-

Artykuł

Medaliści motorowodnych Międzynarodowych Mistrzostw Polski w sezonie 2014

W Skulsku obyły się ostatnie w tym sezonie zawody motorowodne zaliczane do eliminacji Mistrzostw Polski. Ukoronowaniem weekendu wyścigowego było wręczenie medali dla najlepszych motorowodniaków w sezonie 2014. Poznajcie medalistów.

MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH

Klasa T-550 (eliminacje MP: Ślesin, Toruń, Myślibórz, Chodzież)

Złoto - MARCIN MUCHA (Posnania) 4200 punktów

Srebro - DARIUSZ NOGAJ (Baszta Żnin) 2584 

Brąz – DMITRIJS ANIKEJEVS (Łotwa) 1700

 

Klasa OSY-400 (eliminacje MP: Ślesin, Toruń, Myślibórz, Międzyrzecz Podlaski, Skulsk)

Złoto - CEZARY STRUMNIK (KS Przygoda Chodzież) 4000 punktów

Srebro – MACIEJ WOJEWÓDZKI (WKS Zegrze) 2336

Brąz - BARTOSZ CHOJNACKI (Kotwica Poznań) 2327

 

Klasa GT-30 (eliminacja MP: Ślesin, Toruń, Myślibórz, Chodzież, Skulsk) 

Złoto - JACEK KOŁPACZYŃSKI (Ślizg Szczecin) 5325 punktów

Srebro - MARCIN SZYMCZYK (KS 51 Toruń) 3650

Brąz - AGATA SOŁTAN (WKS Zegrze) 3394

 

Klasa JT-250 (eliminacje MP: Ślesin, Toruń, Chodzież, Międzyrzec Podlaski, Skulsk)

Złoto – PAULIUS STAINYS (Litwa) 3963 punkty

Srebro – ENDIJA ZAUMANE (Łotwa) 3719

Brąz – FILIP WIERTLEWSKI (WKS Zegrze) 3688

 

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "504"
  ["title"]=>
  string(75) "Medaliści motorowodnych Międzynarodowych Mistrzostw Polski w sezonie 2014"
  ["url"]=>
  string(73) "medalisci_motorowodnych_miedzynarodowych_mistrzostw_polski_w_sezonie_2014"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(293) "

W Skulsku obyły się ostatnie w tym sezonie zawody motorowodne zaliczane do eliminacji Mistrzostw Polski. Ukoronowaniem weekendu wyścigowego było wręczenie medali dla najlepszych motorowodniaków w sezonie 2014. Poznajcie medalistów.

" ["content"]=> string(1568) "

MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH

Klasa T-550 (eliminacje MP: Ślesin, Toruń, Myślibórz, Chodzież)

Złoto - MARCIN MUCHA (Posnania) 4200 punktów

Srebro - DARIUSZ NOGAJ (Baszta Żnin) 2584 

Brąz – DMITRIJS ANIKEJEVS (Łotwa) 1700

 

Klasa OSY-400 (eliminacje MP: Ślesin, Toruń, Myślibórz, Międzyrzecz Podlaski, Skulsk)

Złoto - CEZARY STRUMNIK (KS Przygoda Chodzież) 4000 punktów

Srebro – MACIEJ WOJEWÓDZKI (WKS Zegrze) 2336

Brąz - BARTOSZ CHOJNACKI (Kotwica Poznań) 2327

 

Klasa GT-30 (eliminacja MP: Ślesin, Toruń, Myślibórz, Chodzież, Skulsk) 

Złoto - JACEK KOŁPACZYŃSKI (Ślizg Szczecin) 5325 punktów

Srebro - MARCIN SZYMCZYK (KS 51 Toruń) 3650

Brąz - AGATA SOŁTAN (WKS Zegrze) 3394

 

Klasa JT-250 (eliminacje MP: Ślesin, Toruń, Chodzież, Międzyrzec Podlaski, Skulsk)

Złoto – PAULIUS STAINYS (Litwa) 3963 punkty

Srebro – ENDIJA ZAUMANE (Łotwa) 3719

Brąz – FILIP WIERTLEWSKI (WKS Zegrze) 3688

 

" ["add_date"]=> string(21) "2014.08.17 - 20:35:05" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "3" ["category_url"]=> string(17) "sport_motorowodny" ["category_name"]=> string(17) "Sport motorowodny" } } }
background