-

Artykuł

Motorowodne Mistrzostwa Polski - wyniki zawodów w Toruniu

Na uwagę zasługuje znakomita dyspozycja Łukasza Ciołka. Zawodnik klubu WKS Zegrze przed tygodniem był trzeci w Mistrzostwach Europy, a w ten weekend wygrał wszystkie biegi w 1. eliminacji  Mistrzostw Polski w klasie S-550.

Klasa T-550 (2. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

MARCIN MUCHA (Polska)

2/300  

1/400

1/400

1100

2.

DMITRIJS ANIKEJEVS (Łotwa)

1/400

-

2/300 

700

3.

 DARIUSZ NOGAJ (Polska)

4/169

2/300

3/225

694

Klasa O-125 (1. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

SEBASTIAN KĘCIŃSKI (Polska)

   2/300    

1/400

2/300

1000

2.

MARCIN ZIELINSKI (Polska)

1/400

-

1/400

800

3.

MICHAL KOŻYCKI (Polska)

-

-

-

0

Klasa S-550 (1. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

ŁUKASZ CIOŁEK (Polska)

1/400     

1/400     

1/400  

1200

2.

ANDRZEJ LISY (Polska)

2/300     

2/300     

2/300   

900

3.

MICHAŁ ROGALSKI (Polska)

3/225      

3/225     

3/225   
 

67

Klasa OSY-400 (2. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

CEZARY STRUMNIK (Polska)

1/400  

1/400

2/300

1100

2.

MACIEJ WOJEWÓDZKI (Polska)

2/300

2/300

3/225

825

3.

BARTOSZ CHOJNACKI (Polska)

5/127

3/225

1/400

752

Klasa JT-250 (2. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

FILIP WIERTLEWSKI (Polska)

1/400

2/300

1/400

1100

2.

PAULIUS STAINYS (Litwa)

2/300

1/400

2/300

1000

3.

ENDIA ZAUMANE (Łotwa)

4/169

3/225

3/ 225

619

Klasa GT-30 (2. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

JACEK KOŁPACZYNSKI (Polska)

2/300

1/400

1/400

1100

2.

MARCIN SZYMCZYK (Polska)

1/ 400

2/300

2/300

1000

3.

AGATA SOŁTAN (Polska)

3/225

3/225

3/225

675

Kolejna eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Polski odbędzie się w Myśliborzu w dniach 6-8 czerwca. Podczas zawodów zostaną także rozegrane Mistrzostwa Europy w klasie 0-175.

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "396"
  ["title"]=>
  string(58) "Motorowodne Mistrzostwa Polski - wyniki zawodów w Toruniu"
  ["url"]=>
  string(57) "motorowodne_mistrzostwa_polski_-_wyniki_zawodow_w_toruniu"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(242) "

Na uwagę zasługuje znakomita dyspozycja Łukasza Ciołka. Zawodnik klubu WKS Zegrze przed tygodniem był trzeci w Mistrzostwach Europy, a w ten weekend wygrał wszystkie biegi w 1. eliminacji  Mistrzostw Polski w klasie S-550.

" ["content"]=> string(14767) "

Klasa T-550 (2. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

MARCIN MUCHA (Polska)

2/300  

1/400

1/400

1100

2.

DMITRIJS ANIKEJEVS (Łotwa)

1/400

-

2/300 

700

3.

 DARIUSZ NOGAJ (Polska)

4/169

2/300

3/225

694

Klasa O-125 (1. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

SEBASTIAN KĘCIŃSKI (Polska)

   2/300    

1/400

2/300

1000

2.

MARCIN ZIELINSKI (Polska)

1/400

-

1/400

800

3.

MICHAL KOŻYCKI (Polska)

-

-

-

0

Klasa S-550 (1. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

ŁUKASZ CIOŁEK (Polska)

1/400     

1/400     

1/400  

1200

2.

ANDRZEJ LISY (Polska)

2/300     

2/300     

2/300   

900

3.

MICHAŁ ROGALSKI (Polska)

3/225      

3/225     

3/225   
 

67

Klasa OSY-400 (2. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

CEZARY STRUMNIK (Polska)

1/400  

1/400

2/300

1100

2.

MACIEJ WOJEWÓDZKI (Polska)

2/300

2/300

3/225

825

3.

BARTOSZ CHOJNACKI (Polska)

5/127

3/225

1/400

752

Klasa JT-250 (2. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

FILIP WIERTLEWSKI (Polska)

1/400

2/300

1/400

1100

2.

PAULIUS STAINYS (Litwa)

2/300

1/400

2/300

1000

3.

ENDIA ZAUMANE (Łotwa)

4/169

3/225

3/ 225

619

Klasa GT-30 (2. Eliminacja MMP)

 

Imię i nazwisko (kraj)

Bieg 1
miejsce/punkty

Bieg 2
miejsce/punkty

Bieg 3
miejsce/punkty

PUNKTY
łącznie

1.

JACEK KOŁPACZYNSKI (Polska)

2/300

1/400

1/400

1100

2.

MARCIN SZYMCZYK (Polska)

1/ 400

2/300

2/300

1000

3.

AGATA SOŁTAN (Polska)

3/225

3/225

3/225

675

Kolejna eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Polski odbędzie się w Myśliborzu w dniach 6-8 czerwca. Podczas zawodów zostaną także rozegrane Mistrzostwa Europy w klasie 0-175.

" ["add_date"]=> string(21) "2014.05.18 - 18:53:22" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "3" ["category_url"]=> string(17) "sport_motorowodny" ["category_name"]=> string(17) "Sport motorowodny" } } }
background