-

Artykuł

Wyniki 3. eliminacji Motorowodnych Mistrzostw Polski - Myślibórz

W poszczególnych klasach wygrywali: T-550 Marcin Mucha, S-550 Łukasz Ciołek, OSY-400 Tomasz Mordal, GT-30 Jacek Kołpaczyński. Szczegółowe wyniki poniżej.  

Klasa T-550 (3. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

MARCIN MUCHA
(Polska)

1/400

1/400     

1/400

1200

2.

DARIUSZ NOGAJ
(Łotwa)

2/300

4/169

2/300

769

3.

 KASJAN SOBKOWSKI
(Polska)

3/225

2/300

4/169

694

 


Klasa S-550 (2. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

ŁUKASZ CIOŁEK
(Polska)

1/400     

1/400     

2/300

1100

2.

ANDRZEJ LISY
(Polska)

4/169

2/300     

1/400

869

3.

LECHOSŁAW RYBARCZYK
(Polska)

2/300

3/225     

3/225   
 

750

 

 

Klasa OSY-400 (3. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

TOMASZ MORDAL
(Polska)

1/400     

1/400     

1/400

1200

2.

CEZARY STRUMNIK
(Polska)

2/300     

2/300     

2/300

900

3.

BARTOSZ CHOJNACKI
(Polska)

3/225

3/225     

3/225

675

 

 

Klasa GT-30 (3. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

JACEK KOŁPACZYNSKI
(Polska)

1/400

1/400

1/400

1200

2.

AGATA SOŁTAN
(Polska)

3/225

3/225

2/300

750

3.

MARCIN SZYMCZYK
(Polska)

2/300

2/300

-

600

 

Kolejna eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Polski odbędzie się w Chodzieży w dniach 27-29 czerwca. Podczas zawodów zostaną także rozegrane Mistrzostwa Świata w klasie 0SY-400.

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "414"
  ["title"]=>
  string(66) "Wyniki 3. eliminacji Motorowodnych Mistrzostw Polski - Myślibórz"
  ["url"]=>
  string(63) "wyniki_3_eliminacji_motorowodnych_mistrzostw_polski_-_mysliborz"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  NULL
  ["intro"]=>
  string(194) "

W poszczególnych klasach wygrywali: T-550 Marcin Mucha, S-550 Łukasz Ciołek, OSY-400 Tomasz Mordal, GT-30 Jacek Kołpaczyński. Szczegółowe wyniki poniżej.  

" ["content"]=> string(10174) "

Klasa T-550 (3. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

MARCIN MUCHA
(Polska)

1/400

1/400     

1/400

1200

2.

DARIUSZ NOGAJ
(Łotwa)

2/300

4/169

2/300

769

3.

 KASJAN SOBKOWSKI
(Polska)

3/225

2/300

4/169

694

 


Klasa S-550 (2. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

ŁUKASZ CIOŁEK
(Polska)

1/400     

1/400     

2/300

1100

2.

ANDRZEJ LISY
(Polska)

4/169

2/300     

1/400

869

3.

LECHOSŁAW RYBARCZYK
(Polska)

2/300

3/225     

3/225   
 

750

 

 

Klasa OSY-400 (3. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

TOMASZ MORDAL
(Polska)

1/400     

1/400     

1/400

1200

2.

CEZARY STRUMNIK
(Polska)

2/300     

2/300     

2/300

900

3.

BARTOSZ CHOJNACKI
(Polska)

3/225

3/225     

3/225

675

 

 

Klasa GT-30 (3. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

JACEK KOŁPACZYNSKI
(Polska)

1/400

1/400

1/400

1200

2.

AGATA SOŁTAN
(Polska)

3/225

3/225

2/300

750

3.

MARCIN SZYMCZYK
(Polska)

2/300

2/300

-

600

 

Kolejna eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Polski odbędzie się w Chodzieży w dniach 27-29 czerwca. Podczas zawodów zostaną także rozegrane Mistrzostwa Świata w klasie 0SY-400.

" ["add_date"]=> string(21) "2014.06.08 - 21:46:06" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "3" ["category_url"]=> string(17) "sport_motorowodny" ["category_name"]=> string(17) "Sport motorowodny" } } }
background