-

Artykuł

Adrian Maniewski wicemistrzem Europy!

W rozgrywanych w niemieckim Lauffen mistrzostwach Europy Formuły 4S, Adrian Maniewski ze szczecińskiego Ślizgu wywalczył srebrny medal! Maniewski płynął bardzo równo, uzyskując w trzech najlepszych wyścigach trzykrotnie drugie miejsca i łącznie 900 punktów. Zwyciężył Niemiec Stefan Hagin, z kompletem 1200 punktów. Brązowy medal przypadł Łotyszowi Martinowi Moroszowi (675 pkt.).
W polskiej ekipie wystartowały również siostry Ada i Daria Przybył z klubu WKS Zegrze. Ada jest tegoroczną wicemistrzynią świata, więc apetyty na medal miała duże. Niestety tym razem popłynęła słabiej i w rezultacie z 317 punktami na koncie zajęła 6. lokatę. Daria w mistrzostwach Europy była 9 z 146 punktami.
			
			object(Articles)#20 (11) {
 ["id"]=>
 string(1) "9"
 ["title"]=>
 string(37) "Adrian Maniewski wicemistrzem Europy!"
 ["url"]=>
 string(36) "adrian_maniewski_wicemistrzem_europy"
 ["active"]=>
 string(1) "1"
 ["promo"]=>
 NULL
 ["promo_photo"]=>
 NULL
 ["intro"]=>
 string(402) "W rozgrywanych w niemieckim Lauffen mistrzostwach Europy Formuły 4S, Adrian Maniewski ze szczecińskiego Ślizgu wywalczył srebrny medal! Maniewski płynął bardzo równo, uzyskując w trzech najlepszych wyścigach trzykrotnie drugie miejsca i łącznie 900 punktów. 

Zwyciężył Niemiec Stefan Hagin, z kompletem 1200 punktów. Brązowy medal przypadł Łotyszowi Martinowi Moroszowi (675 pkt.)."
 ["content"]=>
 string(328) "W polskiej ekipie wystartowały również siostry Ada i Daria Przybył z klubu WKS Zegrze. Ada jest tegoroczną wicemistrzynią świata, więc apetyty na medal miała duże. Niestety tym razem popłynęła słabiej i w rezultacie z 317 punktami na koncie zajęła 6. lokatę. Daria w mistrzostwach Europy była 9 z 146 punktami."
 ["add_date"]=>
 string(21) "2011.06.09 - 06:36:14"
 ["region"]=>
 string(3) "all"
 ["categories"]=>
 array(1) {
  [0]=>
  array(3) {
   ["category_id"]=>
   string(1) "3"
   ["category_url"]=>
   string(17) "sport_motorowodny"
   ["category_name"]=>
   string(17) "Sport motorowodny"
  }
 }
}
		
background