Awarie bolidów zamknęły drogę do medali

Zarówno w mistrzostwach świata w klasie O-700 w czeskich Jedovnicach, jak i w pierwszej z czterech eliminacji mistrzostw świata w Formule 4S we francuskim Epinay awarie łodzi pokrzyżowały polskim zawodnikom medalowe plany.
Tadeusz Haręza z Teamu Haręza Żnin, startujący w klasie O-700 miał awarię w trzecim biegu, która nie pozwoliła mu zakończyć tego wyścigu, jak i całych mistrzostw. Zwyciężył Attila Havas, reprezentujący barwy Austrii, przed Słowakiem Martinem Jungiem i Amerykaninem Jamesem Aderholdt’em. W Formule 4S najwyżej sklasyfikowany został Adrian Maniewski (Ślizg Zduńska Wola), który był 8. Tuż za nim zameldowała się na mecie Ada Przybył (WKS Zegrze) zaś Daria Przybył (WKS Zegrze) była 12. Zwyciężył Łotysz Martin Morozs, przed dwoma Szwedami: Danielem Sparringiem i Oskarem Samuelssonem.

string(19) "2011-06-09 07:10:55"
    [0]=>
    }
  }
  string(620) "Tadeusz Haręza z Teamu Haręza Żnin, startujący w klasie O-700 miał awarię w trzecim biegu, która nie pozwoliła mu zakończyć tego wyścigu, jak i całych mistrzostw.  Zwyciężył Attila Havas, reprezentujący barwy Austrii, przed Słowakiem Martinem Jungiem i Amerykaninem Jamesem Aderholdt’em.
W Formule 4S najwyżej sklasyfikowany został  Adrian Maniewski (Ślizg Zduńska Wola), który był 8. Tuż za nim zameldowała się na mecie Ada Przybył (WKS Zegrze) zaś Daria Przybył (WKS Zegrze) była 12. Zwyciężył Łotysz Martin Morozs, przed dwoma Szwedami: Danielem Sparringiem i Oskarem Samuelssonem."
  ["id"]=>
  string(2) "25"
  ["intro"]=>
  string(229) "Zarówno w mistrzostwach świata w klasie O-700 w czeskich Jedovnicach, jak i  w pierwszej z czterech eliminacji mistrzostw świata w Formule 4S we francuskim Epinay awarie łodzi pokrzyżowały polskim zawodnikom medalowe plany."