodworski - KS Wake Zone Stawiki

Oficjalne dokumenty z zatwierdzonymi kadrami narodowymi dostępne są na:

http://www.motorowodniacy.org/dokumenty/narciarstwo_wodne.html

http://www.motorowodniacy.org/dokumenty/sport_motorowodny.html

http://www.motorowodniacy.org/dokumenty/skutery_wodne.html

http://www.motorowodniacy.org/dokumenty/wakeboard.html

(opracował Adrian Skubis)

" ["add_date"]=> string(21) "2021.02.03 - 14:20:36" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(4) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "1" ["category_url"]=> string(9) "wakeboard" ["category_name"]=> string(9) "Wakeboard" } [1]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "4" ["category_url"]=> string(13) "skutery_wodne" ["category_name"]=> string(13) "Skutery wodne" } [2]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "2" ["category_url"]=> string(17) "narciarstwo_wodne" ["category_name"]=> string(17) "Narciarstwo wodne" } [3]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "3" ["category_url"]=> string(17) "sport_motorowodny" ["category_name"]=> string(17) "Sport motorowodny" } } }
background