Adrian Maniewski Vice mistrzem Świata w F4S!!!

W drugim dniu rozegrano cztery biegi Mistrzostw Świata w klasie F4S.

Przy dobrej pogodzie i dużej ilości kibiców Adrian Maniewski(ŚLIZG Zduńska Wola) zdobył srebrny medal. Uzyskał 1000 punktów (dwa razy był drugi, raz pierwszy). Pierwszy z dorobkiem 1200 punktów był Tobias Soderling, a trzecie miejsce przypadło Edgaras Riabko. W zawodach startowało 15 zawodników, a Ada Przybył (WKS Zegrze), uplasowała się na dziewiątym miejscu. We wszystkich rozegranych eliminacjach  Tobias Soderlingn zgromadził 73 punkty i zdobył tytuł Mistrza Świata w F4S.Adrian Majewski miał o dziewięć punktów mniej i wywalczył srebrny medal.Trzeci był Edgaras Riabko, który zdobył łącznie 52 punkty.
W Mistrzostwach Europy klasy T-400 najlepszy okazał się Marcin Mucha(Posnania).Wygrał wszystkie swoje biegi i miał 1200 pkt. Na drugim miejscu znalazła się Agata Sołtan(WKS Zegrze), która uzyskała 1000pkt. i wyprzedziła Mantasa Kukcinavicciusa (750 punktów).

string(19) "2012-08-26 22:02:39"
    [0]=>
    }
  }
  string(1051) "

" ["id"]=> string(3) "245" ["intro"]=> string(78) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(3) "all" ["title"]=> string(47) "Adrian Maniewski Vice mistrzem Świata w F4S!!!" ["url"]=> string(43) "adrian_maniewski_vice_mistrzem_swiata_w_f4s" }