-

Artykuł

Skutery wodne na wodach Niegocina

W najbliższy weekend (11-12 sierpnia) na  Jeziorze Niegocin, rozegrana zostanie V Eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych. 

 

Zawody zostaną rozegrane w klasach skuterów siedzących:  RUNABOUT STOCK (RS)- skutery niezmodyfikowane, RUNABOUT OPEN 4T (RO 4T) – skutery zmodyfikowane, , oraz trzech klasach skuterów stojących: JET STOCK (JET S) – skutery niezmodyfikowane, JET OPEN (JET O)- skutery zmodyfikowane oraz FREESTYLE.
 
 
Poniżej przedstawiamy program minutowy:
 
 
DZIEŃ PIERWSZY – Sobota 11.08.2012 
 
8.00-9.30 Rejestracja zawodników – biuro zawodów
8.30-9.55 Odprawa Techniczna
10.30 Otwarcie zawodów 
11.15 Odprawa zawodników 
11.40 – 12.40 Wolne treningi 
11.40 – 11.55 Trening JET 
12.00 – 12. 15 Trening Freestyle 
12.20 – 12.35  Trening RUNBOUT 
12.45 – 13.00 I wyścig (JET S) 
13.05 – 13.20 I wyścig (RS 4T) 
13.25 – 13.40 I wyścig Freestyle
13.45 – 14.00 I wyścig (JET O) 
14.25 -14.40 I wyścig (RO 4T)
14.45 – 16.30 Puchar Gospody Pod Czarnym Łabędziem (Eliminacje)
14.20 – 16.30 Przerwa Obiadowa dla zawodników
16.35 – 16.50 II wyścig (JET S) 
16.55 – 17.10 II wyścig (RS 4T) 
17.15 - 17.30 II wyścig Freestyle
17.35 – 17.50 II wyścig (JET O)
18.15 – 18.30 II wyścig (RO 4T)
18.35 – 18.45 podsumowanie I i II Biegu
20.00 – 00.00 bankiet dla zawodników i sponsorów który odbędzie się w Gospodzie pod „Czarnym Łabędziem”
 
 
DZIEŃ DRUGI – Niedziela 12.08.2012 
 
10.00 – 10.30 Odprawa zawodników 
10.40 – 11.40 Wolne treningi 
10.40 – 10.55 Trening (JET ) 
11.00 – 11.15 Trening Freestyle
11.20 – 11.35 Trening RUNBOAT
11.40 – 11.55 III wyścig (JET S) 
12.00 – 12.15 III wyścig (RS 4T) 
12.20 – 12.35 III wyścig Freestyle
12.40 – 12.55 III Wyścig (JET O)
13.15 – 13.30 III Wyścig (RO 4T)
13.40 – 14.30 Finał Pucharu Gospody Pod Czarnym Łabędziem
14.40 – 14.55 Podsumowania III biegu
15.00 -  zakończenie zawodów, rozdanie nagród 
 
Ostatnia VI eliminacja MP skuterów zostanie rozegrana w Olsztynie, w dniach 25-26 sierpnia.
 
 
 
 
Szczegółowe informacje na www.pzmwinw.pl     
 
			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "216"
  ["title"]=>
  string(33) "Skutery wodne na wodach Niegocina"
  ["url"]=>
  string(33) "skutery_wodne_na_wodach_niegocina"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(170) "

W najbliższy weekend (11-12 sierpnia) na  Jeziorze Niegocin, rozegrana zostanie V Eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych. 

" ["content"]=> string(3143) "

 

Zawody zostaną rozegrane w klasach skuterów siedzących:  RUNABOUT STOCK (RS)- skutery niezmodyfikowane, RUNABOUT OPEN 4T (RO 4T) – skutery zmodyfikowane, , oraz trzech klasach skuterów stojących: JET STOCK (JET S) – skutery niezmodyfikowane, JET OPEN (JET O)- skutery zmodyfikowane oraz FREESTYLE.
 
 
Poniżej przedstawiamy program minutowy:
 
 
DZIEŃ PIERWSZY – Sobota 11.08.2012 
 
8.00-9.30 Rejestracja zawodników – biuro zawodów
8.30-9.55 Odprawa Techniczna
10.30 Otwarcie zawodów 
11.15 Odprawa zawodników 
11.40 – 12.40 Wolne treningi 
11.40 – 11.55 Trening JET 
12.00 – 12. 15 Trening Freestyle 
12.20 – 12.35  Trening RUNBOUT 
12.45 – 13.00 I wyścig (JET S) 
13.05 – 13.20 I wyścig (RS 4T) 
13.25 – 13.40 I wyścig Freestyle
13.45 – 14.00 I wyścig (JET O) 
14.25 -14.40 I wyścig (RO 4T)
14.45 – 16.30 Puchar Gospody Pod Czarnym Łabędziem (Eliminacje)
14.20 – 16.30 Przerwa Obiadowa dla zawodników
16.35 – 16.50 II wyścig (JET S) 
16.55 – 17.10 II wyścig (RS 4T) 
17.15 - 17.30 II wyścig Freestyle
17.35 – 17.50 II wyścig (JET O)
18.15 – 18.30 II wyścig (RO 4T)
18.35 – 18.45 podsumowanie I i II Biegu
20.00 – 00.00 bankiet dla zawodników i sponsorów który odbędzie się w Gospodzie pod „Czarnym Łabędziem”
 
 
DZIEŃ DRUGI – Niedziela 12.08.2012 
 
10.00 – 10.30 Odprawa zawodników 
10.40 – 11.40 Wolne treningi 
10.40 – 10.55 Trening (JET ) 
11.00 – 11.15 Trening Freestyle
11.20 – 11.35 Trening RUNBOAT
11.40 – 11.55 III wyścig (JET S) 
12.00 – 12.15 III wyścig (RS 4T) 
12.20 – 12.35 III wyścig Freestyle
12.40 – 12.55 III Wyścig (JET O)
13.15 – 13.30 III Wyścig (RO 4T)
13.40 – 14.30 Finał Pucharu Gospody Pod Czarnym Łabędziem
14.40 – 14.55 Podsumowania III biegu
15.00 -  zakończenie zawodów, rozdanie nagród 
 
Ostatnia VI eliminacja MP skuterów zostanie rozegrana w Olsztynie, w dniach 25-26 sierpnia.
 
 
 
 
Szczegółowe informacje na www.pzmwinw.pl     
 
" ["add_date"]=> string(21) "2012.08.09 - 14:42:50" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "4" ["category_url"]=> string(13) "skutery_wodne" ["category_name"]=> string(13) "Skutery wodne" } } }
background