-

Artykuł

II edycja PP w wakebaordzie za wyciągiem

Po Mistrzostwach Polski w Ostródzie, tym razem w urokliwym Szczecinku będą prezentować swoje umiejętności najlepsi polscy wakebaordziści i wakeskaterzy.

W najbliższy weekend wyciąg nart wodnych w Szczecinku, który jest najdłuższy w Polsce, sprawdzą nasi mistrzowie od trików, którzy w II edycji Pucharu Polski w Wakebaordzie za wyciągiem zmierzą się w następujących kategoriach wiekowych: Juniorzy Młodsi, Juniorzy, OPEN Mężczyźni, Mastersi, Juniorki, OPEN Kobiety Wakeskate: OPEN MĘŻCZYŹNI.

 
W pierwszej edycji, która obyła się w Augustowie najlepszy był Piotr Prokop z klubu Wake Fun Augustów, zaś wśród pań – Emilia Łopińska, reprezentująca Acroboard Łomianki.
 
PROGRAM RAMOWY:
PIĄTEK:
15.30 – 16.30 REJESTRACJA
16.30 – 19.30 TRENINGI
 
SOBOTA:
8.00 - 9.00 TRENINGI
8.00 - 9.15 REJESTRACJA
10.00 - 14.00 KWALIFIKACJE + LCQ
14.30 - 16.00 PÓŁFINAŁY
16.30 - 19.00 FINAŁY
19.30 - 20.00 DEKORACJA ZWYCIĘZCÓW, WRĘCZENIE NAGRÓD
21.00 - AFTERPARTY przy wyciągu
 
			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(2) "69"
  ["title"]=>
  string(41) "II edycja PP w wakebaordzie za wyciągiem"
  ["url"]=>
  string(40) "ii_edycja_pp_w_wakebaordzie_za_wyciagiem"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(174) "

Po Mistrzostwach Polski w Ostródzie, tym razem w urokliwym Szczecinku będą prezentować swoje umiejętności najlepsi polscy wakebaordziści i wakeskaterzy.

" ["content"]=> string(1256) "

W najbliższy weekend wyciąg nart wodnych w Szczecinku, który jest najdłuższy w Polsce, sprawdzą nasi mistrzowie od trików, którzy w II edycji Pucharu Polski w Wakebaordzie za wyciągiem zmierzą się w następujących kategoriach wiekowych: Juniorzy Młodsi, Juniorzy, OPEN Mężczyźni, Mastersi, Juniorki, OPEN Kobiety Wakeskate: OPEN MĘŻCZYŹNI.

 
W pierwszej edycji, która obyła się w Augustowie najlepszy był Piotr Prokop z klubu Wake Fun Augustów, zaś wśród pań – Emilia Łopińska, reprezentująca Acroboard Łomianki.
 
PROGRAM RAMOWY:
PIĄTEK:
15.30 – 16.30 REJESTRACJA
16.30 – 19.30 TRENINGI
 
SOBOTA:
8.00 - 9.00 TRENINGI
8.00 - 9.15 REJESTRACJA
10.00 - 14.00 KWALIFIKACJE + LCQ
14.30 - 16.00 PÓŁFINAŁY
16.30 - 19.00 FINAŁY
19.30 - 20.00 DEKORACJA ZWYCIĘZCÓW, WRĘCZENIE NAGRÓD
21.00 - AFTERPARTY przy wyciągu
 
" ["add_date"]=> string(21) "2011.07.22 - 04:26:17" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "1" ["category_url"]=> string(9) "wakeboard" ["category_name"]=> string(9) "Wakeboard" } } }
background