-

Artykuł

Dobre wyniki naszych riderów podczas Golden Wake Tour na Węgrzech!

W zawodach wystartowała solidna grupa zawodniczek i zawodników z Polski, a na podium miejsca wywalczyli: Julia Łupij (Girls Ladies), Igor Szymański (Boys Men), Aleksandra Tomkowicz (Open Ladies), Krzysztof Lasoń i Grzegorz Bohosiewicz (Veterans Men), Martyna Andrzejczak (Open Ladies Wakeskate), Marcin Maćkowski (Masters Men).

Miejsca zawodników z Polski podczas zawodów z cyklu Golden Wake Tour (Gyor, Węgry, 23-24.czerwca 2018 roku):

Girls Ladies Wakeboard
2. Julia Łupij
4. Martyna Andrzejczak
5. Karolina Radziejewska
6. Maja Śmietana
7. Jagoda Kamińska

Masters Men Wakeboard
2. Marcin Maćkowski

Open Ladies Wakeboar
3. Aleksandra Tomkowicz

Open Ladies Wakeskate
2. Martyna Andrzejczak

Veterans Men Wakeboard
1. Krzysztof Lasoń
2. Grzegorz Bohosiewicz

Boys Men Wakeboard
2. Igor Szymański
4. Patryk Łojek

Junior Men Wakeboard
10. Karol Radziejewski

///

Przypominamy, że trzecie tegoroczne zawody z prestiżowego cyklu Golden Wake Tour odbędą sięw Margoninie 20 i 21 lipca. Serdecznie zapraszamy.

Kalendarz imprez wakeboardowych znajdziecier na http://www.motorowodniacy.org/kalendarz/wakeboard.html

 

 

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(4) "1259"
  ["title"]=>
  string(68) "Dobre wyniki naszych riderów podczas Golden Wake Tour na Węgrzech!"
  ["url"]=>
  string(65) "dobre_wyniki_naszych_riderow_podczas_golden_wake_tour_na_wegrzech"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(365) "

W zawodach wystartowała solidna grupa zawodniczek i zawodników z Polski, a na podium miejsca wywalczyli: Julia Łupij (Girls Ladies), Igor Szymański (Boys Men), Aleksandra Tomkowicz (Open Ladies), Krzysztof Lasoń i Grzegorz Bohosiewicz (Veterans Men), Martyna Andrzejczak (Open Ladies Wakeskate), Marcin Maćkowski (Masters Men).

" ["content"]=> string(1171) "

Miejsca zawodników z Polski podczas zawodów z cyklu Golden Wake Tour (Gyor, Węgry, 23-24.czerwca 2018 roku):

Girls Ladies Wakeboard
2. Julia Łupij
4. Martyna Andrzejczak
5. Karolina Radziejewska
6. Maja Śmietana
7. Jagoda Kamińska

Masters Men Wakeboard
2. Marcin Maćkowski

Open Ladies Wakeboar
3. Aleksandra Tomkowicz

Open Ladies Wakeskate
2. Martyna Andrzejczak

Veterans Men Wakeboard
1. Krzysztof Lasoń
2. Grzegorz Bohosiewicz

Boys Men Wakeboard
2. Igor Szymański
4. Patryk Łojek

Junior Men Wakeboard
10. Karol Radziejewski

///

Przypominamy, że trzecie tegoroczne zawody z prestiżowego cyklu Golden Wake Tour odbędą sięw Margoninie 20 i 21 lipca. Serdecznie zapraszamy.

Kalendarz imprez wakeboardowych znajdziecier na http://www.motorowodniacy.org/kalendarz/wakeboard.html

 

 

" ["add_date"]=> string(21) "2018.06.27 - 13:19:54" ["region"]=> string(3) "all" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "1" ["category_url"]=> string(9) "wakeboard" ["category_name"]=> string(9) "Wakeboard" } } }
background