-

Artykuł

Wakeboardziści opanowali Augustów

W sobotę na Jeziorze Necko w Augustowie rozegrano pierwszą edycję Pucharu Polski w Wakeboardzie za wyciągiem. Zawody rozegrano przy pięknej pogodzie na augustowskim wyciągu do narciarstwa wodnego i wakeboardu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Plaży Miejskiej. W Augustowie zawodnicy wystartowali w sześciu kategoriach wiekowych: Juniorzy Młodsi (do 16 roku życia), Juniorzy (poniżej 20 roku życia), Open mężczyźni , Open Kobiety (bez ograniczeń wiekowych), Mastersi oraz Masterki (powyżej 30 roku życia).

Poniżej szczegółowe wyniki zawodów:
    JUNIOR MŁODSZY        
1    Czerniec Filip    82,5    WAKE CREW LUBLIN
2    Konefał Kuba    80    KABEL SZCZECINEK
3    Kownacki Bartłomiej    26,5    WAKEFUN AUGUSTÓW
4    Gąsiewski Daniel    15    WAKEFUN AUGUSTÓW
5    Chodorowski-Wojewnik Błażej    1,5    WAKEFUN AUGUSTÓW
            
            
    JUNIOR MAN        
1    Balas Dawid    75    WAKE CREW LUBLIN
2    Szumski Seweryn    66,5    WAKEFUN AUGUSTÓW
3    Golański Jan    64    KABEL SZCZECINEK
4    Pruszak- Leliwa Wojciech    61    KABEL SZCZECINEK
5    Fejfer Sebastian    29    WAKEFUN AUGUSTÓW
6    Jańczuk Damian    25    WAKEFUN AUGUSTÓW
7    Dylewski Amadeusz    22,5    KABEL SZCZECINEK
8    Niedźwiecki Szymon    12,5    WAKEFUN AUGUSTÓW
            
    
      
    WAKESKATE        
1    Gagan Patryk    70    HOLKA WARSZAWA
2    Cegielski Kuba    60    ACROBOARD ŁOMIANKI
3    Pater Michał    53    HOLKA WARSZAWA
4    Ceran Łukasz    15    ACROBOARD ŁOMIANKI
5    Korycki Jan    DNS    HOLKA WARSZAWA
            
    MASTERS        
1    Ceran Łukasz    80    ACROBOARD ŁOMIANKI
2    Huszcza Paweł    60    WAKEFUN AUGUSTÓW
3    Ambrożewicz Rafał    56,5    WAKEFUN AUGUSTÓW
4    Naborczyk Marcin    52,5    WAKE CREW LUBLIN
5    Materna Dariusz    46,5    KARTEL WIELICZKA
6    Fejfer Robert    20,5    WAKEFUN AUGUSTÓW
            
    OPEN KOBIETY        
1    Łopińska Emilia    55    ACROBOARD ŁOMIANKI
2    Czerobska Urszula    50    WAKEFUN AUGUSTÓW
3    Jachymek Agnieszka    27,5    KARTEL WIELICZKA
            
    OPEN MĘŻCZYŹNI        
1    Prokop Piotr    85    WAKEFUN AUGUSTÓW
2    Korycki Jan    72,5    HOLKA WARSZAWA
3    Płaza Rafał    70    KABEL SZCZECINEK
4    Ułanowicz Olaf    67,5    WAKEFUN AUGUSTÓW
5    Majchrzak Mateusz    60    KABEL SZCZECINEK
6    Domański Rafał    55    WAKEFUN AUGUSTÓW
7    Wiszyński Michał    52    WAKEFUN AUGUSTÓW
8    Czerobski Adam    30    WAKEFUN AUGUSTÓW

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(2) "55"
  ["title"]=>
  string(35) "Wakeboardziści opanowali Augustów"
  ["url"]=>
  string(33) "wakeboardzisci_opanowali_augustow"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  NULL
  ["intro"]=>
  string(541) "

