-

Artykuły

Wąż i Bernatowicz mistrzami Polski w skokach

Joanna Wąż (Sparta Augustów) oraz Krzysztof Bernatowicz (SKI-Line Szczecin) zostali mistrzami Polski w skokach w zawodach, które w weekend zostały rozegrane w Augustowie.

więcej...

W Augustowie padła 60!

W ostatnią sobotę lipca w Augustowie rozegrano Międzynarodowy Konkurs Skoków na Nartach Wodnych – Netta Cup - Memoriał Zygmunta Kowalika. W trudnych warunkach, przy opadającym deszczu, został jednak pobity rekord augustowskiej Krokwi, który do tej pory wynosił 59 metrów 60 centymetrów.

więcej...

Skoczkowie w Augustowie!

Od piątku do niedzieli Augustów będzie należał do narciarzy wodnych. Zostanie bowiem rozegrany prestiżowy Międzynarodowy Konkurs Skoków na Nartach Wodnych – Netta Cup - Memoriał Zygmunta Kowalika oraz mistrzostwa Polski w skokach w pięciu kategoriach: U14, U17, U21, Open i Weterani.

więcej...

Znamy rozstrzygnięcia rywalizacji w PE w Lublinie

W Lublinie rozegrano drugą (z czterech) edycję Pucharu Europy – Grand Prix of the Cable. W dwudniowej rywalizacji poznaliśmy triumfatorów w trzech konkurencjach: jeździe figurowej (sobota) oraz slalomie i skokach, a także w klasyfikacji łącznej tzw. trójkombinacji. 

więcej...

PE: rozstrzygnięcia w jeździe figurowej

Pierwszego dnia rozgrywanej w Lublinie drugiej (z czterech) edycji Pucharu Europy – Grand Prix of the Cable, ze względu na silny wiatr odbyła się tylko jedna konkurencja - jazda figurowa. 

więcej...

Lublin czeka na narciarzy wodnych!

W najbliższy weekend w Lublinie odbędzie się druga (z czterech) edycja Pucharu Europy – Grand Prix of the Cable. Pierwsza, niezwykle udana dla naszych zawodników, którzy ustanowili aż cztery rekordy kraju w skokach, została rozegrana niespełna tydzień temu w czeskim Havirovie.

więcej...

Cztery rekordy Polski narciarzy wodnych

W czeskim Havirovie odbyła się pierwsza edycja Pucharu Europy – Grand Prix of the Cable. Pierwsza i niezwykle udana dla naszych zawodników, którzy przygotowywali się do zawodów od dwóch tygodni w Havirovie.

więcej...

Pierwszy Memoriał Tadeusza Kurczyńskiego w Warszawie

Już w najbliższy czerwcowy weekend zostaną rozegrane pierwsze zawody w narciarstwie wodnym, których patronem będzie, zmarły w 2010 roku zasłużony działacz sportowy i trener Tadeusz Kurczyński.

więcej...

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

background