-

Artykuł

Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW

Tradycyjnie już, pod koniec roku na Uroczystym Posiedzeniu Zarządu dziękujemy naszym medalistom MŚ i ME. W tym roku podziękowań było sporo, bo nasi zawodnicy wywalczyli już 29 medali imprez mistrzowskich, a to prawdopodobnie jeszcze nie koniec…

Piszemy, że to nie koniec, bo za kilka dni przed swoją życiową szansą stanie Andrzej Wiśniewski. Nasz skuterzysta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich powalczy w ostatniej rundzie MŚ, a teraz jest liderem klasyfikacji generalnej.

Podczas uroczystości w Warszawie każda z dyscyplin miała swoich przedstawicieli, choć z  uwagi na inne ważne obowiązki wszystkim nie udał  się dotrzeć. Wakeboard i Wakeskate reprezentowali Julia Wengrzyńska i Marcin Maćkowski; skutery wodne Amanda Karasek; narciarstwo wodne Mają Piątek, Gabriela Koszycka i Kamil Borysewicz, sport motorowodny Sebastian Kęciński, Grzegorz Stępniak, Patryk Bonder i Jakub Srzypek.

- Jesteście naszą dumą. Dajecie nam przez cały rok mnóstwo pozytywnych emocji. Dziękujemy Wam serdecznie za poświęcenie, profesjonalizm i medale zdobywane na całym świecie – podsumował prezes Polskiego Zwiazku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego Franciszek Haber.

Oto wszyscy medaliści MŚ i ME z 2019 roku:

Wakeboard i wakeskate

1. Iwona Niemiec-Satoła

- złoty medal  MŚ w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii +40 (Campana, Argentyna)

2. Julia Wengrzyńska

- brązowy medal MŚ w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii +40 (Campana, Argentyna)

- srebrny medal ME w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii +40 (Beckum, Niemcy)

3. Aleksandra Tomkowicz

- złoty medal ME w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii +40 (Beckum, Niemcy)

4. Marcin Maćkowski

- brązowy medal ME w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii +40 (Beckum, Niemcy)

5. Igor Sikorski

- brązowy medal ME w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii Open Seated (Sosnowiec, Polska)

6. Agnieszka Kobylańska

- brązowy medal ME w wakeskacie za  wyciągiem w kategorii Open (Sosnowiec, Polska)

7. Martyna Andrzejczak

- złoty medal ME wakeskacie za wyciągiem w kategorii U19 (Beckum, Niemcy)

Narciarstwo Wodne

1. Kamil Borysewicz

- złoty medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii Open, konkurencja: skoki (Mińsk, Białoruś)

2. Mateusz Wycisk

- srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15, konkurencja: slalom (Mińsk, Białoruś)

- brązowy medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15, konkurencja: skoki (Mińsk, Białoruś)

- brązowy medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15,  trójkombinacja (Mińsk, Białoruś)

- srebrny medal ME  w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15 , klasyfikacja drużynowa (Mińsk, Białoruś)

3. Maja Piątek

- srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15, klasyfikacja drużynowa (Mińsk, Białoruś)

4. Gabriela Koszycka

- srebrny medal ME  w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15, klasyfikacja drużynowa (Mińsk, Białoruś)

5. Ksawery Szumański

- srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15, klasyfikacja drużynowa (Mińsk, Białoruś)

6. Michał Kędrak

- srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii Senior1 , konkurencja: skoki (Mińsk, Białoruś)

- srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii Senior1 , trójkombinacja (Mińsk, Białoruś)

Skutery Wodne

1. Andrzej Wiśniewski

- brązowy medal ME w klasie Runabout GP1 (Zagrzeb, Chorwacja)

2. Konrad Wróbel

- brązowy medal ME w klasie Runabout GP2 (Zagrzeb, Chorwacja)

3. Anna Jachimek

- złoty medal ME w klasie Runabout GP4 Ladies (Zagrzeb, Chorwacja)

4. Amanda Karasek

- brązowy medal ME w klasie Runabout GP4 Ladies (Zagrzeb, Chorwacja)

Sport Motorowodny

1. Marcin Zieliński

- złoty medal ME w Formule 700 (Żnin, Polska)

- złoty medal ME w Formule 500 (Bad Saarow, Niemcy)

- brązowy medal MŚ w Formule 500 (Jedovnice, Czechy)

2. Sebastian Kęciński

- złoty medal MŚ w Formule 125 (Jedovnice, Czechy)

3. Henryk Synoracki

- srebrny medal MŚ w Formule 125 (Jedovnice, Czechy)

4. Cezary Strumnik

- brązowy medal MŚ w klasie OSY400 (Mora, Szwecja)

- srebrny medal ME w klasie OSY400 (Chodzież, Polska)

5. Grzegorz Stępniak

- srebrny medal MŚ w klasie OSY400 (Mora, Szwecja)

6. Jakub Skrzypek

- brązowy medal MŚ w Formule Przyszłości (klasa 4) w slalomie równoległym (Sankt Petersburg, Rosja)

7. Patryk Bonder

- brązowy medal MŚ w Formule Przyszłości (klasa 5) w slalomie równoległym (Sankt Petersburg, Rosja)

 

			
			object(Articles)#20 (11) {
  ["id"]=>
  string(4) "1496"
  ["title"]=>
  string(38) "Uroczyste Posiedzenie Zarządu PZMWiNW"
  ["url"]=>
  string(37) "uroczyste_posiedzenie_zarzadu_pzmwinw"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(285) "

Tradycyjnie już, pod koniec roku na Uroczystym Posiedzeniu Zarządu dziękujemy naszym medalistom MŚ i ME. W tym roku podziękowań było sporo, bo nasi zawodnicy wywalczyli już 29 medali imprez mistrzowskich, a to prawdopodobnie jeszcze nie koniec…

" ["content"]=> string(5217) "

Piszemy, że to nie koniec, bo za kilka dni przed swoją życiową szansą stanie Andrzej Wiśniewski. Nasz skuterzysta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich powalczy w ostatniej rundzie MŚ, a teraz jest liderem klasyfikacji generalnej.

