-

Artykuł

Wyniki 1. eliminacji Motorowodnych Mistrzostw Polski

W Ślesinie odbyła się 1. eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Polski sezonu 2014. Poniżej prezentujemy wyniki zawodów w klasach T-550, JT-250, GT-30 i OSY-400

Klasa T-550                                 bieg1         bieg 2      bieg 3     PUNKTY

1. Marcin Mucha (Polska)              1/400        1/400        2/300        1100

2. Dmitrijs Anikejevs (Łotwa)        2/300        2/300        1/400       1000

3. Maria Lech (Polska)                  3/225        3/225        4/169        619

4. Dariusz Nogaj (Polska)             5/127        4/169        3/225        521

5. Michail Vaitsiuk (Białoruś)        4/169        5/127        5/127        423

 

Klasa JT-250                               bieg1       bieg 2     bieg 3     PUNKTY

1. Filip Wiertlewski (Polska)         1/400        1/400        1/400        1200

2. Paulius Stainys (Litwa)             2/300        2/300        2/300        900       

3. Endia Zaumane (Łotwa)           3/225        3/225        3/225        675

4. Sebastian Sojka (Polska)          4/169        4/169        4/169        507

5. Maciej Szczepański (Polska)     5/127        5/127        5/127        381

 

Klasa GT-30                                 bieg1         bieg 2     bieg 3    PUNKTY

1. Jacek Kolpaczyński (Polska)    1/400        1/400        1/400        1200

2. Agata Sołtan (Polska)              2/300        3/225        2/300        825

3. Marcin Szymczyk (Polska)        3/225        2/300        3/225        750

4. Mateusz Popończyk (Polska)    4/169        4/169        5/127        465

5. Mateusz Wojewódzki (Polska)  5/127        5/127        4/169        423       

Klasa OSY-400                            bieg1        bieg 2   bieg 3       PUNKTY
1. Cezary Strumnik (Polska)         1/400        1/400        -               800

2. Bartosz Chojnacka (Polska)      2/300        3/300        -               600

3. Tomasz Mordal (Polska)           4/169        3/225        -               394

4. Maciej Wojewódzki (Polska)     3/225        4/169        -              394

5. Filip Korybalski (Polska)           5/127        5/127        -              254

6. Thomas Trabitzch (Niemcy)      6/95          6/95         -              190

7. Piotr Mróz (Polska)                   7/71          7/71         -              142

8. Michał Kausa (Polska)               8/53          -               -              53

9. Grzegorz Stępniak (Polska)       -               8/53          -              53       

 

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "388"
  ["title"]=>
  string(52) "Wyniki 1. eliminacji Motorowodnych Mistrzostw Polski"
  ["url"]=>
  string(51) "wyniki_1_eliminacji_motorowodnych_mistrzostw_polski"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  NULL
  ["intro"]=>
  string(177) "

W Ślesinie odbyła się 1. eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Polski sezonu 2014. Poniżej prezentujemy wyniki zawodów w klasach T-550, JT-250, GT-30 i OSY-400

" ["content"]=> string(7779) "

Klasa T-550                                 bieg1         bieg 2      bieg 3     PUNKTY

1. Marcin Mucha (Polska)              1/400        1/400        2/300        1100

2. Dmitrijs Anikejevs (Łotwa)        2/300        2/300        1/400       1000

3. Maria Lech (Polska)                  3/225        3/225        4/169        619

4. Dariusz Nogaj (Polska)             5/127        4/169        3/225        521

5. Michail Vaitsiuk (Białoruś)        4/169        5/127        5/127        423

 

Klasa JT-250                               bieg1       bieg 2     bieg 3     PUNKTY

1. Filip Wiertlewski (Polska)         1/400        1/400        1/400        1200

2. Paulius Stainys (Litwa)             2/300        2/300        2/300        900       

3. Endia Zaumane (Łotwa)           3/225        3/225        3/225        675

4. Sebastian Sojka (Polska)          4/169        4/169        4/169        507

5. Maciej Szczepański (Polska)     5/127        5/127        5/127        381

 

Klasa GT-30                                 bieg1         bieg 2     bieg 3    PUNKTY

1. Jacek Kolpaczyński (Polska)    1/400        1/400        1/400        1200

2. Agata Sołtan (Polska)              2/300        3/225        2/300        825

3. Marcin Szymczyk (Polska)        3/225        2/300        3/225        750

4. Mateusz Popończyk (Polska)    4/169        4/169        5/127        465

5. Mateusz Wojewódzki (Polska)  5/127        5/127        4/169        423       

Klasa OSY-400                            bieg1        bieg 2   bieg 3       PUNKTY
1. Cezary Strumnik (Polska)         1/400        1/400        -               800

2. Bartosz Chojnacka (Polska)      2/300        3/300        -               600

3. Tomasz Mordal (Polska)           4/169        3/225        -               394

4. Maciej Wojewódzki (Polska)     3/225        4/169        -              394

5. Filip Korybalski (Polska)           5/127        5/127        -              254

6. Thomas Trabitzch (Niemcy)      6/95          6/95         -              190

7. Piotr Mróz (Polska)                   7/71          7/71         -              142

8. Michał Kausa (Polska)               8/53          -               -              53

9. Grzegorz Stępniak (Polska)       -               8/53          -              53       

 

" ["add_date"]=> string(21) "2014.05.11 - 21:13:57" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "3" ["category_url"]=> string(17) "sport_motorowodny" ["category_name"]=> string(17) "Sport motorowodny" } } }
background