-

Artykuł

Za nami pierwsze w historii MP w wakeboardzie na wyciągu 2.0!

W Kryspinowie poznalismy pierwszych w historii medalistów Mistrzostw Polski w wakeboardzie na wyciągu 2.0 (system dwusłupowy).

Wyniki Mistrzostw Polski 2.0 (Kryspinów k. Krakowa)

 WAKESKATE

1. Kobylańska Agnieszka 81,67
2. Balas Dawid 63,33
3. Gaworski Mateusz 55,67

4. Dittrich Timmy 40
5. Kuśnierz Marcin 35

WETERAN

1. Lasoń Krzysztof 73,33
2. Balas Artur 60
3. Adamski Marek 43,33

4. Walendzik Wojciech 36,67

MASTER KOBIETY

1. Niemiec Iwona 66,67
2. Kobylańska Agnieszka 50
3. Adamczyk Justyna  36,67

MASTER MĘŻCZYŹNI

1. Bober Paweł 91,67
2. Maćkowski Marcin 80
3. Ambrożewicz Rafał 63,33

4. Dobracki Krzysztof 36,33
5. Drapała Grzegorz 30,67

MŁODZIK

1. Maczugowski Jędrzej 65
2. Dzwoniarek Gaspar 40
3. Helsner Alan DNS

JUNIOR MŁODSZY

1. Dittrich Maice 70
2. Dittrich Timmy 68,33
3. Marczewski Marcel 65,67

4. Dąbrowski Jakub  63,33
5. Jaromin Jan 50
6. Dzwoniarek Dawid 45

JUNIOR   

1. Gołuński Karol 80
2. Pruszak-Leliwa Wojciech 65
3. Masiulaniec Mieczysław 43,33

OPEN KOBIETY

1. von Engel Ola 65
2. Eliza Eliasz 50
3. Jachymek Aga 35,67

4. Keller Sandra 30,67

OPEN MĘŻCZYŹNI

1. Gaworski Mateusz 89,33
2. Pawelczyk Piotr 89
3. Litner Szymon 80

4. Balas Dawid 70
5. Marona Filip  60
6. Misiołek Maciej 55

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "523"
  ["title"]=>
  string(62) "Za nami pierwsze w historii MP w wakeboardzie na wyciągu 2.0!"
  ["url"]=>
  string(59) "za_nami_pierwsze_w_historii_mp_w_wakeboardzie_na_wyciagu_20"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(162) "

W Kryspinowie poznalismy pierwszych w historii medalistów Mistrzostw Polski w wakeboardzie na wyciągu 2.0 (system dwusłupowy).

" ["content"]=> string(1870) "

Wyniki Mistrzostw Polski 2.0 (Kryspinów k. Krakowa)

 WAKESKATE

1. Kobylańska Agnieszka 81,67
2. Balas Dawid 63,33
3. Gaworski Mateusz 55,67

4. Dittrich Timmy 40
5. Kuśnierz Marcin 35

WETERAN

1. Lasoń Krzysztof 73,33
2. Balas Artur 60
3. Adamski Marek 43,33

4. Walendzik Wojciech 36,67

MASTER KOBIETY

1. Niemiec Iwona 66,67
2. Kobylańska Agnieszka 50
3. Adamczyk Justyna  36,67

MASTER MĘŻCZYŹNI

1. Bober Paweł 91,67
2. Maćkowski Marcin 80
3. Ambrożewicz Rafał 63,33

4. Dobracki Krzysztof 36,33
5. Drapała Grzegorz 30,67

MŁODZIK

1. Maczugowski Jędrzej 65
2. Dzwoniarek Gaspar 40
3. Helsner Alan DNS

JUNIOR MŁODSZY

1. Dittrich Maice 70
2. Dittrich Timmy 68,33
3. Marczewski Marcel 65,67

4. Dąbrowski Jakub  63,33
5. Jaromin Jan 50
6. Dzwoniarek Dawid 45

JUNIOR   

1. Gołuński Karol 80
2. Pruszak-Leliwa Wojciech 65
3. Masiulaniec Mieczysław 43,33

OPEN KOBIETY

1. von Engel Ola 65
2. Eliza Eliasz 50
3. Jachymek Aga 35,67

4. Keller Sandra 30,67

OPEN MĘŻCZYŹNI

1. Gaworski Mateusz 89,33
2. Pawelczyk Piotr 89
3. Litner Szymon 80

4. Balas Dawid 70
5. Marona Filip  60
6. Misiołek Maciej 55

" ["add_date"]=> string(21) "2014.09.07 - 02:44:27" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "1" ["category_url"]=> string(9) "wakeboard" ["category_name"]=> string(9) "Wakeboard" } } }
background