-

Artykuły

Nasi w PŚ w wakeboardzie i skokach na nartach wodnych

To już w najbliższy weekend. W dniach 3-4 października w Szanghaju zostaną rozegrane niepowtarzalne zawody – Puchar Świata w wakeboardzie i skokach na nartach wodnych za wyciągiem. Organizatorzy zaprosili do tej elitarnej rywalizacji Polaków. Będziemy mogli pasjonować się występami naszych na nartach i wake’u.

więcej...

Historyczny złoty medal ME w wakeboardzie dla Magdaleny Kado!

Znakomita informacja dotarła z Ravenny (Włochy), gdzie rozgrywane są Mistrzostwa Europy w Wakeboardzie za wyciągiem. Złoty medal w kategorii U19 (Junior Ladies) wywalczyła reprezentantka Polski Magdalena Kado. To największy sukces w historii polskiego wakeboardu.

więcej...

WIDEO: Relacja z MP w wakeboardzie na wyciągu dwusłupowym

Zapraszamy na relację z pierwszych Międzynarodowych Mistrzostw Polski na wyciągu dwusłupowym. Obszerny materiał wideo dostępny jest TUTAJ.

więcej...

WIDEO: Najlepsi w kat. „Open” oceniają MMP w Giżycku

Posłuchajcie, jak rywalizację i poziom Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Wakeboardzie i Wakeskacie na Wyciągu Dwusłupowym oceniają Madzia Kado i Mateusz Wawrzyniak, czyli zloci medaliści w kategorii Open.

więcej...

Weekend w Giżycku z wakeboardem i muzyką elektroniczną

Zbliżający się weekend w Giżycku będzie obfitował w niezwykle ważne i ciekawe wydarzenia. Po pierwsze – Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie i Wakeskacie na Wyciągu Dwusłupowym, po drugie – Finał Wake GP, po trzecie koncert muzyki elektronicznej. Wszystko to pod jednym szyldem  Wake’n’Bass Festiwal.

więcej...

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

background