-

Artykuł

Wakeboard & wakeskate – najlepsi w Polsce na dużym wyciągu w 2019 roku

Dwa dni pasjonującej rywalizacji w kategoriach juniorskich, seniorskich i open wyłoniły medalistów mistrzostw Polski w wakeboardzie i wakeskacie na dużym wyciągu.  Zawody rozegrano drugi raz w historii w podwarszawskim kompleksie Wake Family Brwinów.

Oto medaliści jubileuszowych X MP:

Wakeboard Open - kobiety
1. Sandra Keller
2. Julia Łupij
3. Natalia Grabowska

Wakeboard Open - mężczyźni
1. Filip Czerniec
2. Jakub Kado
3. Patryk Łojek

Wakeskate Open - kobiety
1. Agnieszka Kobylańska
2. Martyna Andrzejczak
3. Agata Wilanowska

Wakeskate Open - mężczyźni
1. Przemysław Drosik
2. Adam Teperek
3. Marcin Kuśnierz

Sitwake - mężczyźni
1. Krzysztof Stern
2. Dawid Lis

Wakeboard U19 - kobiety
1. Martyna Andrzejczak
2. Katarzyna Formińska
3. Franciszka Kobylańska

Wakeboard U19 - mężczyźni
1. Dominik Oberlan
2. Karol Radziejewski
3. Feliks Zaborowski

Wakeskate U19 - mężczyźni
1. Kacper Grześkowiak
2. Dominik Oberlan
3. Klaudiusz Gwiazda

Wakeboard U15 - dziewczęta
1. Julia Łupij
2. Jagoda Kamińska
3. Karolina Radziejewska

Wakeboard U15 - chłopcy
1. Patryk Łojek
2. Jakub Kado
3. Klaudiusz Gwiazda

Wakeboard U11 - dziewczęta
1. Alicja Graczek
2. Oktawia Gwiazda
3. Sonia Izban

Wakeboard U11 – chłopcy
1. Wiktor Dominik Sieroń
2. Kacper Mackowski
3. Szymon Samaruk

Wakeboard +30 – kobiety
1. Natalia Grabowska
2. Elżbieta Niszte
3. Ewelina Popiołek

Wakeboard +30 – mężczyźni
1. Hubert Bilicki
2. Marcin Kuśnierz
3. Łukasz Kobyliński

Wakeboard +40 – kobiety
1. Aleksandra Tomkowicz
2. Julia Wengrzyńska
3. Justyna Adamczyk

Wakeboard +40 – mężczyźni
1. Marcin Mackowski
2. Marek Łojek
3. Arkadiusz Mik

GRTULACJE!!!

 

			
			object(Articles)#20 (11) {
  ["id"]=>
  string(4) "1460"
  ["title"]=>
  string(74) "Wakeboard & wakeskate – najlepsi w Polsce na dużym wyciągu w 2019 roku"
  ["url"]=>
  string(66) "wakeboard_wakeskate_najlepsi_w_polsce_na_duzym_wyciagu_w_2019_roku"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(300) "

Dwa dni pasjonującej rywalizacji w kategoriach juniorskich, seniorskich i open wyłoniły medalistów mistrzostw Polski w wakeboardzie i wakeskacie na dużym wyciągu.  Zawody rozegrano drugi raz w historii w podwarszawskim kompleksie Wake Family Brwinów.

" ["content"]=> string(1966) "

Oto medaliści jubileuszowych X MP:

Wakeboard Open - kobiety
1. Sandra Keller
2. Julia Łupij
3. Natalia Grabowska

Wakeboard Open - mężczyźni
1. Filip Czerniec
2. Jakub Kado
3. Patryk Łojek

Wakeskate Open - kobiety
1. Agnieszka Kobylańska
2. Martyna Andrzejczak
3. Agata Wilanowska

Wakeskate Open - mężczyźni
1. Przemysław Drosik
2. Adam Teperek
3. Marcin Kuśnierz

Sitwake - mężczyźni
1. Krzysztof Stern
2. Dawid Lis

Wakeboard U19 - kobiety
1. Martyna Andrzejczak
2. Katarzyna Formińska
3. Franciszka Kobylańska

Wakeboard U19 - mężczyźni
1. Dominik Oberlan
2. Karol Radziejewski
3. Feliks Zaborowski

Wakeskate U19 - mężczyźni
1. Kacper Grześkowiak
2. Dominik Oberlan
3. Klaudiusz Gwiazda

Wakeboard U15 - dziewczęta
1. Julia Łupij
2. Jagoda Kamińska
3. Karolina Radziejewska

Wakeboard U15 - chłopcy
1. Patryk Łojek
2. Jakub Kado
3. Klaudiusz Gwiazda

Wakeboard U11 - dziewczęta
1. Alicja Graczek
2. Oktawia Gwiazda
3. Sonia Izban

Wakeboard U11 – chłopcy
1. Wiktor Dominik Sieroń
2. Kacper Mackowski
3. Szymon Samaruk

Wakeboard +30 – kobiety
1. Natalia Grabowska
2. Elżbieta Niszte
3. Ewelina Popiołek

Wakeboard +30 – mężczyźni
1. Hubert Bilicki
2. Marcin Kuśnierz
3. Łukasz Kobyliński

Wakeboard +40 – kobiety
1. Aleksandra Tomkowicz
2. Julia Wengrzyńska
3. Justyna Adamczyk

Wakeboard +40 – mężczyźni
1. Marcin Mackowski
2. Marek Łojek
3. Arkadiusz Mik

GRTULACJE!!!

 

" ["add_date"]=> string(21) "2019.09.01 - 21:32:48" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "1" ["category_url"]=> string(9) "wakeboard" ["category_name"]=> string(9) "Wakeboard" } } }
background