-

Artykuł

Henryk Synoracki drugi w Myśliborzu

W Myśliborzu rozegrano drugą eliminację Motorowodnych Mistrzostw Europy w Formule 125. W bardzo mocno obsadzonych zawodach, reprezentujący LOK Poznań, Henryk Synoracki zajął drugie miejsce. W pierwszej eliminacji rozegranej w dniach 7-8 maja we włoskim Boretto Henryk Synoracki był piąty. W Myśliborzu Synoracki był kolejno: czwarty, trzeci i dwukrotnie drugi, co pozwoliło mu zgromadzić 825 punktów i zająć drugie miejsce.
W pierwszej „10” miejsce znalazło jeszcze dwóch Polaków: szóstą lokatę zajął Sebastian Kęciński (KSMiM Trzcianka), który zgromadził na swoim koncie 359 pkt., zaś ósmą – Michał Kożycki z klubu LOK Szczecin z 219 punktami. W zawodach w Myśliborzu startowało jeszcze dwóch Polaków: Marcin Zieliński (LOK Szczecin) oraz Maciej Wojewódzki (WKS Zegrze), którzy jednak nie zostali sklasyfikowani. Pierwszy w Myśliborzu zameldował się zajmujący dotychczas trzecią lokatę Włoch Massimo Rossi (1200 pkt.), zaś trzeci był lider po pierwszej eliminacji Estończyk Lembit Aaslav-Kaasik. Kolejne dwie eliminacje, które zdecydują o podziale medali w tej klasie, zostaną rozegrane w węgierskiej miejscowości Baja (1-3 lipca) oraz w niemieckim Bitterfeld (12-14 sierpnia). W Myśliborzu odbyła się również rywalizacja o medale mistrzostw świata w klasie O-350, jednak bez udziału Polaków.
			
			object(Articles)#20 (11) {
 ["id"]=>
 string(2) "23"
 ["title"]=>
 string(36) "Henryk Synoracki drugi w Myśliborzu"
 ["url"]=>
 string(35) "henryk_synoracki_drugi_w_mysliborzu"
 ["active"]=>
 string(1) "1"
 ["promo"]=>
 NULL
 ["promo_photo"]=>
 NULL
 ["intro"]=>
 string(443) "W Myśliborzu rozegrano drugą eliminację Motorowodnych Mistrzostw Europy w Formule 125. W bardzo mocno obsadzonych zawodach, reprezentujący LOK Poznań, Henryk Synoracki zajął drugie miejsce. W pierwszej eliminacji rozegranej w dniach 7-8 maja we włoskim Boretto Henryk Synoracki był piąty. W Myśliborzu Synoracki był kolejno: czwarty, trzeci i dwukrotnie drugi, co pozwoliło mu zgromadzić 825 punktów i zająć drugie miejsce."
 ["content"]=>
 string(931) "W pierwszej „10” miejsce znalazło jeszcze dwóch Polaków: szóstą lokatę zajął Sebastian Kęciński (KSMiM Trzcianka), który zgromadził na swoim koncie 359 pkt., zaś ósmą – Michał Kożycki z klubu LOK Szczecin z 219 punktami. 
W zawodach w Myśliborzu startowało jeszcze dwóch Polaków: Marcin Zieliński (LOK Szczecin) oraz Maciej Wojewódzki (WKS Zegrze), którzy jednak nie zostali sklasyfikowani.
 
Pierwszy w Myśliborzu zameldował się zajmujący dotychczas trzecią lokatę Włoch Massimo Rossi (1200 pkt.), zaś trzeci był lider po pierwszej eliminacji Estończyk Lembit Aaslav-Kaasik. 
 
Kolejne dwie eliminacje, które zdecydują o podziale medali w tej klasie, zostaną rozegrane w węgierskiej miejscowości Baja (1-3 lipca) oraz w niemieckim Bitterfeld (12-14 sierpnia).
 
W Myśliborzu odbyła się również rywalizacja o medale mistrzostw świata w klasie O-350, jednak bez udziału Polaków."
 ["add_date"]=>
 string(21) "2011.06.09 - 07:08:53"
 ["region"]=>
 string(2) "pl"
 ["categories"]=>
 array(1) {
  [0]=>
  array(3) {
   ["category_id"]=>
   string(1) "3"
   ["category_url"]=>
   string(17) "sport_motorowodny"
   ["category_name"]=>
   string(17) "Sport motorowodny"
  }
 }
}
		
background