-

Artykuł

Poznaliśmy medalistów MP skuterów wodnych w slalomie równoległym

Pierwszy raz w historii odbyły się Mistrzostwa Polski skuterów wodnych w slalomie równoległym. Czempionat zdominowali zawodnicy klubu Black Shadows, którzy łącznie wywalczyli aż pięć medali (w tym dwa złote).

Impreza odbyła się w niepowtarzalnej scenerii - zawody rozpoczęły się wieczorem, a finały zostały rozegrane nocą.

Medaliści Mistrzostw Polski skuterów wodnych w slalomie równoległym - Ełk, 01.08.2014

RO [Runabout Open] + RS [Runabout Stock]

Złoto - Marcin Senda (Black Shadows)
Srebro - Marcin Kamiński (Black Shadows)
Brąz - Andrzej Wisniewski (Black Shadows)


RSN [Runabout Stock Novice]

Złoto - Grzegorz Dobrzański (Black Shadows)
Srebro - Paweł Piątek (Jetski - Nysa)
Brąz - Marcin Warecha (Black Shadows)


JET [Ski Open]

Złoto - Dawid Michalak (Orka)
Srebro - Artur Jabłoński (niezrzeszony)

***

W sobotę kolejny dzień zawodów w Ełku - tym razem odbędzie 2. eliminacja Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych (wyścigi w klasa RO, RS, RSN, JET O).

FOTO: Arek Rejs www.arekrejs.com

			
			object(Articles)#18 (11) {
  ["id"]=>
  string(3) "477"
  ["title"]=>
  string(69) "Poznaliśmy medalistów MP skuterów wodnych w slalomie równoległym"
  ["url"]=>
  string(64) "poznalismy_medalistow_mp_skuterow_wodnych_w_slalomie_rownoleglym"
  ["active"]=>
  string(1) "1"
  ["promo"]=>
  NULL
  ["promo_photo"]=>
  string(3) "jpg"
  ["intro"]=>
  string(264) "

Pierwszy raz w historii odbyły się Mistrzostwa Polski skuterów wodnych w slalomie równoległym. Czempionat zdominowali zawodnicy klubu Black Shadows, którzy łącznie wywalczyli aż pięć medali (w tym dwa złote).

" ["content"]=> string(1057) "

Impreza odbyła się w niepowtarzalnej scenerii - zawody rozpoczęły się wieczorem, a finały zostały rozegrane nocą.

Medaliści Mistrzostw Polski skuterów wodnych w slalomie równoległym - Ełk, 01.08.2014

RO [Runabout Open] + RS [Runabout Stock]

Złoto - Marcin Senda (Black Shadows)
Srebro - Marcin Kamiński (Black Shadows)
Brąz - Andrzej Wisniewski (Black Shadows)


RSN [Runabout Stock Novice]

Złoto - Grzegorz Dobrzański (Black Shadows)
Srebro - Paweł Piątek (Jetski - Nysa)
Brąz - Marcin Warecha (Black Shadows)


JET [Ski Open]

Złoto - Dawid Michalak (Orka)
Srebro - Artur Jabłoński (niezrzeszony)

***

W sobotę kolejny dzień zawodów w Ełku - tym razem odbędzie 2. eliminacja Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych (wyścigi w klasa RO, RS, RSN, JET O).

FOTO: Arek Rejs www.arekrejs.com

" ["add_date"]=> string(21) "2014.08.02 - 12:07:02" ["region"]=> string(2) "pl" ["categories"]=> array(1) { [0]=> array(3) { ["category_id"]=> string(1) "4" ["category_url"]=> string(13) "skutery_wodne" ["category_name"]=> string(13) "Skutery wodne" } } }
background