-

Artykuły

Patent Instruktora Motorowodnego PZMWiNW – zapraszamy na kurs!

Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące kursu na Patent Instruktora Motorowodnego Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Ważna informacja – ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ DO 9 PAŹDZIERNIKA.

więcej...

WIDEO: Speed on the Water na Stadionie Narodowym

Jeszcze raz wracamy na Stadion Narodowy w Warszawie. Podczas Festiwalu Sportów Wodnych (7 września) kibice podziwiali w akcji naszych narciarzy wodnych i wakeboardzistów, a w specjalnej strefie wystawienniczej byli nasi czołowi motorowodniacy. Zapraszamy na film!

więcej...

Poznajcie Króla Stadionu Narodowego (wakeboard)

Reprezentant Polski Mateusz Wawrzyniak wygrał w niedzielę zawody „King of the Stadium”, które były jedną z głównych atrakcji Festiwalu Sportów Wodnych odbywającego się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

więcej...

Za nami pierwsze w historii MP w wakeboardzie na wyciągu 2.0!

W Kryspinowie poznalismy pierwszych w historii medalistów Mistrzostw Polski w wakeboardzie na wyciągu 2.0 (system dwusłupowy).

więcej...

Niedziela na „Stadionie Narodowym” konieczne z nami!

Nie mogliśmy przegapić takiego wydarzenia. W ostatnim, kulminacyjnym  dniu imprezy „Windsurfing na Narodowym”, czyli w niedzielę 7 września, pokażemy SPEED ON THE WATR w wykonaniu naszych narciarzy i wakeboardzistów.  Na terenie stadionu (w specjalnej strefie wystawienniczej) będą też nasi znakomici motorowodniacy oraz ich łodzie i skutery! Musicie nas odwiedzić!

więcej...

Startują I Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie za wyciągiem 2.0!

Od czwartku do soboty zalew Kryspinów pod Krakowem będzie areną zmagań o pierwsze w historii medale Mistrzostw Polski w wakeboardzie i wakeskacie za wyciągiem 2.0 (system dwusłupowy). Zapraszamy!

więcej...

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

background