Biuro PZMWiNW zamknięte 2 stycznia 2018 roku

Informujemy, że 2 stycznia biuro Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego mieszczące się w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 40 będzie zamknięte. Wszystkich interesantów zapraszamy do biura Związku od 3 stycznia (środa, godz. 9.00-16.00). Do zobaczenia w nowym 2018 roku!

więcej...

20 MEDALI MŚ i ME W 2017 ROKU!!!

Ostatnie dni roku to znakomity moment na podsumowanie tego, co wydarzyło się w minionych dwunastu miesiącach. Zawodnicy startujący z licencjami sportowymi naszego związku - reprezentując Polskę na imprezach rangi mistrzowskiej - wywalczyli łącznia aż 20 medali mistrzostw świata i mistrzostw Europy. Dzięki ich wytrwałości i zaangażowaniu mogliśmy z dumą przeżywać te piękne i wzruszające momenty.

więcej...

Coraz bliżej Święta!

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni i osiągnięcia wszystkich zaplanowanych celów w 2018 rokużyczy Zarząd oraz pracownicy biura Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.

więcej...

Fotorelacja: Grand Prix Szardży i podium Andrzeja Wiśniewskiego

Zapraszamy na obszerną fotorelację autorstwa Arka Rejsa z ostatnich w tym sezonie zawodów zaliczanych do MŚ Skuterów Wodnych. WSzardży na podium stanął Andrzej Wiśniewski dając nam tym samym znakomity przedświątczny prezent! Fotorelacja dostępna jest TUTAJ.

więcej...

Kapitalna końcówka sezonu Wiśniewskiego i podium w Szardży!

Andrzej Wiśniewski zajął trzecie miejsce w Grand Prix Szardży, czyli ostatniej tegorocznej rundzie Mistrzostw Świata Skuterów Wodnych – Aquabike World Championship. W klasyfikacji generalnej światowego czempionatu nasz reprezentant zajął wysokie szóste miejsce.

więcej...

Jubileusz 70-lecia Augustowskiego Klubu Sportowego SPARTA

AKS Sparta  powstał w 1947 roku. Dzięki pracy kilku pokoleń oddanych sportowi działaczy,  Klub na trwałe wpisał się w historię polskiego sportu i nadal pisze jej piękne karty. Jesteśmy dumni, że zawodnicy SPARTY reprezentują nasz kraj i odnoszą międzynarodowe sukcesy - także w dyscyplinach, którymi opiekuje się nasz Związek.