-

Artykuł

Prezes PZMWiNW ponownie we władzach UIM

Na posiedzeniu Międzynarodowej Federacji Motorowodnej (UIM), stojący na czele Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego - Jerzy Czeszko, został ponownie wybrany na członka zarządu UIM i jednocześnie pozostał wiceprezesem federacji. Będzie on sprawował funkcję członka zarządu przez kolejne cztery lata – do 2014 roku.
- Jestem usatysfakcjonowany, że członkowie narodowych federacji ponownie mi zaufali i powierzyli tak zaszczytną funkcję na kolejną kadencję – skomentował wybór Jerzy Czeszko. – Czekają nas kolejne wyzwania i liczne imprezy motorowodne. Jestem przekonany, że będą to cztery lata wytężonej pracy, która przyniesie rozwój dyscyplinom motorowodnym. Kongres UIM odbył się w dniach 11-17 października na Malcie.
			
			object(Articles)#20 (11) {
 ["id"]=>
 string(2) "16"
 ["title"]=>
 string(40) "Prezes PZMWiNW ponownie we władzach UIM"
 ["url"]=>
 string(39) "prezes_pzmwinw_ponownie_we_wladzach_uim"
 ["active"]=>
 string(1) "1"
 ["promo"]=>
 NULL
 ["promo_photo"]=>
 NULL
 ["intro"]=>
 string(344) "Na posiedzeniu Międzynarodowej Federacji Motorowodnej (UIM), stojący na czele Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego - Jerzy Czeszko, został ponownie wybrany na członka zarządu UIM i jednocześnie pozostał wiceprezesem federacji. Będzie on sprawował funkcję członka zarządu przez kolejne cztery lata – do 2014 roku."
 ["content"]=>
 string(431) "- Jestem usatysfakcjonowany, że członkowie narodowych federacji ponownie mi zaufali i powierzyli tak zaszczytną funkcję na kolejną kadencję – skomentował wybór Jerzy Czeszko. – Czekają nas kolejne wyzwania i liczne imprezy motorowodne. Jestem przekonany, że będą to cztery lata wytężonej pracy, która przyniesie rozwój dyscyplinom motorowodnym.


Kongres UIM odbył się w dniach 11-17 października na Malcie."
 ["add_date"]=>
 string(21) "2011.06.09 - 06:52:37"
 ["region"]=>
 string(3) "all"
 ["categories"]=>
 array(1) {
  [0]=>
  array(3) {
   ["category_id"]=>
   string(1) "3"
   ["category_url"]=>
   string(17) "sport_motorowodny"
   ["category_name"]=>
   string(17) "Sport motorowodny"
  }
 }
}
		
background