-

Artykuł

Wyniki 1. eliminacji Motorowodnych Mistrzostw Polski 2020

W Trzciance zakończyła się 1. eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Polski. Rywalizacja o punkty do klasyfikacji generalnej sezonu 2020 toczyła się w dwóch klasach – OSY400 i GT-30. Ponadto kibicom w biegach treningowych zaprezentowali się zawodnicy w klasie O-125, GT-15 i P-750.

Wyniki 1. Eliminacji Motorowodnych Mistrzostw Polski

Klasa OSY400

1. Wojciech Jaroch (KS Przygoda Chodzież)
2. Grzegorz Stępniak (TKKF Wodnik)
3. Michał Poźniak (KSMiM w Trzciance)
4. Jakub Rochowiak (WKS Zegrze)

Klasa GT-30

1. Jakub Rochnowski (WKS Zegrze)
2. Agata Sołtan (WKS Zegrze)
3. Jacek Kołpaczyński (SKM Ślizg)
4. Gabriela Lempert (WKS Zegrze)
5. Marcin Kociucki (Włocławskie SSM)
6. Dawid Karpowicz (KSMiM w Trzciance)
7. Maria Lech (KS 51 Toruń)

Dziękujemy też zawodnikom w klasach O-125 (Henryk Synoracki, Sebastian Kęciński, Michał Kausa), GT-15 (Karol Trzebniak) i P-750 (Adam Suszczuk, Amelia Suszczuk, Marcin Wróbel, Marcel Wróbel), którzy dopełnili zawody efektownymi biegami treningowymi. #pzmwinw

(TEKS i ZDJĘCIA: Adrian Skubis) 

			
			object(Articles)#20 (11) {
  ["id"]=>
  string(4) "1595"
  ["title"]=>
  string(57) "Wyniki 1. eliminacji Motorowodnych Mistrzostw Polski 2020"
  ["url"]=>
  string(56) "wyniki_1_eliminacji_motorowodnych_mistrzostw_polski_2020"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(323) "

W Trzciance zakończyła się 1. eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Polski. Rywalizacja o punkty do klasyfikacji generalnej sezonu 2020 toczyła się w dwóch klasach – OSY400 i GT-30. Ponadto kibicom w biegach treningowych zaprezentowali się zawodnicy w klasie O-125, GT-15 i P-750.

" ["content"]=> string(962) "

Wyniki 1. Eliminacji Motorowodnych Mistrzostw Polski

Klasa OSY400

1. Wojciech Jaroch (KS Przygoda Chodzież)
2. Grzegorz Stępniak (TKKF Wodnik)
3. Michał Poźniak (KSMiM w Trzciance)
4. Jakub Rochowiak (WKS Zegrze)

Klasa GT-30

1. Jakub Rochnowski (WKS Zegrze)
2. Agata Sołtan (WKS Zegrze)
3. Jacek Kołpaczyński (SKM Ślizg)
4. Gabriela Lempert (WKS Zegrze)
5. Marcin Kociucki (Włocławskie SSM)
6. Dawid Karpowicz (KSMiM w Trzciance)
7. Maria Lech (KS 51 Toruń)

Dziękujemy też zawodnikom w klasach O-125 (Henryk Synoracki, Sebastian Kęciński, Michał Kausa), GT-15 (Karol Trzebniak) i P-750 (Adam Suszczuk, Amelia Suszczuk, Marcin Wróbel, Marcel Wróbel), którzy dopełnili zawody efektownymi biegami treningowymi. #pzmwinw

(TEKS i ZDJĘCIA: Adrian Skubis) 

" ["add_date"]=> string(21) "2020.09.12 - 16:45:51" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "3" ["category_url"]=> string(17) "sport_motorowodny" ["category_name"]=> string(17) "Sport motorowodny" } } }
background