-

Artykuły

FOTORELACJA: MP w Wakeboardzie za wyciągiem (Szczecinek)

Dzięki przyjaciołom ze Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej mamy już pierwsze zdjęcia z Mistrzostw Polski w wakeboardzie za wyciągiem, które w sobotę zakończyły się w Szczecinku. Zapraszamy! 

więcej...

MP w Wakeboardzie za Wyciągiem - złoto w kat. Open dla gospodarza

Kuba Konefał ze Szczecineckiego Klubu Wakeboardowego "Kabel" Mistrzem Polski w Wakeboardzie za Wyciągiem w kategorii Open Mężczyzn! W tej samej kategorii wśród kobiet najlepsza była Emilia Łopińska reprezentująca Klub Sportowy "Acroboard".

więcej...

Zasady i wytyczne dot. budowy, stosowania i bezpiecznej eksploatacji elementów Wakeparku

Zachęcamy do zapoznania się z opracowaniem w zakresie charakterystyki budowy i stosowania elementów WAKEPARKU oraz wytycznych w zakresie bezpiecznej eksploatacji.

więcej...

Delegaci przyjęli Sprawozdanie Zarządu i Sprawozdanie Finansowe za 2013 r.

W dniu 26 czerwca 2014 roku w obradowało Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.

więcej...

Od czwartku do soboty MP w Wakeboardzie za wyciągiem

To będzie nadzwyczajny weekend w Szczecinku. Na jednym z najdłuższych w Europie wyciągów do wakeboardu i nart wodnych odbędą się Mistrzostwa Polski w wakeboardzie. Poziom gwarantowany – o medale w sześciu kategoriach będzie walczyli najlepsi zawodnicy w Polsce! Kulminacyjny punkt imprezy w sobotę, 28 czerwca.

więcej...

Wszystko o naszej spółce „Speed on the water”

Kiedy została powołana? Jakie ma zadania? Jaką prowadzi działalność? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą Państwo w poniższym artykule.

więcej...

Informacje dla Delegatów na Walne Zgromadzenie PZMWiNW

Poniżej przekazujemy dokumenty dla Delegatów na Walne Zgromadzenie Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego (26.06.2014).

więcej...

Bezpłatne zajęcia na wyciągach do wakeboardu i nart wodnych już w sobotę!

To już za 4 dni! Z okazji 2. edycji Narodowego Dnia Sportu, aż w 14 miejscach w Polsce, będzie można popływać na wakeboardzie lub nartach wodnych, za darmo. Projekt Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego jest realizowany dzięki wsparciu naszych Oficjalnych Partnerów - zarządców i właścicieli wyciągów.

więcej...

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

background