-

Artykuł

Wyniki PP w wakeboardzie i wakeskacie

W Margoninie (1-2 sierpnia) rozegrano zawody o Puchar Polski w wakeboardzie i wakeskacie za wyciągiem. Medale rozdano w sumie aż w dziewięciu kategoriach.  Wyniki poniżej.

Wyniki Pucharu Polski w wakeboardzie i wakeskacie – Margonin (1-2.08.2014)

MŁODZIK
1. Maczugowski Jędrzej 62.7
2. Kado Jakub 53.3
3. Helsner Alan 20

MASTERS
1. Ambrożewicz Rafał 61.7
2. Maćkowski Marcin 54.7
3. Helsner Arkadiusz 40

WETERAN
1. Balas Artur 60
2. Mrugalski Cezary 36.7
3. Łotysz Marcin 25

WAKESKATE
1. Wawrzyniak Mateusz 50
2. Cegielski Jakub 40
3. Kobylańska Agnieszka 37.3
4. Czerniec Filip 36
5. Balas Dawid 28.7
6. Marko Michał 13

JUNIOR MŁODSZY
1. Wróbel Eligiusz 59
2. Sawulski Michał 58.3
3. Dąbrowski Jakub 52.7
4. Projs Kacper 45.3
5. Borskowicz Emil 43.3
6. Pokusa Maciej 34.3

JUNIORKI
1. Kado Agnieszka 53.3
2. Płaza Karolina 41.7
3. Andrzejczak Martyna 39.7

JUNIOR
1. Pruszak-LeliwaWojciech 57
2. Muszyński Mateusz 55.3
3. Gołuński Karol 54
4. Sikorski Ryszard 49.7
5. Dylewski Amadeusz 45.7
6. Misiak Krystian 40

OPEN KOBIETY
1. Kado Magda 60
2. Łapacz Agnieszka 50
3. Jachymek-Starzyk Agnieszka 38.3
4. von Engel Aleksandra 30

OPEN MĘŻCZYŹNI
1. Balas Dawid 87.3
2. Konefał Jakub 78
3. Czerniec Filip 74
4.  Wawrzyniak Mateusz 73.3
5. Pietrys Bartosz 57.3
6. Szewczyk Mateusz 40

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "481"
  ["title"]=>
  string(37) "Wyniki PP w wakeboardzie i wakeskacie"
  ["url"]=>
  string(37) "wyniki_pp_w_wakeboardzie_i_wakeskacie"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  NULL
  ["intro"]=>
  string(206) "

W Margoninie (1-2 sierpnia) rozegrano zawody o Puchar Polski w wakeboardzie i wakeskacie za wyciągiem. Medale rozdano w sumie aż w dziewięciu kategoriach.  Wyniki poniżej.

" ["content"]=> string(1690) "

Wyniki Pucharu Polski w wakeboardzie i wakeskacie – Margonin (1-2.08.2014)

MŁODZIK
1. Maczugowski Jędrzej 62.7
2. Kado Jakub 53.3
3. Helsner Alan 20

MASTERS
1. Ambrożewicz Rafał 61.7
2. Maćkowski Marcin 54.7
3. Helsner Arkadiusz 40

WETERAN
1. Balas Artur 60
2. Mrugalski Cezary 36.7
3. Łotysz Marcin 25

WAKESKATE
1. Wawrzyniak Mateusz 50
2. Cegielski Jakub 40
3. Kobylańska Agnieszka 37.3
4. Czerniec Filip 36
5. Balas Dawid 28.7
6. Marko Michał 13

JUNIOR MŁODSZY
1. Wróbel Eligiusz 59
2. Sawulski Michał 58.3
3. Dąbrowski Jakub 52.7
4. Projs Kacper 45.3
5. Borskowicz Emil 43.3
6. Pokusa Maciej 34.3

JUNIORKI
1. Kado Agnieszka 53.3
2. Płaza Karolina 41.7
3. Andrzejczak Martyna 39.7

JUNIOR
1. Pruszak-LeliwaWojciech 57
2. Muszyński Mateusz 55.3
3. Gołuński Karol 54
4. Sikorski Ryszard 49.7
5. Dylewski Amadeusz 45.7
6. Misiak Krystian 40

OPEN KOBIETY
1. Kado Magda 60
2. Łapacz Agnieszka 50
3. Jachymek-Starzyk Agnieszka 38.3
4. von Engel Aleksandra 30

OPEN MĘŻCZYŹNI
1. Balas Dawid 87.3
2. Konefał Jakub 78
3. Czerniec Filip 74
4.  Wawrzyniak Mateusz 73.3
5. Pietrys Bartosz 57.3
6. Szewczyk Mateusz 40

" ["add_date"]=> string(21) "2014.08.03 - 22:14:40" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "1" ["category_url"]=> string(9) "wakeboard" ["category_name"]=> string(9) "Wakeboard" } } }
background