-

Artykuły

Adrian Maniewski wygrywa I eliminacje Mistrzostw Świata !!

 

W I eliminacjach Mistrzostw Świata klasy F-4S, rozgrywanych w niemieckim Lausitz,  reprezentujący klub Ślizg Zduńska Wola, Adrian Maniewski  wywalczył  pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji zawodów!!

 

 

więcej...

Adrian Maniewski pierwszy w drugim biegu!!

 

Adrian Maniewski (Ślizg Zduńska Wola),  w drugim biegu I eliminacji Mistrzostw Świata odbywających się w Niemieckim Halbendorfer, po wspaniałym wyścigu zajął pierwsze miejsce. Za nim znaleźli się Patric Wiese i Mike Szymura. 
 
Mateusz Dankowski zajął 9 miejsce, a Ada Przybył 10. Bieg był dwukrotnie przerywany z powodu wypadków.
 

Adrian Maniewski drugi po pierwszym dniu

 

W niemieckim Halbendorfer See wyśmienicie spisał się Adrian Maniewski (Ślizg Zduńska Wola). 

 

więcej...

Formuła 4S na start!

Najbliższy weekend dla kibiców sportów motorowodnych, zapowiada się niezwykle emocjonująco. W dniach 28-29 kwietnia, w miejscowości Halbendorfer See  odbędą  się I eliminacje Mistrzostw Świata w Formule-4S. 

więcej...

Podziękowania za współpracę

Katarzyna Kochaniak po ponad dwóch latach pracy w Polskim Związku Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego, rozpoczęła nowy etap w swojej karierze. Obecnie pełni funkcję doradcy minister Joanny Muchy oraz rzecznika prasowego w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

więcej...

50-lecie działalności WOPR!

11 kwietnia 2012 r. w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbyły się obchody jubileuszu 50-lecia powstania Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, w których uczestniczyły władze Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.

więcej...

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych Zarząd Polskigo Związku Motorowodnego I Narciarstwa Wodnego składa najlepsze życzenia pomyślności i szczęścia oraz wiele radości w ciepłe dni wyczekiwanej wiosny.

 

Niech te Święta będą pełne nadzieji i wiary, radosnych spotkań przy wielkanocnym stole oraz smacznego święconego jajka.

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

background