-

Artykuły

Weekendowe emocje w Czechach i we Francji!

Właśnie tam, będzie można zobaczyć w akcji polskich motorowodniaków. Na starcie stawią się między innymi Tadeusz Haręza i Adrian Maniewski. Szczegóły występów naszych zawodników poniżej.

więcej...

Nabór do zespołu Inspektorów Nadzoru Technicznego

Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego ogłasza nabór chętnych do zespołu Inspektorów Nadzoru Technicznego.

więcej...

Ogłoszenie przetargu na dostawę sprzętu

Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego ogłasza przetarg na dostwę części i podzespołów do silników.

więcej...

Fotogaleria: Toruń 2014, MMP

Toruń długo czekał na Motorowodne Mistrzowsta Polski. Zawody odbyły się w samym sercu miasta, na wysokości toruńskiej starówki w sąsiedztwie Bulwaru Filadejfijskiego.

więcej...

Wideo: Ślesin w obiektywie naszej ekipy TV!

Staramy się być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Ślesin - tu rozpoczął się sezon 2014 dla motorowodniaków, tu Polak wywalczył pierwszy medal ME w 2014 roku! Zobaczcie nasz reportaż.

więcej...

Motorowodne Mistrzostwa Polski - wyniki zawodów w Toruniu

Na uwagę zasługuje znakomita dyspozycja Łukasza Ciołka. Zawodnik klubu WKS Zegrze przed tygodniem był trzeci w Mistrzostwach Europy, a w ten weekend wygrał wszystkie biegi w 1. eliminacji  Mistrzostw Polski w klasie S-550.

więcej...

Na szybkości do Torunia!

To będzie niezwykły weekend. W malowniczej i bardzo klimatycznej części Torunia - w okolicach Bulwaru Filadelfijskiego, na Wiśle - zostanie rozegrana kolejna runda Motorowodnych Mistrzostw Polski.

więcej...

Najnowszy „KILWATER” już na naszej stronie

Nasz oficjalny magazyn jest już dostępny w pełnej wersji na stronie internetowej. Zapraszamy do lektury!

więcej...

Wideo: Ślesin 2014!

Speed on the water w wykonaniu najlepszych! Zobacz nasz film z zawodów motorowodnych w Ślesinie. 

więcej...

Fotogaleria: Ślesin w obiektywie

Kilka świeżutkich zdjęć se Ślesina, gdzie mogliśmy cieszyć się z brązowego medalu Łukasza Ciołka w Mistrzostwach Europy klasy S-550. tam też rozpoczęliśmy tegoroczny sezon motorowodny.  

więcej...

Żegnamy naszego Przyjaciela

11 maja 2014 roku, w szpitalu w Bydgoszczy, zmarł Krzysztof Krzysztofiński - wieloletni mechanik Tadeusza Haręzy. Pogrzeb naszego Kolegi odbędzie się w środę, 14 maja o godzinie 14.30 na Cmentarzu w Nakle nad Notecią.

więcej...

W Boretto z naszych najlepszy Marcin Zieliński

pierwsza eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Europy w klasie F125 padła łupem Włocha Manuela Zambelliego. Z trójki naszych zawodników najwyżej sklasyfikowano Marcina Zielińskiego, który był trzeci.

więcej...

Łukasz Ciołek brązowym medalistą Mistrzostw Europy w klasie S-550!

W czempionacie Starego Kontynentu, który odbył się w Ślesinie, wystąpiło dwunastu zawodników z Polski, Litwy, Łotwy, Rosji i Ukrainy. Nasz kraj reprezentowali: Łukasz Ciołek, Andrzej Lisy, Michał Rogalski i Lechosław Rybarczyk.

więcej...

Wyniki 1. eliminacji Motorowodnych Mistrzostw Polski

W Ślesinie odbyła się 1. eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Polski sezonu 2014. Poniżej prezentujemy wyniki zawodów w klasach T-550, JT-250, GT-30 i OSY-400

więcej...

Weekend we Włoszech z Polakami!

W Boretto (10-11 maja) zostanie rozegrana pierwsza eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Europy  w klasie F125. W międzynarodowej stawce zobaczymy aż trzech Polaków - wśród nich obrońcę tytułu mistrzowskiego, Henryka Synorackiego.

więcej...

Program minutowy zawodów motorowodnych w Ślesinie (9-11 maja)

W sobotę od samego rana treningi, a po godzinie 15.00 pierwsze biegi. Poniżej prezentujemy dokładny program Mistrzostw Europy klasy S-550 i pierwszej eliminacji Międzynarodowych Mistrzostw Polski w czterech klasach.

więcej...

Kalendarz Motorowodnych Mistrzostw Polski w sezonie 2014

Ślesin, Toruń, Myślibórz, Chodzież, Międzyrzec Podlaski, Augustów i Skulsk, to miasta - gospodarze zawodów motorowodnych po obwodzie w 2014 roku. Sezon rozpoczyna się już 9 maja, a zakończy w połowie sierpnia. Każdy miłośnik tego sportu znajdzie coś dla siebie!

więcej...

Motorowodniacy na Start!

Tuż po długim weekendzie majowym, w dniach 9-11 maja, zostaną rozegrane pierwsze w tym sezonie zawody motorowodne. Zaczynamy od niemałych emocji! W Ślesinie odbędą się bowiem  Mistrzostwa Europy Klasy S-550 oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w czterech klasach.

więcej...

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

background