Znakomite zawody polskich riderów na Słowenii

Prestiżowy cykl zawodów w wakeboardzie i wakeskacie – „Golden Wake Tour” – rozpoczął się w miniony weekend na Słowenii. Zawodnicy startujący z licencjami sportowymi PZMWiNW kolejny raz pokazali, że  czują się świetnie w międzynarodowym, mocnym sportowo towarzystwie.

Dużo radości sprawili nam nasi najmłodsi riderzy. W kategorii U15 drugie miejsce wśród chłopców zajął Patryk Łojek z klubu Acroboard Łomianki. W rywalizacji dziewcząt w tej samej kategorii wiekowej na drugim stopniu podium stanęła Julia Łupij, a czwarta była Jagoda Kamińska (obie  z klubu Acroboard Łomianki).

W wakeskatowej kategorii Open swoją klasę potwierdziła Martyna Andrzejczak z klubu Margo9, która była druga. Na najniższym stopniu podium stanęła obok niej Julia Łupij.

W kategorii wakeboard Open trzecie miejsce zajęła Aleksandra Tomkowicz (Acroboard Łomianki),  a w śród weteranów w kategorii +40 drugi był Krzysztof Lasoń (Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych „Kartel”).

Kolejne zawody zaliczane do „Golden Wake Tour” odbędą się na Węgrzech (Wakeboard Park Gyor) w połowie czerwca.

string(1072) "

" ["id"]=> string(4) "1396" ["intro"]=> string(339) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(3) "all" ["title"]=> string(47) "Znakomite zawody polskich riderów na Słowenii" ["url"]=> string(45) "znakomite_zawody_polskich_riderow_na_slowenii" }