-

Artykuł

Wyniki Mistrzostw Świata w Tallinnie

 

W Tallinnie  odbyły się Mistrzostwa Świata klasy 0-125 i klasy F-500. Zawody rozgrywane były przy ładnej, słonecznej pogodzie, w centrum miasta na jeziorze Harku.

 

W klasie 0-125 Polskę reprezentowali: Henryk Synoracki, Marcin Zieliński i Sebastian Kęciński. W klasie F-500 był to osamotniony Krzysztof Bartnicki.

 

         W obydwu klasach doszło do wielu sensacyjnych wyników, a klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

O-125 U.I.M. World Championship

  1. Manuel Zambelli     ITA  169 300 400 400  1100 

 2. Rene Behncke        GER  300 225 300 300   900

 3. Claudio Fanzini     ITA  400 400  95 DNF   895

 4. Henryk Synoracki    POL  225 169 225 225   675

 5. Marcin Zielinski    POL  127  95 169 169   465

 6. Massimo Rossi       ITA   95 127 127 DNF   349

 7. Erko Aabrams        EST   71  40  22 127   238

 8. Sebastian Kecinski  POL   53  71 DNF  71   195

 9. Leonid Sabo         RUS   17   0  53  95   178

10. Toomas Mets         EST   40  22  40  53   133

11. Giacomo Negri       ITA   22  53  30 DNS   105

12. Robert Engberg      SWE    7   9  71 DNF    87

13. Vadim Ushakov       RUS   30  17  13  30    77

14. Marek Peeba         EST  DNF  13   7  40    60

15. Siarhei Vitvitski   BLR    0   7  17  22    46

16. Raivo Suuk          EST    5 DNS   9  17    31

17. Mario Piehl         GER   13 DSQ DNF DNS    13

18. Falk Oertel         GER  DNF   5   5 DNF    10  

19. Attila Hencz        HUN    9 DNS DNF DNS     9

    Alex Zilioli        ITA  DNF DSQ DNF DNS     -

 

F-500 U.I.M. World Championship round

 

 1. Marian Jung         SVK  400 400 400  1200

 2. Glebas Sobciukas    LTU   71 225 300   596

 3. Robert Hencz        HUN  225 300 DNF   525

 4. Uku Aaslav-Kaasik   EST  127 169 225   521 

 5. Attila Havas        AUT  300 127 DNF   427

 6. Jiri Masek          CZE   53  71 169   293

 7. Giuseppe Rossi      ITA  169  22 DNF   191

 8. Ferenc Csako        AUT  DNF  53 127   180

 9. Krzysztof Bartnicki POL    0  40  95   135

10. Ahto Aaslav-Kaasik  EST   95 DNF DNF    95

11. Holger Kluge        GER  DSQ  95 DNF    95

12. Alessandro Cremona  ITA   22 DNF  71    93

13. Juri Suvorov        EST   30  30   0    60

14. Zigfrids Bitainis   LAT   40 DNF DNF    40

 

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "205"
  ["title"]=>
  string(37) "Wyniki Mistrzostw Świata w Tallinnie"
  ["url"]=>
  string(36) "wyniki_mistrzostw_swiata_w_tallinnie"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(198) "

 

W Tallinnie  odbyły się Mistrzostwa Świata klasy 0-125 i klasy F-500. Zawody rozgrywane były przy ładnej, słonecznej pogodzie, w centrum miasta na jeziorze Harku.

" ["content"]=> string(4538) "

 

W klasie 0-125 Polskę reprezentowali: Henryk Synoracki, Marcin Zieliński i Sebastian Kęciński. W klasie F-500 był to osamotniony Krzysztof Bartnicki.

 

         W obydwu klasach doszło do wielu sensacyjnych wyników, a klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

O-125 U.I.M. World Championship

  1. Manuel Zambelli     ITA  169 300 400 400  1100 

 2. Rene Behncke        GER  300 225 300 300   900

 3. Claudio Fanzini     ITA  400 400  95 DNF   895

 4. Henryk Synoracki    POL  225 169 225 225   675

 5. Marcin Zielinski    POL  127  95 169 169   465

 6. Massimo Rossi       ITA   95 127 127 DNF   349

 7. Erko Aabrams        EST   71  40  22 127   238

 8. Sebastian Kecinski  POL   53  71 DNF  71   195

 9. Leonid Sabo         RUS   17   0  53  95   178

10. Toomas Mets         EST   40  22  40  53   133

11. Giacomo Negri       ITA   22  53  30 DNS   105

12. Robert Engberg      SWE    7   9  71 DNF    87

13. Vadim Ushakov       RUS   30  17  13  30    77

14. Marek Peeba         EST  DNF  13   7  40    60

15. Siarhei Vitvitski   BLR    0   7  17  22    46

16. Raivo Suuk          EST    5 DNS   9  17    31

17. Mario Piehl         GER   13 DSQ DNF DNS    13

18. Falk Oertel         GER  DNF   5   5 DNF    10  

19. Attila Hencz        HUN    9 DNS DNF DNS     9

    Alex Zilioli        ITA  DNF DSQ DNF DNS     -

 

F-500 U.I.M. World Championship round

 

 1. Marian Jung         SVK  400 400 400  1200

 2. Glebas Sobciukas    LTU   71 225 300   596

 3. Robert Hencz        HUN  225 300 DNF   525

 4. Uku Aaslav-Kaasik   EST  127 169 225   521 

 5. Attila Havas        AUT  300 127 DNF   427

 6. Jiri Masek          CZE   53  71 169   293

 7. Giuseppe Rossi      ITA  169  22 DNF   191

 8. Ferenc Csako        AUT  DNF  53 127   180

 9. Krzysztof Bartnicki POL    0  40  95   135

10. Ahto Aaslav-Kaasik  EST   95 DNF DNF    95

11. Holger Kluge        GER  DSQ  95 DNF    95

12. Alessandro Cremona  ITA   22 DNF  71    93

13. Juri Suvorov        EST   30  30   0    60

14. Zigfrids Bitainis   LAT   40 DNF DNF    40

 

" ["add_date"]=> string(21) "2012.07.22 - 21:15:42" ["region"]=> string(3) "all" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "3" ["category_url"]=> string(17) "sport_motorowodny" ["category_name"]=> string(17) "Sport motorowodny" } } }
background