-

Artykuły

Szczecinek z PP w wakebaordzie za wyciągiem

Z Ostródy, gdzie tydzień temu zostały rozegrane Mistrzostwach Polski w Wakeboardzie, mistrzowie trików na desce przenieśli się do Szczecinka, gdzie znajduje się najdłuższy w Polsce wyciąg.

więcej...

II edycja PP w wakebaordzie za wyciągiem

Po Mistrzostwach Polski w Ostródzie, tym razem w urokliwym Szczecinku będą prezentować swoje umiejętności najlepsi polscy wakebaordziści i wakeskaterzy.

więcej...

II Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie przeszły do historii

Już po raz drugi mistrzowie trików na desce wakeboardowej rywalizowali o tytuł Mistrza Polski w roku 2011. Podobnie jak przed rokiem i tym razem zawody zostały rozegrane w Ostródzie na wybudowanym na Jeziorze Drwęckim – nowoczesnym, elektrycznym wyciągu. 

więcej...

II Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie, Ostróda 2011

Już po raz drugi mistrzowie trików na desce wakeboardowej będą rywalizować o tytuł Mistrza Polski w roku 2011. Podobnie jak przed rokiem i tym razem zawody zostaną rozegrane w Ostródzie na wybudowanym na Jeziorze Drwęckim – nowoczesnym, elektrycznym wyciągu. Konkurencje mistrzostw obejmować będą dwie dyscypliny - Wakeboard i Wakeskate /deska bez wiązań/, a w nich wszystkie kategorie wiekowe.

więcej...

Wakeboardziści opanowali Augustów

W sobotę na Jeziorze Necko w Augustowie rozegrano pierwszą edycję Pucharu Polski w Wakeboardzie za wyciągiem. Zawody rozegrano przy pięknej pogodzie na augustowskim wyciągu do narciarstwa wodnego i wakeboardu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Plaży Miejskiej. W Augustowie zawodnicy wystartowali w sześciu kategoriach wiekowych: Juniorzy Młodsi (do 16 roku życia), Juniorzy (poniżej 20 roku życia), Open mężczyźni , Open Kobiety (bez ograniczeń wiekowych), Mastersi oraz Masterki (powyżej 30 roku życia).

więcej...

UrbanWake na 12 Pikniku Olimpijskim

W ramach odbywającego się na 12. Pikniku Olimpijskiego (11 czerwca 2011 r.) rozegrany zostanie Puchar Polski w Wakeboardzie – UrbanWake. Impreza ta odbędzie się po już po raz 6, ale po raz pierwszy zawodnicy będą korzystać z rewelacyjnego wynalazku, którym jest wyciąg dwusłupowy.

więcej...

Wakeboard na augustowskim Necku

Augustów po raz kolejny udowadnia, że jest wodną stolicą Polski, a na Jeziorze Necko w każdy weekend można  podziwiać wyczyny pasjonatów szybkości na wodzie. Tym razem na Jeziorze Necko zostanie rozegrana pierwsza edycja Pucharu Polski w Wakeboardzie za wyciągiem.

więcej...

II edycja Pucharu Polski w Wakeboardzie za motorówka przeszła do historii

Na malowniczym Jeziorze Mikorzyńskim po raz pierwszy odbyła się rywalizacji najlepszych polskich wakeboardzistów pływających za motorówką. Mimo niskiej temperatury powietrza, temperatura wody  była wyjątkowo ciepła dzięki pobliskiej elektrowni.

więcej...

II eliminacja Pucharu Polski w Wakeboardzie

W najbliższą sobotę, 2 lipca, wszystkich miłośników tricków na desce wakeboardowej zapraszamy na drugą edycję Pucharu Polski w wakeboardzie za motorówką. Impreza ta odbędzie się po raz pierwszy na malowniczym Jeziorze Mikorzyńskim, które jest wprost stworzone dla wakeboardu. Jego podłużny kształt i wąski profil uniemożliwia powstawanie fali nawet przy silnym wietrze. Poza tym dzięki pobliskiej elektrowni woda jest wyjątkowo ciepła.
więcej...

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

background