-

Artykuły

Hit: Wakeboarding na Stadionie Narodowym!

Król stadionu może być tylko jeden! 7 września ośmiu pro-riderów z europejskiej czołówki będzie rywalizować w niezwykłych zawodach. Do udziału w „King of the Stadium” zostało zaproszonych sześciu zawodników, wśród nich reprezentant Polski Dawid Balas. Możliwość startu w zawodach otrzymają również dwaj zawodnicy wyłonieni w eliminacjach (30-31 sierpnia).

więcej...

FOTOGALERIA: Mistrzostwa Polski w wakeboardzie za motorówką (Ełk, 16.08)

Tak było w miniony weekend w Ełku podczas zawodów, których stawką były tytuły Mistrzów Polski w wakeboardzie za motorówką. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

więcej...

Medaliści MP w wakeboardzie za motorówką (Ełk, 16.08)

Medale rozdane! W Ełku zakończyły się Mistrzostwa Polski w wakeboardzie za motorówką.  W „Openach” najlepsi okazali się Emilia Łopińska i Karol Plewiński.

więcej...

Dlaczego na początku września warto być na „Stadionie Narodowym”?

To tu  (5-7.09.2014) odbędzie się Halowy Puchar Świata w Windsurfingu oraz dziesiątki atrakcji, konkursów i mrożących krew w żyłach pokazów podczas Festiwalu Sportów Wodnych. My też tam bedziemy!

więcej...

Zwycięski Filip Czerniec!!!

Znakomicie spisał się nasz jedyny reprezentant podczas występu „ostatniej szansy” na Mistrzostwach Świata w wakeboardzie za wyciągiem. Polak wywalczył awans do półfinałów w kategorii JUNIOR.

więcej...

Żegnamy Kapitana Grzegorza Torońskiego…

Z ogromny żalem informujemy o śmierci naszego Przyjaciela. Kapitan Grzegorz Toroński był cenionym żeglarzem, uczestnikiem i organizatorem wielu wypraw morskich i oceanicznych, a także nauczycielem kilku pokoleń śląskich żeglarzy i motorowodniaków.

więcej...

W sobotę poznamy medalistów MP w wakeboardzie za motorówką

Od 15 do 17 sierpnia na Jeziorze Ełckim kolejna ważna impreza wakeboardowa – Mistrzostwa Polski za motorówką. Będzie sporo atrakcji na wodzie i nie tylko.

więcej...

Wieści z MŚ w wakeboardzie za wyciągiem (Norwegia)

Filip Czerniec, nasz jedyny reprezentant na Mistrzostwach Świata w wakeboardzie za wyciągiem (Telemark, Norwegia), nie zdołał bezpośrednio przebrnąc przez kwalifikacje kategorii junior.  Jutro przed Polakiem start ostatniej szansy (LCQ).

więcej...

POLECAMY: Mazury Hip Hop Festiwal 2014 (7-9 sierpnia)

Tegoroczna, XIII edycja Mazury Hip Hop Festiwalu to nie tylko koncerty. To także wiele imprez towarzyszących podczas których znajdziecie akcenty ewidentnie kojarzące się z nami – przez trzy dni sporo będzie się działo między innymi na terenie WakeParku Giżycko.

więcej...

FOTOGALERIA: PP w wakeboardzie i wakeskacie (Margonin 2014)

Tak było przez pierwsze dwa dni sierpnia w Margoninie! Zawody o Puchar Polski w wakeboardzie i wakeskacie przyciągnęły najlepszych riderów w kraju i rzeszę kibiców, którzy mieli okazję podziwiać efektowne ewolucje na jednej desce.

więcej...

Wyniki PP w wakeboardzie i wakeskacie

W Margoninie (1-2 sierpnia) rozegrano zawody o Puchar Polski w wakeboardzie i wakeskacie za wyciągiem. Medale rozdano w sumie aż w dziewięciu kategoriach.  Wyniki poniżej.

więcej...

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

background