Marcin Szymczyk brązowym medalistą motorowodnych ME w klasie GT-30!!!

W miniony weekend w Myśliborzu odbyly się Motorowodne Mistrzostwa Europy w klasie GT-30 oraz Mistrzostwa Europy w klasie 0-700.

Pierwsze z nich szczęśliwe były dla Marcina Szymczyka ze Żnińskiego Towarzystwa Miłośników Sportu „Baszta” Żnin, który stanął na 3. stopniu podium. Triumfował Fin Tuukka Lehtonen, drugie miejsce zajął Estończyk Jüri Jõul

13. Paweł Szczepan Szczepański 125

W klasie O-700 duże nadzieje pokładaliśmy w doświadczonym Tadeuszu Haręzie. Niestety start tego zawodnika nie należał do udanych - Haręza ukończył zawody na 8. miejscu.

Wyniki:

" ["id"]=> string(3) "302" ["intro"]=> string(138) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(2) "pl" ["title"]=> string(71) "Marcin Szymczyk brązowym medalistą motorowodnych ME w klasie GT-30!!!" ["url"]=> string(66) "marcin_szymczyk_brazowym_medalista_motorowodnych_me_w_klasie_gt-30" }