-

Artykuły

F2: Stark nadal niepokonany

Nie ma mocnych na szwedzkiego zawodnika Erika Starka, który po raz trzeci w tym sezonie wygrał eliminację Formuły 2.  

więcej...

III eliminacja F2 w Polsce

Urokliwa wioska Cichowo, malowniczo położona nad brzegiem jeziora Cichowskiego w gminie Krzywiń, w południowej części województwa wielkopolskiego, będzie gościła mistrzów szybkich bolidów, którzy będą się ścigać w trzeciej eliminacji Formuły 2.

więcej...

Transmisje motorowodnych mistrzostw w Polsat Sport Extra

Informujemy, że w dniach: 29 lipca, godz. 21.30, 30 lipca o godz. 8.00 oraz 1 sierpnia, o godz. 10.20 w Polsacie Sport Extra zostaną pokazane Motorowodne Mistrzostwa Świata klasy S-550  i Mistrzostwa Europy klasy 0-175, które zostały rozegrane w Chodzieży.

Zapraszamy do oglądania!

Obóz treningowy Formuły Przyszłości

W dniach od 9.07 do 17.07.2011r. w Głębinowie odbył się obóz treningowy Formuły Future zorganizowany przez Śląski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego wraz z PZMWiNW.

więcej...

Marcin Mucha wicemistrzem świata

Marcin Mucha (Posnania Poznań), ubiegłoroczny mistrz świata w klasie T-550 znów na podium! W rozgrywanych w Villjandii (Estonia) niedaleko Tallina, Motorowodnych Mistrzostwach Świata  klasy T-550 nasz zawodnik walczył do ostatniego metra, gromadząc 925 punktów i musiał uznać jedynie wyższość Rosjanina Alekseja Bychkova, który z 1200 punktami na koncie został triumfatorem zawodów.  

więcej...

Mucha drugi w MŚ po pierwszym dniu

W Viilljandii (Estonia) niedaleko Tallina, polscy motorowodniacy rywalizują w mistrzostwach świata klasy T-550 oraz mistrzostwach Europy klasy OSY-400. Po pierwszym dniu Marcin Mucha (Posnania Poznań) z 625 punktami zajmuje wysoką drugą pozycje. Marcin broni tytułu mistrzowskiego wywalczonego przed rokiem w Zbąszyniu.

więcej...

Motorowodniacy ścigają się w MŚ i ME

W Viilljandii (Estonia) niedaleko Tallina, polscy motorowodniacy będą rywalizować w mistrzostwach świata klasy T-550 oraz mistrzostwach Europy klasy OSY-400.Polacy do Estonii wyruszyli w sinym składzie, z dużymi szansami na medale. 

więcej...

Myślibórz miasto z pomysłem!

Motorowodne Mistrzostwa od sześciu lat goszczą w Myśliborzu i są jedną z wizytówek tego niezwykle urokliwego miejcsa. Między innymi z tego powodu, Myslibórz został zgłoszony do plebiscytu: "Zachodnioporskie Perły w Koronie 2011", organizowanego przez portal naszemiasto.pl oraz Zachodniopomorską Regionalną Organizację Turystyczną, pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej.

więcej...

Łotwa nieprzychylna dla Polaków

W łotewskiej miejscowości Aluxne rywalizowali motorowodniacy w mistrzostwach świata w klasie JT-250, tzw. „młodzieżowej” oraz w drugiej eliminacji mistrzostw świata w Formule 4S.

więcej...

Motorowodne Mistrzostwa Świata na Łotwie

W łotewskiej miejscowości Aluxne trwają mistrzostwa świata w klasie JT-250, tzw. „młodzieżowej” oraz druga eliminacja mistrzostw świata w Formule 4S.

więcej...

Motorowodniacy walczą w mistrzostwach świata

W najbliższy weekend w łotewskiej miejscowości Aluxne zostaną rozegrane mistrzostwa świata w klasie JT-250, tzw. „młodzieżowej” oraz druga eliminacja mistrzostw świata w Formule 4S. W klasie młodzieżowej wystartuje dwóch reprezentantów naszego kraju – Mateusz Dankowski z klubu WKS Zegrze oraz Maksymilian Lewandowski ze szczecińskiego Ślizgu.

więcej...

Trójka szczęśliwa dla H. Synorackiego

W węgierskiej miejscowości  Baja  została rozegrana trzecia eliminacja Motorowodnych Mistrzostwa Świata w klasie O-125, w której udział wziął  tegoroczny mistrz Europy w klasie O-175 – Henryk Synoracki (PKM LOK Poznań).

więcej...

Świetne wyniki Polaków w MŚ w Augustowie

Dziś Augustów stał się mekką szybkich łodzi, które zmierzyły się w 8-godzinnych zawodach na wytrzymałość – Necko Endurance 2011. Necko Endurance to zawody rangi mistrzostw świata, jedyne tego typu wydarzenie w Europie Środkowej.

więcej...

Endurance 2011 w weekend w Augustowie

W najbliższy weekend Augustów stanie się drugim Rouen, bowiem w grodzie nad Nettą zostanie rozegrana II eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Świata Łodzi Wytrzymałościowych – Endurance 2011.

więcej...

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

background