-

Artykuł

Skutery wodne na jeziorze Ełckim

W sobotę (07 lipca) na  ósmym w Polsce pod względem głębokości Jeziorze Ełckim, rozegrana zostanie IV Eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych. 

 

Zapowiadają się niezwykle atrakcyjne zawody, w których  gospodarze -Black Shadows Team za wszelką cenę będą chcieli wykorzystać atut rozgrywania zawodów na ich jeziorze i udowodnić swoją dominację w konfrontacji z pozostałymi zawodnikami. Czy im się to uda? Przekonają się Państwo już w najbliższą sobotę.
 
 Zawody zostaną rozegrane w trzech klasach skuterów siedzących:  RUNABOUT STOCK (RS)- skutery niezmodyfikowane, RUNABOUT OPEN 4T (RO 4T) – skutery zmodyfikowane, RUNABOUT AMATOR – zawody amatorów, oraz trzech klasach skuterów stojących: JET STOCK (JET S) – skutery niezmodyfikowane, JET OPEN (JET O)- skutery zmodyfikowane oraz FREESTYLE.
 
 
 
 
 
Kolejne eliminacje MP skuterów zostaną rozegrane:
 
 
 
V eliminacja: 12-13 sierpnia               - Rydzewo k/Giżycka                 
 
VI eliminacja: 25-26 sierpnia                  - Olsztyn      
 
 
 
Poniżej przedstawiamy program minutowy:
 
 
 
PROGRAM MINUTOWY
 
 
DZIEŃ PIERWSZY – sobota 07.07.2012
7.00-9.00- Rejestracja/zgłoszenia zawodników w Biurze zawodów
 
7.00-10.00- Kontrola techniczna i odbiór sprzętu (Park Maszyn)
 
10.00-10.15- Odprawa zawodników (Biuro Zawodów)
 
10.25-10.45- trening klas JET STOK, JET OPEN
 
10.45-11.05- trening klas RUNABOUT
 
11.05-11.25- trening RUNABOUT AMATOR
 
11.30-11.45- uroczyste otwarcie zawodów
 
12.00-12.15- I wyścig JET STOK (JET S) – 8 min. + okr.
 
12.15-12.35- I wyścig RUNABOUT STOCK (RS) – 12 min. + okr.
 
12.35-12.55- I wyścig JET OPEN (JET O) – 15 min. + okr.
 
12.55-13.10- I wyścig RUNABOUT AMATOR (RA) – 10 min. + okr.
 
13.15-13.35- I wyścig RUNABOUT OPEN (RO) – 15 min. + okr.
 
13.35-13.45- I pokaz FREESTYLE
 
14:00-14:30- pokaz freestyl-u cross-owego – Dariusz Kłopot
 
13.45-14.30- Przerwa obiadowa
 
14.30-14.45- II wyścig JET STOK (JET S) – 8 min. + okr.
 
14.45-15.05- II wyścig RUNABOUT STOCK (RS) – 12 min. + okr.
 
15.05-15.25- II wyścig JET OPEN (JET O) – 15 min. + okr.
 
15.25-15.40- II wyścig RUNABOUT AMATOR (RA) – 10 min. + okr.
 
15.45-16.05- II wyścig RUNABOUT OPEN (RO) – 15 min. + okr.
 
16.05-16.15- II pokaz FREESTYLE
 
16.15-16.30- III wyścig JET STOK (JET S) – 8 min. + okr.
 
16.30-16.50- III wyścig RUNABOUT STOCK (RS) – 12 min. + okr.
 
16.50-17.10- III wyścig JET OPEN (JET O) – 15 min. + okr.
 
17.10-17.25- III wyścig RUNABOUT AMATOR (RA) – 10 min. + okr.
 
17.30-17.50- III wyścig RUNABOUT OPEN (RO) – 15 min. + okr.
 
17.50-18.00- III pokaz FREESTYLE
 
od 20.00- Bankiet w Karczmie STARY SPICHLERZ w Ełku
 
 
 
Szczegółowe informacje na www.pzmwinw.pl.           
			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "188"
  ["title"]=>
  string(33) "Skutery wodne na jeziorze Ełckim"
  ["url"]=>
  string(32) "skutery_wodne_na_jeziorze_elckim"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(202) "

W sobotę (07 lipca) na  ósmym w Polsce pod względem głębokości Jeziorze Ełckim, rozegrana zostanie IV Eliminacja Motorowodnych Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych. 

