MMŚ w klasie OSY400 - problemy z silnikiem, Strumnik niestety bez medalu

W zakończonych właśnie Motorowodnych Mistrzostwach Świata w klasie OSY400, rozegranych we włoskiej miejscowości Barcis, nasz reprezentant zajął 6. miejsce.

Szansa na medal była duża, ponieważ Cezary Strumnik, tegoroczny brązowy medalista mistrzostw Europy w tej klasie, na treningu czasowym zajął pierwsze miejsce, a w sobotnim wyścigu był trzeci. Niestety w niedzielę zabrakło szczęścia.

Na pewno wynik jest poniżej oczekiwań moich i mojego zespołu. To, że wywlaczyłem pole position (pierwsze miejsce na treningu czasowym i najdogodniejszą pozycję startową - przyp. red.), dało mi wiarę, że mogę stanąć na podium. Niestety nie udało się. Najpierw spóźniony start, potem problemy z elektryką silnika – skomentował swój dziesiejszy wyścig Cezary Strumnik. - Wracamy do domu, a pozniej znów do pracy, bo czasu do nastepnych MŚ jest coraz mniej. Dziękuję wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki.

W pierwszej piątce znalazła się aż trójka Estończyków. Zwyciężyl Rasmus Haugasmagi, trzeci był Sten Kalder. Przedzielił ich Słowak - Mirosłav Bazinsky.

string(19) "2013-06-16 20:33:05"
    [0]=>
    }
  }
  string(1029) "

" ["id"]=> string(3) "304" ["intro"]=> string(172) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(3) "all" ["title"]=> string(73) "MMŚ w klasie OSY400 - problemy z silnikiem, Strumnik niestety bez medalu" ["url"]=> string(71) "mms_w_klasie_osy400_-_problemy_z_silnikiem_strumnik_niestety_bez_medalu" }