-

Artykuł

Medaliści MP – wakeboard i wakeskate – dwa słupy

Poznajcie medalistów Międzynarodowych Mistrzostw Polski w wakeboardzie i wakeskacie na wyciągu dwusłupowym (Giżycko 2016).

JUNIORKI MŁODSZE (MMP i MP)
1. Agnieszka Kado
2. Julia Łupij
3. Jagoda Kamińska

MŁODZICY (MMP i MP)
1. Jakub Kado
2. Patryk Łojek
3. Oskar Zawadowicz

JUNIORZY MŁODSI (MMP i MP)
1. Kuba Dąbrowski
2. Dominik Oberlan
3. Klaudiusz Gwiazda

JUNIORZY (MMP i MP)
1. Timmy Dittrich
2. Oskar Gwiazda
3. Karol Radziejewski

WETERANI (MMP)
1. Marek Łojek
2 .Dmitri Uzki (Białoruś)
3. Tomasz Szymański

WETERANI (MP)
1. Marek Łojek
2 .Tomasz Szymański

OPEN WAKESKATE (MMP)
1. Adam Teperek
2. Alexis Duverger (Francja)
3. Agnieszka Kobylańska

OPEN WAKESKATE (MP)
1. Adam Teperek
2. Agnieszka Kobylańska
3. Wojtek Rybicki

OPEN KOBIETY (MMP)
1. Julia Siemankova-Lebedzewa (Białoruś)
2. Lubov Buyanovskaya (Białoruś)
3. Anastasiya Asaevich (Białoruś)

OPEN MĘŻCZYŹNI (MMP i MP)
1. Kuba Konefał
2. Michał Hutnik
3. Ryszard Sikowski

Gratulacje dla wszystkich startujących w zawodach!!!

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "954"
  ["title"]=>
  string(54) "Medaliści MP – wakeboard i wakeskate – dwa słupy"
  ["url"]=>
  string(44) "medalisci_mp_wakeboard_i_wakeskate_dwa_slupy"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(164) "

Poznajcie medalistów Międzynarodowych Mistrzostw Polski w wakeboardzie i wakeskacie na wyciągu dwusłupowym (Giżycko 2016).

" ["content"]=> string(1192) "

JUNIORKI MŁODSZE (MMP i MP)
1. Agnieszka Kado
2. Julia Łupij
3. Jagoda Kamińska

MŁODZICY (MMP i MP)
1. Jakub Kado
2. Patryk Łojek
3. Oskar Zawadowicz

JUNIORZY MŁODSI (MMP i MP)
1. Kuba Dąbrowski
2. Dominik Oberlan
3. Klaudiusz Gwiazda

JUNIORZY (MMP i MP)
1. Timmy Dittrich
2. Oskar Gwiazda
3. Karol Radziejewski

WETERANI (MMP)
1. Marek Łojek
2 .Dmitri Uzki (Białoruś)
3. Tomasz Szymański

WETERANI (MP)
1. Marek Łojek
2 .Tomasz Szymański

OPEN WAKESKATE (MMP)
1. Adam Teperek
2. Alexis Duverger (Francja)
3. Agnieszka Kobylańska

OPEN WAKESKATE (MP)
1. Adam Teperek
2. Agnieszka Kobylańska
3. Wojtek Rybicki

OPEN KOBIETY (MMP)
1. Julia Siemankova-Lebedzewa (Białoruś)
2. Lubov Buyanovskaya (Białoruś)
3. Anastasiya Asaevich (Białoruś)

OPEN MĘŻCZYŹNI (MMP i MP)
1. Kuba Konefał
2. Michał Hutnik
3. Ryszard Sikowski

Gratulacje dla wszystkich startujących w zawodach!!!

" ["add_date"]=> string(21) "2016.09.04 - 23:40:14" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "1" ["category_url"]=> string(9) "wakeboard" ["category_name"]=> string(9) "Wakeboard" } } }
background