-

Artykuły

Lublin z młodzieżowymi ME narciarzy wodnych

Od piątku do niedzieli na Zalewie Zemborzyckim w Lublinie rywalizować będą najlepsi młodzi narciarze wodni do lat 15 i 19, a także weterani tego sportu (powyżej 35 roku życia) w mistrzostwach Starego Kontynentu za wyciągiem.
 
więcej...

II edycja Pucharu Warszawy rozstrzygnięta

W II edycji Pucharu Warszawy na Kanale Żerańskim rywalizowali narciarze wodni w konkurencji slalom oraz wakeboardziści, dla których był to jednocześnie finał Pucharu Polski za motorówką.

więcej...

Slalomowo-wakeboardowe popisy w Pucharze Warszawy

Na co dzień nie rywalizujący ze sobą na wodzie, często za to rywalizujący o prymat  najatrakcyjniejszej dyscypliny wodnej w Polsce: narciarze wodni i wakeboardziści w najbliższy weekend (19-20 sierpnia) pokażą swoje umiejętności warszawiakom.
 
więcej...

Grutza i Mazurkiewicz MP w slalomie

Już po raz drugi z rzędu w Szczytnie na Jeziorze Domowe Duże zostały rozegrane Mistrzostwa Polski w Slalomie na Nartach Wodnych.
więcej...

Puchar Europy, Koszyce: dwa medale Polaków

Ze względu na napięty terminarz i przygotowania do przyszłotygodniowych mistrzostw Polski w slalomie w Szczytnie, na Puchar Europy narciarzy wodnych, rozgrywany w Koszycach, pojechała dwójka Polaków. 

więcej...

Mistrzostwa Polski w slalomie już po raz drugi w Szczytnie

Już po raz drugi z rzędu w Szczytnie na Jeziorze Domowe Duże w dniach 13-14 sierpnia zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski w Slalomie na Nartach Wodnych.

więcej...

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

background