-

Artykuł

Wyniki Pucharu Polski w Wakeboardzie i Wakeskatecie – Margonin 2012

Po raz pierwszy w Wielkopolsce rozegrany został Puchar Polski w wakeboardzie. W sobotę 23 czerwca na wyciągu elektrycznym w Margoninie koło Chodzieży rywalizowało kilkudziesięciu zawodników z całej Polski.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych kategorii

 

JUNIORZY MŁODSI

 

1 Jakub Konefał 81,67

2 Filip Lisiecki 71,33

3 Krystian Misiak 60

4 Mateusz Muszyński 55,67

5 Patryk Talkowski 42,33

6 Emil Borskowicz 21,67

 

JUNIORZY

 

1 Dawid Balas 81,67

2 Filip Czerniec 79,67

3 Mateusz Wawrzyniak 78,67

4 Wojciech Pruszak 75,67

5 Amadeusz Dylewski 45

 

OPEN KOBIETY

 

1 Emilia Łopińska 71,67

2 Barbara Napiontek 40

 

WAKESKATE

 

1 Jakub Cegielski 61

2 Mateusz Wawrzyniak 45

3 Rafał Płaza 30

4 Łukasz Ceran 17,33

5 Witold Król 15,67

6 Mateusz Gaworski 4

 

MASTERS MĘŻCZYŹNI

 

1 Łukasz Ceran 84,67

2 Rafał Ambrożewicz 59,67

3 Dariusz Materna 46

4 Marcin Maćkowski 33,67

 

OPEN MĘŻCZYŹNI

 

1 Rafał Płaza 82,32

2 Mateusz Gaworski 79,33

3 Jan Korycki 77,33

4 Olaf Ułanowicz 64,33

5 Filip Marona 51,67

6 Dominik Przydatek 49,33

7 Miron Tymoszewicz 20

 

SUPERFINAŁ

 

1 Jakub Konefał 85,67

2 Dawid Balas 72

3 Filip Czerniec 69

4 Rafał Płaza 66,67

5 Mateusz Gaworski 64,33

6 Łukasz Ceran 62,33

7 Filip Lisiecki 58,33

8 Rafał Ambrożewicz 31

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "184"
  ["title"]=>
  string(69) "Wyniki Pucharu Polski w Wakeboardzie i Wakeskatecie – Margonin 2012"
  ["url"]=>
  string(65) "wyniki_pucharu_polski_w_wakeboardzie_i_wakeskatecie_margonin_2012"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(229) "

Po raz pierwszy w Wielkopolsce rozegrany został Puchar Polski w wakeboardzie. W sobotę 23 czerwca na wyciągu elektrycznym w Margoninie koło Chodzieży rywalizowało kilkudziesięciu zawodników z całej Polski.

" ["content"]=> string(1711) "

 

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych kategorii

 

JUNIORZY MŁODSI

 

1 Jakub Konefał 81,67

2 Filip Lisiecki 71,33

3 Krystian Misiak 60

4 Mateusz Muszyński 55,67

5 Patryk Talkowski 42,33

6 Emil Borskowicz 21,67

 

JUNIORZY

 

1 Dawid Balas 81,67

2 Filip Czerniec 79,67

3 Mateusz Wawrzyniak 78,67

4 Wojciech Pruszak 75,67

5 Amadeusz Dylewski 45

 

OPEN KOBIETY

 

1 Emilia Łopińska 71,67

2 Barbara Napiontek 40

 

WAKESKATE

 

1 Jakub Cegielski 61

2 Mateusz Wawrzyniak 45

3 Rafał Płaza 30

4 Łukasz Ceran 17,33

5 Witold Król 15,67

6 Mateusz Gaworski 4

 

MASTERS MĘŻCZYŹNI

 

1 Łukasz Ceran 84,67

2 Rafał Ambrożewicz 59,67

3 Dariusz Materna 46

4 Marcin Maćkowski 33,67

 

OPEN MĘŻCZYŹNI

 

1 Rafał Płaza 82,32

2 Mateusz Gaworski 79,33

3 Jan Korycki 77,33

4 Olaf Ułanowicz 64,33

5 Filip Marona 51,67

6 Dominik Przydatek 49,33

7 Miron Tymoszewicz 20

 

SUPERFINAŁ

 

1 Jakub Konefał 85,67

2 Dawid Balas 72

3 Filip Czerniec 69

4 Rafał Płaza 66,67

5 Mateusz Gaworski 64,33

6 Łukasz Ceran 62,33

7 Filip Lisiecki 58,33

8 Rafał Ambrożewicz 31

" ["add_date"]=> string(21) "2012.06.25 - 12:50:39" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "1" ["category_url"]=> string(9) "wakeboard" ["category_name"]=> string(9) "Wakeboard" } } }
background