-

Artykuły

Znamy medalistów w jeździe figurowej

W Żninie rozegrano ostatnią imprezą narciarską w tym sezonie  - Mistrzostwa Polski w Jeździe Figurowej na nartach wodnych za motorówką.

więcej...

Narciarze walczą w MP w jeździe figurowej

W Żninie trwają Mistrzostwa Polski w Jeździe Figurowej na nartach wodnych za motorówką, które są ostatnią imprezą narciarską w sezonie 2011.

więcej...

MP w jeździe figurowej kończą narciarski sezon

W najbliższy weekend (17-18 września) w Żninie odbędą się Mistrzostwa Polski w Jeździe Figurowej na nartach wodnych za motorówką, które będą ostatnią imprezą narciarską w sezonie 2011.

więcej...

ME narciarzy: indywidualnie bez medali

W rozgrywanych w tureckiej Antalyi Mistrzostwach Europy Open za wyciągiem narciarzy wodnych, nasi zawodnicy po sukcesie drużynowym, indywidualnie poza podium.

więcej...

Narciarze wodni na medal. Srebrny!

Kiedy zawodzą koszykarze, z dużą niepewnością swój start w ME oceniają siatkarze, a piłkarze od lat są bez sukcesu, na tę drużynę zawsze możemy liczyć! 

więcej...

Narciarze tuż przed ME

Za dwa dni rozpocznie się najważniejsza impreza tego sezonu dla naszych narciarzy wodnych Mistrzostwa Europy Open za wyciągiem.

więcej...

MME Lublin: Polska z dwoma złotymi krążkami juniorów!

W rozegranych na Zalewie Zemborzyckim w Lublinie mistrzostwach Europy narciarzy wodnych do lat 15 i 19 oraz weteranów (powyżej 35 roku życia) nasi zawodnicy wywalczyli dwa złote medale w skokach.

więcej...

MME Lublin: po eliminacjach

W trwających na Zalewie Zemborzyckim w Lublinie mistrzostwach Europy narciarzy wodnych do lat 15 i 19 oraz weteranów (powyżej 35 roku życia) w sobotę zakończyły się eliminacje wszystkich konkurencji we wszystkich kategoriach wiekowych. 

więcej...

Narciarze bronią medalu ME

Dziś o 13.40 siódemka polskich narciarzy wodnych: Joanna Wąż (AKS Sparta Augustów), Justyna Mazurkiewicz (Zefir Bytom), Krzysztof Bernatowicz (Ski-Line Szczecin), Mateusz Krzywiński (AKS Sparta Augustów), Dawid Kazek (Zefir Bytom), Kamil Borysewicz (AKS Sparta Augustów) oraz Jakub Rutkowski (AKS Sparta Augustów) poleciała do  tureckiej miejscowości wypoczynkowej Antalya, gdzie w dniach 8-10 września zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy Open za wyciągiem.

więcej...

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

background