-

Artykuł

Wyniki 2. el MP Skuterów Wodnych

Podczas zawodów w Nysie najlepsi w swoich klasach byli: Tomasz Kaźmierczak (Runabout Open), Przemysław Bielawski (Runabout Spark), Alan Kołodziejek (Runabout Stock i Runabout Limited) oraz Kacper Kania (Ski Modified)

Na podium w Nysie podczas 2. eliminacji Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych stanęli:

Runabout Open
1. Tomasz Kaźmierczak (JetSki Nysa)
2. Jacek Wasilewski (JetSki Nysa)
3. Janusz Stajak (JetSki Nysa)

Runabout Stock
1. Alan Kołodziejek (JetSport)
2. Mindaugas Jaciauskas (niezrzeszony)
3. Przemysław Bielawski (JetSport)

Runabout Limited
1. Alan Kołodziejek (JetSport)
2. Rafał Ciepły (niezrzeszony)
3. Mariusz Fułat (JetSki Nysa)

Runabout Spark
1. Przemysław Bielawski (JetSport)
2. Jacek Biskupek (Moto H2ORybnik)
3. Mariusz Malgrab (niezrzeszony)

Ski Modified
1. Kacper Kania (JetSki Nysa)
2. Dawid Michalak (niezrzeszony)
3. Ales Novak (niezrzeszony)

Kompletne wyniki z zawodów skuterów wodnych będą publikowane na http://www.motorowodniacy.org/wyniki/skutery_wodne.html

(FOTO: Dariusz Olejnik)

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(4) "1074"
  ["title"]=>
  string(33) "Wyniki 2. el MP Skuterów Wodnych"
  ["url"]=>
  string(31) "wyniki_2_el_mp_skuterow_wodnych"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(252) "

Podczas zawodów w Nysie najlepsi w swoich klasach byli: Tomasz Kaźmierczak (Runabout Open), Przemysław Bielawski (Runabout Spark), Alan Kołodziejek (Runabout Stock i Runabout Limited) oraz Kacper Kania (Ski Modified)

" ["content"]=> string(1210) "

Na podium w Nysie podczas 2. eliminacji Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych stanęli:

Runabout Open
1. Tomasz Kaźmierczak (JetSki Nysa)
2. Jacek Wasilewski (JetSki Nysa)
3. Janusz Stajak (JetSki Nysa)

Runabout Stock
1. Alan Kołodziejek (JetSport)
2. Mindaugas Jaciauskas (niezrzeszony)
3. Przemysław Bielawski (JetSport)

Runabout Limited
1. Alan Kołodziejek (JetSport)
2. Rafał Ciepły (niezrzeszony)
3. Mariusz Fułat (JetSki Nysa)

Runabout Spark
1. Przemysław Bielawski (JetSport)
2. Jacek Biskupek (Moto H2ORybnik)
3. Mariusz Malgrab (niezrzeszony)

Ski Modified
1. Kacper Kania (JetSki Nysa)
2. Dawid Michalak (niezrzeszony)
3. Ales Novak (niezrzeszony)

Kompletne wyniki z zawodów skuterów wodnych będą publikowane na http://www.motorowodniacy.org/wyniki/skutery_wodne.html

(FOTO: Dariusz Olejnik)

" ["add_date"]=> string(21) "2017.06.27 - 19:19:50" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "4" ["category_url"]=> string(13) "skutery_wodne" ["category_name"]=> string(13) "Skutery wodne" } } }
background