-

Artykuły

Cezary Strumnik i Marcin Szymczyk ze srebrnymi medalami motorowodnych Mistrzostw Europy!

Podczas zawodów z Nottingham (Anglia) dwóch Polaków zostało motorowodnymi wicemistrzami Europy. Cezary Strumnik wywalczył srebrny medal w klasie OSY-400, a Marcin Szymczyk w klasie GT-30.

więcej...

Adrian Maniewski brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Formule 4S!

Kolejny niezwykle ważny medal Adriana Maniewskiego w tym sezonie! Nasz motorowodniak reprezentujący klub "ŚLIZG" Zduńska Wola wywalczył brąz Mistrzostw Świata Formuły 4S. Czempionat, który składał się z czterech eliminacji, kończyły zawody w Nottingham w Anglii, gdzie zostały rozegrane dwa ostatnie punktowane wyścigi.

więcej...

WIDEO: obszerna relacja ze Skulska!

Zapraszamy na film! Nasze kamery śledziły motorowodne Mistrzostwa Europy w klasie T-550 oraz ostatnią eliminację Międzynarodowych Mistrzostw Polski. O kończącym się sezonie 2014 opowiadają między innymi Józef Przybył (Wiceprezes PZMWiNW) oraz zawodnicy: Maria Lech, Marcin Mucha i Cezary Strumnik.

więcej...

Silna ekipa naszych motorowodniaków wyrusza na podbój Anglii!

W najbliższy weekend w Nottingham zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy w klasach GT-30 i OSY-400 oraz ostatnia eliminacja Mistrzostw Świata Formuły 4S. W zawodach zobaczymy aż sześciu Polaków. Nasi jadą oczywiście po medale.

więcej...

WIDEO: ME w klasie T-550 i złoto Marcina Muchy

Film warty polecenia! Tak Marcin Mucha walczył o złoty medal Mistrzostw Europy w klasie T-550.

więcej...

Klasyfikacja generalna motorowodnych MMP w sezonie 2014

Zapraszamy do zapozania się z pełnymi końcowymi wynikamki motorowodnych Międzynarodowych Mistrzsoyw Polski w sezonie 2014.  Klasy: GT-30, S-550, T-550, JT-250, OSY-400.

więcej...

FOTOGALERIA: Mistrz Europy, Marcin Mucha w akcji!

Tak w tym sezonie walczył Marcin Mucha, który w niedzielę odebrał dwa złote medale - za Mistrzostwo Europy i MIstrzostwo Polski w klasie T-550. Autorami zdjęć są Marek i Artur Pereć.

więcej...

Medaliści motorowodnych Międzynarodowych Mistrzostw Polski w sezonie 2014

W Skulsku obyły się ostatnie w tym sezonie zawody motorowodne zaliczane do eliminacji Mistrzostw Polski. Ukoronowaniem weekendu wyścigowego było wręczenie medali dla najlepszych motorowodniaków w sezonie 2014. Poznajcie medalistów.

więcej...

Marcin Mucha motorowodnym Mistrzem Europy w klasie T-550!

Reprezentant Polski podczas zawodów w Skulsku był poza zasięgiem rywali.  Wygrał trzy pierwsze wyścigi i tym samym zapewnił sobie tytuł Mistrza Europy już przed ostatnim, czwartym ślizgiem.

więcej...

Dlaczego na początku września warto być na „Stadionie Narodowym”?

To tu  (5-7.09.2014) odbędzie się Halowy Puchar Świata w Windsurfingu oraz dziesiątki atrakcji, konkursów i mrożących krew w żyłach pokazów podczas Festiwalu Sportów Wodnych. My też tam bedziemy!

więcej...

Żegnamy Kapitana Grzegorza Torońskiego…

Z ogromny żalem informujemy o śmierci naszego Przyjaciela. Kapitan Grzegorz Toroński był cenionym żeglarzem, uczestnikiem i organizatorem wielu wypraw morskich i oceanicznych, a także nauczycielem kilku pokoleń śląskich żeglarzy i motorowodniaków.

więcej...

Już w sobotę finał ME Endurance Pneumatics w Augustowie

Po raz pierwszy w Polsce AKS Sparta Augustów organizuje finał Mistrzostw Europy Łodzi Pneumatics typu RIB w klasach 1,2,3,4 . W Augustowie na jeziorze Necko odbędzie się ostatni sześciogodzinny wyścig w którym wystartuje 20 zespołów.

więcej...

W Skulsku Mistrzostwa Europy T-550 oraz ostatnia runda Mistrzostw Polski

Podobnie jak przed rokiem w Skulsku (16-17.08) odbędą się ostatnie krajowe zawody motorowodne w sezonie. O punkty do klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski będą walczyli zawodnicy w czterech klasach. Podczas weekendu wyścigowego zostaną też rozegrane Mistrzostwa Europy w klasie T-550.

więcej...

Awans Adriana Maniewskiego w klasyfikacji generalnej MŚ F4S

W Aluksne na Łotwie została rozegrana trzecia eliminacja Mistrzostw Świata Formuły 4S . Adrian Maniewski potwierdził, że do końca cyklu będzie się liczył w walce o medale. W obu rozegranych wyścigach był czwarty,  a w klasyfikacji generalnej awansował na trzecie miejsce.

więcej...

Marcin Zieliński z brązowym medalem Mistrzostw Europy w Formule 125!

Polak przypieczętował trzecie miejsce czempionatu podczas ostatnich zawodów sezonu, które zostały rozegrane w Bitterfeld (Niemcy). Dla Marcina Zielińskiego to już drugi medal Mistrzostw Europy w tym roku. Nasz reprezentant podczas czerwcowych zawodów w Myśliborzu został srebrnym medalistą w klasie O-175.

więcej...

Czas przebić się na podium w generalce!

To główne zadanie Adriana Maniewskiego podczas 3. eliminacji Mistrzostw Świata F4S, która rozpoczyna się w sobotę na Łotwie. Nasz motorowodniak po zawodach w Epinay (Francja) i Brindisi (Włochy) jest czwarty w klasyfikacji generalnej.

więcej...

W drodze po medale ME F-125

W najbliższy weekend ostatnia, decydująca runda motorowodnych Mistrzostw Europy w Formule 125. To może być polski weekend w Bitterfeld (Niemcy). W ścisłej czołówce, po trzech rozegranych do tej pory eliminacjach są Marcin Zieliński (trzeci w klasyfikacji generalnej) i Henryk Synoracki (czwarty).

więcej...

POLECAMY: Mazury Hip Hop Festiwal 2014 (7-9 sierpnia)

Tegoroczna, XIII edycja Mazury Hip Hop Festiwalu to nie tylko koncerty. To także wiele imprez towarzyszących podczas których znajdziecie akcenty ewidentnie kojarzące się z nami – przez trzy dni sporo będzie się działo między innymi na terenie WakeParku Giżycko.

więcej...

Tadeusz Haręza dziewiąty w ME klasy O-500

To nie były udane zawody naszego wielokrotnego medalisty mistrzostw świata i mistrzostw Europy. Jedyny Polak w stawce zajął miejsce pod koniec pierwszej dziesiątki na szesnaście zgłoszonych do zawodów łodzi. Nie pierwszy raz w tym sezonie zawiódł sprzęt…

więcej...

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

background