-

Artykuły

Z wiatrem i wodą w Gdyni

Od 30 lipca do 2 sierpnia w Gdyni odbędą się jubileuszowe 10. Targi Sportów Wodnych WIATR i WODA - na wodzie. Najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny przez cztery dni można będzie oglądać w Przystani Jachtowej Marina Gdynia.

więcej...

W najbliższą sobotę "Lotto Netta Cup"

Już 1 sierpnia w Augustowie niezwykłe zawody - Międzynarodowy Konkurs Skoków na Nartach Wodnych za Motorówką „Lotto Netta Cup” – Memoriał Zygmunta Kowalika  oraz Nocny Konkurs Skoków o Puchar Lotto. Obie imprezy zapowiadają się znakomicie, a ich obsada jest nadzwyczajna.

więcej...

Wyniki Mazuria Cup

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami międzynarodowych zawodów w slalomie na nartach wodnych za motorówką „Mazuria Cup”

więcej...

Medale MP w slalomie za motorówką rozdane

W Szczytnie spotkała się cała krajowa czołówka narciarzy wodnych, którzy rywalizowali w mistrzostwach Polski w slalomie za motorówką. W ciężkich warunkach (duża fala, porywisty wiatr) swoje ogromne doświadczenie wykorzystał rezydujący w Polsce Francuz Henry Herve, który wywalczył złoto w kategorii Open.

więcej...

Rozmowa z Martinem Grucą przed MP w slalomie

W najbliższy weekend poznamy medalistów mistrzostw Polski w slalomie na nartach wodnych za motorówką. Jednym z faworytów zawodów jest Martin Gruca, który broni złota wywalczonego przed rokiem. Z naszym reprezentantem rozmawialiśmy tuż przed rozpoczęciem rywalizacji.

więcej...

FOTORELACJA: mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym – figury

Zapraszamy na fotorelację z Sokółki. Tam została rozegrana pierwsza część mistrzostw Polski w narciarstwie wodnym za motorówką – jazda figurowa. Zdjęcia udostępniła nam www.sokolka.tv.

więcej...

Komunikat dla egzaminatorów i inspektorów technicznych

Poniżej przekazujemy komunikat dla egzaminatorów i inspektorów technicznych. Bardzo prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

więcej...

Dawid i Anna Kazek – małżeństwo ze złota

To były ich zawody – w kategorii Open podczas mistrzostw Polski w narciarstwie wodnym za motorówką (jazda figurowa)  triumfowali Anna Kazek i Dawid Kazek. Medale zostały rozdane w Sokółce.

więcej...

Przed nami pierwsza odsłona MP w narciarstwie wodnym za motorówką

Sokółka jest pierwszym przystankiem dla narciarzy wodnych rywalizujących w mistrzostwach Polski za motorówką. W weekend zostanie tam rozegrana pierwsza konkurencja, czyli jazda figurowa.

więcej...

Kamil Borysewicz z medalem MŚ U21 w narciarstwie wodnym za motorówką!

Polak wywalczył brązowy medal podczas zawodów rozgrywanych w hiszpańskiej Sesenie. Na najwyższym stopniu podium stanął Amerykanin Taylor Garcia, a srebrny medal trafił do rąk jego rodaka Nicholasa Langa.

więcej...

W oczekiwaniu na medal Kamila Borysewicza

Jeden z największych talentów polskiego narciarstwa wodnego – Kamil Borysewicz – wyjechał na Mistrzostwa Świata U-21 do Seseny w Hiszpanii, gdzie będzie bronił zdobytego przed dwoma laty srebrnego medalu. Przed zawodami rozmawialiśmy z jego trenerem – Mateuszem Krzywińskim.

więcej...

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

background