" ["content"]=> string(4327) "

 

Zapowiadają się niezwykle atrakcyjne zawody, w których  gospodarze -Black Shadows Team za wszelką cenę będą chcieli wykorzystać atut rozgrywania zawodów na ich jeziorze i udowodnić swoją dominację w konfrontacji z pozostałymi zawodnikami. Czy im się to uda? Przekonają się Państwo już w najbliższą sobotę.
 
 Zawody zostaną rozegrane w trzech klasach skuterów siedzących:  RUNABOUT STOCK (RS)- skutery niezmodyfikowane, RUNABOUT OPEN 4T (RO 4T) – skutery zmodyfikowane, RUNABOUT AMATOR – zawody amatorów, oraz trzech klasach skuterów stojących: JET STOCK (JET S) – skutery niezmodyfikowane, JET OPEN (JET O)- skutery zmodyfikowane oraz FREESTYLE.
 
 
 
 
 
Kolejne eliminacje MP skuterów zostaną rozegrane:
 
 
 
V eliminacja: 12-13 sierpnia               - Rydzewo k/Giżycka                 
 
VI eliminacja: 25-26 sierpnia                  - Olsztyn      
 
 
 
Poniżej przedstawiamy program minutowy:
 
 
 
PROGRAM MINUTOWY
 
 
DZIEŃ PIERWSZY – sobota 07.07.2012
7.00-9.00- Rejestracja/zgłoszenia zawodników w Biurze zawodów
 
7.00-10.00- Kontrola techniczna i odbiór sprzętu (Park Maszyn)
 
10.00-10.15- Odprawa zawodników (Biuro Zawodów)
 
10.25-10.45- trening klas JET STOK, JET OPEN
 
10.45-11.05- trening klas RUNABOUT
 
11.05-11.25- trening RUNABOUT AMATOR
 
11.30-11.45- uroczyste otwarcie zawodów
 
12.00-12.15- I wyścig JET STOK (JET S) – 8 min. + okr.
 
12.15-12.35- I wyścig RUNABOUT STOCK (RS) – 12 min. + okr.
 
12.35-12.55- I wyścig JET OPEN (JET O) – 15 min. + okr.
 
12.55-13.10- I wyścig RUNABOUT AMATOR (RA) – 10 min. + okr.
 
13.15-13.35- I wyścig RUNABOUT OPEN (RO) – 15 min. + okr.
 
13.35-13.45- I pokaz FREESTYLE
 
14:00-14:30- pokaz freestyl-u cross-owego – Dariusz Kłopot
 
13.45-14.30- Przerwa obiadowa
 
14.30-14.45- II wyścig JET STOK (JET S) – 8 min. + okr.
 
14.45-15.05- II wyścig RUNABOUT STOCK (RS) – 12 min. + okr.
 
15.05-15.25- II wyścig JET OPEN (JET O) – 15 min. + okr.
 
15.25-15.40- II wyścig RUNABOUT AMATOR (RA) – 10 min. + okr.
 
15.45-16.05- II wyścig RUNABOUT OPEN (RO) – 15 min. + okr.
 
16.05-16.15- II pokaz FREESTYLE
 
16.15-16.30- III wyścig JET STOK (JET S) – 8 min. + okr.
 
16.30-16.50- III wyścig RUNABOUT STOCK (RS) – 12 min. + okr.
 
16.50-17.10- III wyścig JET OPEN (JET O) – 15 min. + okr.
 
17.10-17.25- III wyścig RUNABOUT AMATOR (RA) – 10 min. + okr.
 
17.30-17.50- III wyścig RUNABOUT OPEN (RO) – 15 min. + okr.
 
17.50-18.00- III pokaz FREESTYLE
 
od 20.00- Bankiet w Karczmie STARY SPICHLERZ w Ełku
 
 
 
Szczegółowe informacje na www.pzmwinw.pl.           
" ["add_date"]=> string(21) "2012.07.05 - 15:20:28" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "4" ["category_url"]=> string(13) "skutery_wodne" ["category_name"]=> string(13) "Skutery wodne" } } }
background