-

Artykuły

Adrian Maniewski z brązowym medalem MŚ!

Berlin okazał się szczęśliwy dla polskiej ekipy, a zwłaszcza dla zawodnika Ślizgu Zduńska Wola – Adriana Maniewskiego.

więcej...

Walczymy o motorowodne medale MŚ i ME!

W najbliższy weekend nie lada emocje czekają na sympatyków szybkości na wodzie: aż dwie mistrzowskie imprezy, w których nasi zawodnicy będą walczyć o medale w trzech motorowodnych klasach.

więcej...

W Skulsku rozdano medale Motorowodnych Mistrzostw Polski!

Na Jeziorze Skulskim w Skulsku rozegrano ostatnią w tym sezonie eliminację Motorowodnych Mistrzostw Polski w klasach: O-125, T-400, JT-250, T-550, OSY-400 i S-550, która zadecydowała o podziale medali.

więcej...

Sprostowanie

 

Dnia 13 sierpnia 2011 roku w Motorowodnym Serwisie Informacyjnym (www.motorowodny.net), który jest stroną ogólnodostępną, ukazał się artykuł „Bitterfeld: Dyskwalifikacja Czecha za... alkohol!”. Chciałbym odnieść się do tego tekstu i sprostować podane w nim informacje. 
  
więcej...

W weekend poznamy Motorowodnych Mistrzów Polski!

W najbliższą sobotę oraz niedzielę na Jeziorze Skulskim w Skulsku, zostanie rozegrana ostatnia eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Polski w klasach: O-125, T-400, JT-250, T-550, OSY-400 i S-550, która zadecyduje o podziale medali.

więcej...

Henryk Synoracki brązowym medalistą ME!

Reprezentant Polski oraz klubu PKM LOK Poznań Henryk Synoracki wywalczył w czterech eliminacjach Mistrzostw Europy F-125 brązowy medal. 

więcej...

Eliminacja MŚ F4S odwołana

W szwedzkiej Karlskronie miała zostać rozegrana trzecia, przedostatnia, eliminacja mistrzostw świata F4S. Niestety ze względu na bardzo złe warunki atmosferyczne zawody zostały odwołane.

więcej...

Henryk Synoracki drugi po pierwszym dniu

W niemieckim Bitterfeld Henryk Synoracki (PKM LOK Poznań) walczy o medal w ostatniej, czwartej, eliminacji Mistrzostw Europy F-125.

więcej...

Motorowodniacy w walce o medale

W niemieckim Bitterfeld Henryk Synoracki (PKM LOK Poznań) zmierzy się z rywalami i pogodą w ostatniej, czwartej, eliminacji Mistrzostw Europy F-125.

więcej...

Jan Ignaciuk z brązowym medalem w Formule Przyszłości

Jan Ignaciuk z klubu WKS Zegrze wywalczył brązowy medal w mistrzostwach Formuły Przyszłości, które zostały rozegrane w Carskim Siole w Rosji. Janek zdobył brązowy krążek w slalomie równoległym w klasie I  (dzieci 8-9-letnich).

więcej...

AVANT PROGRAM SKULSK 2011

Poniżej informacje oragnizacyjne dotyczące zawodów w Skulsku.

więcej...

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

background