Artykuły

Medalowe szanse Polaków przed weekendem w Niemczech

Nasi motorowodniacy wyruszyli do Traben-Trarbach, gdzie w weekend odbędą się motorowodne mistrzostwa Europy w klasach O-500 i OSY400. Nie ukrywamy, że liczymy na medale. W końcu na rzece Mozeli zobaczymy w akcji Marcina Zielińskiego i Cezarego Strumnika.

więcej...

Marcin Zieliński piąty w Cremonie

To był kolejny dobry występ Marcina Zielińskiego w motorowodnych mistrzostwach świata Formuły 500. Polak zajął w Cremonie (Włochy) piąte miejsce. Mogło być znacznie lepiej gdyby nie kraksa w drugim wyścigu.

więcej...

Bartek Marszałek z punktami w GP Chin F1H2O

W niedzielnym wyścigu MŚ wodnej formuły 1 Bartek Marszałek zajął 8 miejsce zdobywając 3 punkty do klasyfikacji generalnej sezonu 2016. Polak wystartował z 13 pozycji i awansował o 5 miejsc.

więcej...

Marcin Zieliński z brązowym medalem ME w klasie O-700

Kolejny w tym sezonie medal polskiego motorowodniaka na imprezie mistrzowskiej! Tym razem na najniższym stopniu podium motorowodnych Mistrzostw Europy w klasie O-700 stanął Marcin Zieliński. Zawody odbyły się w Jedovnicach (Czechy).

więcej...

Marcin Zieliński na starcie ME O-700

To może być kolejny polski weekend w wykonaniu naszych motorowodniaków. #TeamPoland wystartuje w Mistrzostwach Europy w klasie O-700. Przed wyjazdem na zawody rozmawialiśmy z Marcinem Zielińskim.

więcej...

4 września na starcie Bartek Marszałek

W najbliższy weekend odbędzie się czwarty tegoroczny wyścig w MŚ F1H2O. Po raz pierwszy gospodarzem imprezy jest miasto Harbin w Chinach.