W sobotę na Jeziorze Necko w Augustowie rozegrano pierwszą edycję Pucharu Polski w Wakeboardzie za wyciągiem. Zawody rozegrano przy pięknej pogodzie na augustowskim wyciągu do narciarstwa wodnego i wakeboardu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Plaży Miejskiej. W Augustowie zawodnicy wystartowali w sześciu kategoriach wiekowych: Juniorzy Młodsi (do 16 roku życia), Juniorzy (poniżej 20 roku życia), Open mężczyźni , Open Kobiety (bez ograniczeń wiekowych), Mastersi oraz Masterki (powyżej 30 roku życia).

" ["content"]=> string(4602) "

Poniżej szczegółowe wyniki zawodów:
    JUNIOR MŁODSZY        
1    Czerniec Filip    82,5    WAKE CREW LUBLIN
2    Konefał Kuba    80    KABEL SZCZECINEK
3    Kownacki Bartłomiej    26,5    WAKEFUN AUGUSTÓW
4    Gąsiewski Daniel    15    WAKEFUN AUGUSTÓW
5    Chodorowski-Wojewnik Błażej    1,5    WAKEFUN AUGUSTÓW
            
            
    JUNIOR MAN        
1    Balas Dawid    75    WAKE CREW LUBLIN
2    Szumski Seweryn    66,5    WAKEFUN AUGUSTÓW
3    Golański Jan    64    KABEL SZCZECINEK
4    Pruszak- Leliwa Wojciech    61    KABEL SZCZECINEK
5    Fejfer Sebastian    29    WAKEFUN AUGUSTÓW
6    Jańczuk Damian    25    WAKEFUN AUGUSTÓW
7    Dylewski Amadeusz    22,5    KABEL SZCZECINEK
8    Niedźwiecki Szymon    12,5    WAKEFUN AUGUSTÓW
            
    
      
    WAKESKATE        
1    Gagan Patryk    70    HOLKA WARSZAWA
2    Cegielski Kuba    60    ACROBOARD ŁOMIANKI
3    Pater Michał    53    HOLKA WARSZAWA
4    Ceran Łukasz    15    ACROBOARD ŁOMIANKI
5    Korycki Jan    DNS    HOLKA WARSZAWA
            
    MASTERS        
1    Ceran Łukasz    80    ACROBOARD ŁOMIANKI
2    Huszcza Paweł    60    WAKEFUN AUGUSTÓW
3    Ambrożewicz Rafał    56,5    WAKEFUN AUGUSTÓW
4    Naborczyk Marcin    52,5    WAKE CREW LUBLIN
5    Materna Dariusz    46,5    KARTEL WIELICZKA
6    Fejfer Robert    20,5    WAKEFUN AUGUSTÓW
            
    OPEN KOBIETY        
1    Łopińska Emilia    55    ACROBOARD ŁOMIANKI
2    Czerobska Urszula    50    WAKEFUN AUGUSTÓW
3    Jachymek Agnieszka    27,5    KARTEL WIELICZKA
            
    OPEN MĘŻCZYŹNI        
1    Prokop Piotr    85    WAKEFUN AUGUSTÓW
2    Korycki Jan    72,5    HOLKA WARSZAWA
3    Płaza Rafał    70    KABEL SZCZECINEK
4    Ułanowicz Olaf    67,5    WAKEFUN AUGUSTÓW
5    Majchrzak Mateusz    60    KABEL SZCZECINEK
6    Domański Rafał    55    WAKEFUN AUGUSTÓW
7    Wiszyński Michał    52    WAKEFUN AUGUSTÓW
8    Czerobski Adam    30    WAKEFUN AUGUSTÓW

" ["add_date"]=> string(21) "2011.07.12 - 11:08:42" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "1" ["category_url"]=> string(9) "wakeboard" ["category_name"]=> string(9) "Wakeboard" } } }
background