Pierwsi medaliści Mistrzostw Europy i Afryki w Wakeboardzie

Wśród nich jest Polak. W kategorii weteran na najniższym stopniu podium stanął Artur Balas. Bardzo blisko upragnionego medalu była Magdalena Kado (kategoria junior młodszy, do 16 lat). Ostatcznie Polka zajęła czwarte miejsce.

Zawody odbywają się w formule Freestyle. Zawodnicy wykonują przejazdy po uprzednio przygotowanym torze ze skoczniami i ślizganymi elementami wakeparku (ewolucje przy użyciu elementów wakeparku jak również odbicia z płaskiej wody). O wynikach decyduje tu: trudność wykonywanych tricków, poprawność, styl wykonania oraz widowiskowość.

Miejsce piątek – Wielka Brytania - Liam Peacock

Obecnie toczy się walka w kluczowych dwóch kategoriach: otwartej dla kobiet i mężczyzn oraz w kategorii junior. W sobotę  będzie można śledzić relacje na żywo z Mistrzostw Europy i Afryki.

string(1962) "

" ["id"]=> string(3) "459" ["intro"]=> string(267) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(2) "pl" ["title"]=> string(60) "Pierwsi medaliści Mistrzostw Europy i Afryki w Wakeboardzie" ["url"]=> string(59) "pierwsi_medalisci_mistrzostw_europy_i_afryki_w_wakeboardzie" }