-

Artykuł

Zapraszamy na Mistrzostwa Świata GT-30 (Międzyrzec Podlaski)

To kolejna ważna i ciekawa impreza zbliżającego się weekendu. Miłośnicy sportów motorowodnych będą mile widziani nie tylko w Augustowie (MŚ Endurance - klasy 1, 2, 3). Niemal równolegle odbędą się Mistrzostwa Świata GT-30 połączone z kolejną eliminacją Motorowodnych Mistrzostw Polski.

Program zawodów – MŚ GT-30 oraz Motorowodne MP
Międzyrzec Podlaski ( 12-13 lipca)

Sobota 12.07
14.30-14.50 - Ceremonia otwarcia
15.30 - Bieg nr 1 GT-30 (Mistrzostwa Świata)
15.50 - Bieg nr 1 S-550
16.10 - Bieg nr 1 JT-250
16.30 - Bieg nr 1 OSY-400
17.00 - Bieg nr 2 GT-30 (Mistrzostwa Świata)

Niedziela 13.07
11.20 - Bieg nr 3 GT-30 (Mistrzostwa Świata)
11.40 - Bieg nr 2 S-550
12.00 - Bieg nr 2 JT-250
12.20 - Bieg nr 2 OSY-400
13.20 - Bieg nr 4 GT-30 (Mistrzostwa Świata)
13.40 - Bieg nr 3 S-550
14.00 - Bieg nr 3 JT-250
14.20 - Bieg nr 3 OSY-400
15.00 - Ceremonia rozdania nagród


Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ.

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "445"
  ["title"]=>
  string(62) "Zapraszamy na Mistrzostwa Świata GT-30 (Międzyrzec Podlaski)"
  ["url"]=>
  string(58) "zapraszamy_na_mistrzostwa_swiata_gt-30_miedzyrzec_podlaski"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(342) "

To kolejna ważna i ciekawa impreza zbliżającego się weekendu. Miłośnicy sportów motorowodnych będą mile widziani nie tylko w Augustowie (MŚ Endurance - klasy 1, 2, 3). Niemal równolegle odbędą się Mistrzostwa Świata GT-30 połączone z kolejną eliminacją Motorowodnych Mistrzostw Polski.

" ["content"]=> string(992) "

Program zawodów – MŚ GT-30 oraz Motorowodne MP
Międzyrzec Podlaski ( 12-13 lipca)

Sobota 12.07
14.30-14.50 - Ceremonia otwarcia
15.30 - Bieg nr 1 GT-30 (Mistrzostwa Świata)
15.50 - Bieg nr 1 S-550
16.10 - Bieg nr 1 JT-250
16.30 - Bieg nr 1 OSY-400
17.00 - Bieg nr 2 GT-30 (Mistrzostwa Świata)

Niedziela 13.07
11.20 - Bieg nr 3 GT-30 (Mistrzostwa Świata)
11.40 - Bieg nr 2 S-550
12.00 - Bieg nr 2 JT-250
12.20 - Bieg nr 2 OSY-400
13.20 - Bieg nr 4 GT-30 (Mistrzostwa Świata)
13.40 - Bieg nr 3 S-550
14.00 - Bieg nr 3 JT-250
14.20 - Bieg nr 3 OSY-400
15.00 - Ceremonia rozdania nagród


Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ.

" ["add_date"]=> string(21) "2014.07.07 - 22:08:48" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "3" ["category_url"]=> string(17) "sport_motorowodny" ["category_name"]=> string(17) "Sport motorowodny" } } }
background