Podczas uroczystości w Warszawie każda z dyscyplin miała swoich przedstawicieli, choć z  uwagi na inne ważne obowiązki wszystkim nie udał  się dotrzeć. Wakeboard i Wakeskate reprezentowali Julia Wengrzyńska i Marcin Maćkowski; skutery wodne Amanda Karasek; narciarstwo wodne Mają Piątek, Gabriela Koszycka i Kamil Borysewicz, sport motorowodny Sebastian Kęciński, Grzegorz Stępniak, Patryk Bonder i Jakub Srzypek.

- Jesteście naszą dumą. Dajecie nam przez cały rok mnóstwo pozytywnych emocji. Dziękujemy Wam serdecznie za poświęcenie, profesjonalizm i medale zdobywane na całym świecie – podsumował prezes Polskiego Zwiazku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego Franciszek Haber.

Oto wszyscy medaliści MŚ i ME z 2019 roku:

Wakeboard i wakeskate

1. Iwona Niemiec-Satoła

- złoty medal  MŚ w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii +40 (Campana, Argentyna)

2. Julia Wengrzyńska

- brązowy medal MŚ w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii +40 (Campana, Argentyna)

- srebrny medal ME w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii +40 (Beckum, Niemcy)

3. Aleksandra Tomkowicz

- złoty medal ME w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii +40 (Beckum, Niemcy)

4. Marcin Maćkowski

- brązowy medal ME w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii +40 (Beckum, Niemcy)

5. Igor Sikorski

- brązowy medal ME w wakeboardzie za wyciągiem w kategorii Open Seated (Sosnowiec, Polska)

6. Agnieszka Kobylańska

- brązowy medal ME w wakeskacie za  wyciągiem w kategorii Open (Sosnowiec, Polska)

7. Martyna Andrzejczak

- złoty medal ME wakeskacie za wyciągiem w kategorii U19 (Beckum, Niemcy)

Narciarstwo Wodne

1. Kamil Borysewicz

- złoty medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii Open, konkurencja: skoki (Mińsk, Białoruś)

2. Mateusz Wycisk

- srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15, konkurencja: slalom (Mińsk, Białoruś)

- brązowy medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15, konkurencja: skoki (Mińsk, Białoruś)

- brązowy medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15,  trójkombinacja (Mińsk, Białoruś)

- srebrny medal ME  w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15 , klasyfikacja drużynowa (Mińsk, Białoruś)

3. Maja Piątek

- srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15, klasyfikacja drużynowa (Mińsk, Białoruś)

4. Gabriela Koszycka

- srebrny medal ME  w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15, klasyfikacja drużynowa (Mińsk, Białoruś)

5. Ksawery Szumański

- srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii U15, klasyfikacja drużynowa (Mińsk, Białoruś)

6. Michał Kędrak

- srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii Senior1 , konkurencja: skoki (Mińsk, Białoruś)

- srebrny medal ME w narciarstwie wodnym za wyciągiem w kategorii Senior1 , trójkombinacja (Mińsk, Białoruś)

Skutery Wodne

1. Andrzej Wiśniewski

- brązowy medal ME w klasie Runabout GP1 (Zagrzeb, Chorwacja)

2. Konrad Wróbel

- brązowy medal ME w klasie Runabout GP2 (Zagrzeb, Chorwacja)

3. Anna Jachimek

- złoty medal ME w klasie Runabout GP4 Ladies (Zagrzeb, Chorwacja)

4. Amanda Karasek

- brązowy medal ME w klasie Runabout GP4 Ladies (Zagrzeb, Chorwacja)

Sport Motorowodny

1. Marcin Zieliński

- złoty medal ME w Formule 700 (Żnin, Polska)

- złoty medal ME w Formule 500 (Bad Saarow, Niemcy)

- brązowy medal MŚ w Formule 500 (Jedovnice, Czechy)

2. Sebastian Kęciński

- złoty medal MŚ w Formule 125 (Jedovnice, Czechy)

3. Henryk Synoracki

- srebrny medal MŚ w Formule 125 (Jedovnice, Czechy)

4. Cezary Strumnik

- brązowy medal MŚ w klasie OSY400 (Mora, Szwecja)

- srebrny medal ME w klasie OSY400 (Chodzież, Polska)

5. Grzegorz Stępniak

- srebrny medal MŚ w klasie OSY400 (Mora, Szwecja)

6. Jakub Skrzypek

- brązowy medal MŚ w Formule Przyszłości (klasa 4) w slalomie równoległym (Sankt Petersburg, Rosja)

7. Patryk Bonder

- brązowy medal MŚ w Formule Przyszłości (klasa 5) w slalomie równoległym (Sankt Petersburg, Rosja)

 

" ["add_date"]=> string(21) "2019.12.14 - 18:34:06" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(4) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "1" ["category_url"]=> string(9) "wakeboard" ["category_name"]=> string(9) "Wakeboard" } [1]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "4" ["category_url"]=> string(13) "skutery_wodne" ["category_name"]=> string(13) "Skutery wodne" } [2]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "2" ["category_url"]=> string(17) "narciarstwo_wodne" ["category_name"]=> string(17) "Narciarstwo wodne" } [3]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "3" ["category_url"]=> string(17) "sport_motorowodny" ["category_name"]=> string(17) "Sport motorowodny" } } }
background