-

Artykuły

Zmarł reprezentant Estonii Raivo Peetsman

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wczoraj późnym wieczorem informację o śmierci Raivo Peetsmana. Młody reprezentant Estonii uległ nieszczęśliwemu wypadkowi podczas Motorowodnych Mistrzostw Świata w klasie OSY-400, które odbywały się w Chodzieży.

więcej...

MŚ OSY400 - zawody przerwane, zaliczone wyniki z soboty

Po wypadku do jakiego doszło podczas pierwszego niedzielnego wyścigu Mistrzostw Świata OSY400, międzynarodowe jury podjęło decyzję o zakończeniu zawodów zaliczając wyniki z dwóch sobotnich biegów.

więcej...

Delegaci przyjęli Sprawozdanie Zarządu i Sprawozdanie Finansowe za 2013 r.

W dniu 26 czerwca 2014 roku w obradowało Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.

więcej...

Mocna obsada MŚ w klasie OSY-400 (Chodzież, 27-29.06)

Takiego weekendu w Chodzieży nie można przegapić! Do Mistrzostw Świata w motorowodnej klasie OSY-400 zgłosiło się już 27 zawodników. Wśród nich są między innymi: Niemcy, Anglicy, Amerykanie, Litwini, Estończycy, Czesi, Słowacy i oczywiście Polacy.

więcej...

Wszystko o naszej spółce „Speed on the water”

Kiedy została powołana? Jakie ma zadania? Jaką prowadzi działalność? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą Państwo w poniższym artykule.

więcej...

Informacje dla Delegatów na Walne Zgromadzenie PZMWiNW

Poniżej przekazujemy dokumenty dla Delegatów na Walne Zgromadzenie Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego (26.06.2014).

więcej...

W San Nazzaro z naszych najwyżej Synoracki

2. eliminację Mistrzostw Europy F125 zdominowali gospodarze. Wszystkie miejsca na podium zajęli Włosi. Najlepszy z Polaków był Henryk Synoracki, który zajął ostatecznie czwarte miejsce.

więcej...

Trzech Polaków na starcie w San Nazzaro!

Zawodnicy walczący w Mistrzostwach Europy F125, kolejny raz w tym sezonie będą rywalizować we Włoszech. Do San Nazzaro jadą Henryk Synoracki, Marcin Zieliński i Sebastian Kęciński.

więcej...

FOTORELACJA: ME F4S - brązowy medal Adriana Maniewskiego

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z Brodenbach (Niemcy), gdzie w miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Europy Formuły 4S. Jedną z głównych ról odegrał tam Adrian Maniewski.

więcej...

Adrian Maniewski brązowym medalistą Mistrzostw Europy w Formule 4S!

To był kolejny znakomity weekend w wykonaniu polskich motorowodniaków. Tym razem brązowy medal w Mistrzostwach Europy Formuły 4S wywalczył Adrian Maniewski (z Klubu Motorowodnego "ŚLIZG" Zduńska Wola).

więcej...

Adrian Maniewski w drodze na Mistrzostwa Europy F4S!

Nasz reprezentant wystartuje w czempionacie Starego Kontynentu, który zostanie rozegrany na rzece Mozela w Niemczech. Zawodny już na najbliższy weekend (14-15 czerwca).

więcej...

Walne Zgromadzenie Delegatów PZMWiNW

Zarząd Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego zawiadamia, że w dniu 26.06.2014 r. zwołuje Walne Zgromadzenie Delegatów.

więcej...

FOTORELACJA: Myślibórz 2014 (ME O-175 i 3. eliminacjia MMP)

Do takich chwil warto wracać! W Myśliborzu nasi wywalczyli złoto i srebro Mistrzostw Europy O-175. Zobacz Henryka Synorackiego i Marcina Zielińskiego w akcji oraz ich radość po zawodach.

więcej...

Wyniki 3. eliminacji Motorowodnych Mistrzostw Polski - Myślibórz

W poszczególnych klasach wygrywali: T-550 Marcin Mucha, S-550 Łukasz Ciołek, OSY-400 Tomasz Mordal, GT-30 Jacek Kołpaczyński. Szczegółowe wyniki poniżej.

więcej...

Synoracki ze złotem, Zieliński ze srebrem motorowodnych Mistrzostw Europy w klasie O-175!

Znakomicie spisali się Polacy podczas motorowodnych Mistrzostw Europy w klasie O-175, które zostały rozegrane w Myśliborzu. Zwody wygrał Henryk Synoracki. Tym samym nasz doświadczony motorowodniak został najbardziej utytułowanym polskim zawodnikiem w historii! To jego 29. medal zdobyty na imprezie tej rangi (ME i MŚ).

więcej...

Czekamy na medale Polaków w Mistrzostwach Europy O-175

W najbliższy weekend na jeziorze Myśliborskim zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy w klasie O-175 oraz zawody z cyklu Międzynarodowych Motorowodnych Mistrzostw Polski w czterech klasach. W walce o medale ME główne role powinni odegrać Polacy!

więcej...

Informacja o ogłoszeniu przetargu

Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego ogłasza przetarg na dostawę części i podzespołów do silników.

więcej...

1. eliminacja Mistrzostw Świata F4S: „Bardzo mocni rywale”

Tymi słowami zawody we francuskim Epinay podsumował Adrian Maniewski. Na Sekwanie rozegrano dwa wyścigi. Polak był w nich czwarty i szósty.

więcej...

Z Mistrzostw Europy 0-700 wracamy bez medalu…

To nie były łatwe zawody dla naszych motorowodniaków startujących w ME klasy O-700, rozgrywanych w czeskich Jedovnicach. Tadeusz Haręza był siódmy, a Krzysztof Bartnicki zakończył rywalizację po pierwszym sobotnim wyścigu.